LT | EN
 
2012 m. Lietuvos moksleivių dainų šventė Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
2012 m. Lietuvos moksleivių dainų šventė

Dainų šventė – unikalus socialinis reiškinys, susiformavęs Baltijos valstybėse, yra vienas svarbiausių kultūrinio tautos mentaliteto raiškos būdų. Jos reikšmė itin svarbi keletu pagrindinių savo aspektų. Daugeliu atvejų nuo šventės priklausys, kokia dalis jaunųjų dainininkų papildys studentų, suaugusiųjų švenčių dalyvių gretas, kokį požiūrį Dainų švenčių atžvilgiu netolimoje ateityje įskiepys savo atžaloms. Kiek iš šventės, kaip amžinųjų vertybių versmės – TĖVYNĖS, GIMTINĖS, MOTINOS, KALBOS, DAINOS, sugebės pasisemti. Kuriame taške tarp dviejų polių – lietuviškos ir euro-amerikietiškos kultūrų užims savo poziciją.

Kuriant 2012 m. Moksleivių dainų šventės scenarijų buvo siekiama pagrindinio tikslo – kiekvieną jos akimirką padaryti savaip nepamirštamai šventišką. Muzikinę – dramaturginę jos formą vienija ir apjungia du nauji, tam specialiai sukurti to paties autoriaus (L.Vilkončiaus) kūriniai.

Kalbant apie šventės programos atskirų dainų tematiką, ji įvairi, atitinkanti dalyvių amžių, jų nuotaikas. Ypatingas dėmesys skiriamas dainų tekstams, jų prasmei ir meniškumui. Taip pat stengtasi kaip įmanoma iškelti poezijos menines vertybes, nutolti nuo kasdienybėje supančių dainų tekstų banalumo. Pagrindine šventės repertuaro ašimi yra liaudies daina, kurios išraiškos įvairovės šventėje nestokoja, ji atliekama įvairiausiais stiliais, parodant jos gyvybingumą ir universalumą.

Dainų dienos vakaro koncertas. Jo metu patys jauniausieji šventės dalyviai savo pasirodymą pradės daina „Mano vardas – Lietuva“. Tai Lietuva jų vaikiškomis akimis, kuri visos programos eigoje bręsta, per dainą pražysta naujomis savo spalvomis, prisipildo vis naujos tematikos ir galingai išsilieja paskutiniuoju jungtinio choro atliekamu kūriniu „Mūsų vardas – LIETUVA“. Šią dieną be merginų, berniukų ir mišrių chorų, o taip pat pučiamųjų instrumentų orkestrų pasirodymų, žiūrovų laukia įspūdingas 21 valandą bendrai atliekamos Tautiškos Giesmės giedojimas, po kurio visi leisis į žygį po Vilnių. Jame, pritariant pučiamųjų orkestrui, skambės lietuviškų patriotinių dainų pynė.

Liepos 7 d. Vilniaus Siemens arenoje bus pristatyta Šokių dienos programa „Laiko vaikai“, kurioje savo gražiausias choreografines kompozicijas atliks 1-12 klasių moksleiviai.

Liepos 8 d. įvyks Ansamblių vakaras „Tai gražiai, gražiai mane augino“. Kalnų parko estradoje pasirodys tradicinio folkloro ansambliai, liaudies instrumentų, kanklių, birbynių ir skudučių ansambliai, vokalinės grupės, kapelos ir daugybė kitų atlikėjų!

Išsami renginio programa: www.lmds.lt

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. (manta@tiketa.lt , +370 685 05480)

Renginio trukmė: 2 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 3 metų imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: F and B, UAB.

Daugiau informacijos: www.adk.lt Siemens arenoje - BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki birželio 22 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos..

Draudžiama įsinešti: Į renginio vietą draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis