Dviguba dozė serialo „Game of Thrones“ ir Ed Sheeran gerbėjams

Tiketa 2017-03-20

Dviguba dozė serialo „Game of Thrones“ ir Ed Sheeran gerbėjams

Vieno iš populiariausių pasaulyje serialų „Game of Thrones“ (liet. „Sostų karai“) fanai vėl gali džiaugtis, kadangi į TV ekranus grįžta jų iki skausmo pamėgtas serialas, kuris, kaip visada, ne tik įtraukiantis, bet ir pažeriantis vis daugiau naujienų ir staigmenų. Viena iš tokių artėjančio sezono staigmenų yra ta, kad šiuo metu muzikos topų viršūnėles skinantis Ed Sheeran atliks epizodinį vaidmenį ir dar labiau ves iš proto savo gerbėjus visame pasaulyje.

Nors įprastai „Game of Thrones“ sezonas prasideda balandžio mėnesį, šįkart kritikų liaupsių ir pripažinimo susilaukęs TV serialo 7-asis sezonas startuos liepos 16 d.

Teksase vykusio SXSW festivalio metu surengtoje konferencijoje dalyvavę serialo kūrėjai David Benioff ir Dan Weiss paaiškino, kodėl garsus dainininkas bei dainų autorius buvo pakviestas vaidinti seriale. Pasak jų, visi be išimties „Game of Thrones“ aktoriai be galo mėgsta šio britų muzikanto kūrybą, tačiau labiausiai jį dievina Maisie Williams, kuri seriale įkūnija Arya Stark. Taigi filmo kūrėjai ir aktoriai ilgą laiką kalbino dainininką išbandyti jėgas filmavimo aikštelėje ir tai jiems galiausiai pavyko.

Kol kas nėra žinoma, kokį vaidmenį atliks Ed Sheeran, tačiau jau aišku, kad septintasis sezonas bus pats trumpiausias iš visų anksčiau buvusių. Kaip patvirtino filmo kūrėjai, vietoj įprastų 10-ties serijų sezone, septintojo sezono kraitis itin kuklus – vos 6 serijos. Tačiau „Game of Thrones“ gerbėjų tai neturėtų neliūdinti, juolab, kai vyksta bendradarbiavimas su hito „Shape of You“ atlikėju  Ed.Sheeran.

Turi savo karštą pramogų pasaulio naujieną, foto ar video reportažą? Atsiųsk MUMS!
Už kiekvieną naujieną, foto ar video reportažą, kurį patalpinsime, atsilyginsime bilietais į pasirinktą renginį!

Comments

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Tęsti naršyklėje