LT | EN
 
The Event Ambassador LOGO

Ką daryti, kai aplinkui šitiek renginių ir visus juos taip norisi aplankyti? Turbūt neretai pagalvojate: „Kaip čia gavus bilietų su nuolaida... arba kaip būtų gerai gauti nemokamą kvietimą“? Pasinaudok unikalia galimybe tapti Renginių ambasadoriumi ir naudokis išskirtinėmis ambasadoriaus privilegijomis – eik į renginius nemokamai!


Kas yra Renginių ambasadorius?
Tai asmuo, informuojantis apie renginius mokykloje, universitete, darželyje, darbe, ar savo draugų ir pažįstamų rate. Kuo geriau tai sekasi, tuo daugiau privilegijų Tau!


Kas gali juo tapti?
Mokytojas ar mokinys, studentas ar dėstytojas, ugniagesys ar buhalterė – mums nesvarbus Tavo amžius ar profesija. Jei Tau patinka lankytis renginiuose, esi aktyvus žmogus, galintis ir mokantis sutelkti draugus, kolegas, giminaičius į būrį – tuomet Tu gali tapti Renginių ambasadoriumi.


Kaip tapti Renginių ambasadoriumi?
Renginių ambasadoriumi tapsi tuomet, kai surinksi bent dešimt draugų, kolegų, giminaičių į renginį, kurį rasi Renginių ambasadorių pasiūlymuose. Norėdamas tapti Renginių ambasadoriumi, užpildyk anketą ir mes su Tavimi susisieksime bei suteiksime visą dominančią informaciją.


Tampi Ambasadorių Ambasadoriumi, kai:
įsigyji daugiausiai bilietų per 6 mėnesius.


Ar surinkti grupę sunku? Tikrai ne!

  • Renginių ambasadorė Justina, išsiuntusi vieną elektroninį laišką savo draugams bei kolegoms surinko 45 žmonių grupę į Stingo koncertą. Ji iš kart gavo 3 pakvietimus, kurių vertė – apie 500Lt.
  • Ambasadorė Jelena į renginį keliavo su 70 dalyvių!
  • Ambasadorius Ramūnas į visas praėjusio sezono „Lietuvos ryto" rungtynes keliavo nemokamai vien sukvietęs savo draugus.

Džiuginkite draugus, artimuosius ir kolegas šauniausiais pasiūlymais!


Manta Dargienė
Tiesioginių pardavimų vadovė
Tel.: +370 685 05480
E.paštas: manta@tiketa.lt