Mažasisi princas

Mažasisi princas

Shows:

11/03

Saturday


11:00

Mažasisi princas

Alytus, Alytaus miesto teatras

from 3,60 €
Buy

Spektaklis vaikams „Mažasis princas“

pagal Antoine de Saint-Exupery

Režisierė ir inscenizacijos autorė – Andra Kavaliauskaitė

Iiustracijų autorė – Urtė Jasenkaitė

Kompozitorius – Saulius Petreikis

Režisierės asistentė – Alma Purvinytė

Trukmė: 55min.

„Mažasis princas“ – prancūzų rašytojo Antuano de Sent Egziuperi 1943 m. išleista alegorinė pasaka. Klasika tapęs pasakojimas suvirpino ne vieną širdį visame pasaulyje. Apie Mažojo princo meilę, ištikimą ir niekada nesibaigiančią draugystę bei gebėjimą matyti širdimi iki šių dienų noriai skaito ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Režisierė ir inscenizacijos autorė Andra Kavaliauskaitė perkelia šią istoriją į sceną ir ji suskamba naujai. Spektaklyje susipina dvi istorijos: pirmoji – pasakojimas apie dešimtmečio Rūtenio ir Nepažįstamojo pažintį bei draugystę, kurios abiems reikėjo kaip oro gurkšnio, kad užpildytų tuštumą, kurią paliko artimieji.

Kitą istoriją, apie Mažąjį princą, pasakoja Nepažįstamasis savo naujam draugui, bandydamas atsakyti į berniukui svarbius klausimus: Kodėl suaugusieji neturi laiko? Kodėl suaugę sako suprantu, nors nieko nesuprato? Kodėl vaikai turi būti savo vietoje, nors nežino kur ji yra ir kodėl ji būtent jų? Kodėl lapės uodegos galiukas keičia spalvą?..

„Mažasis princas“ – spektaklis, kviesiantis stabtelti ir į pasaulį pažvelgti atvira širdimi, prisimenant, kokią stiprią galią turi ištikimybė, atsakomybė, bičiulystė, tikėjimas ir meilė.

Participants

Lukas Alsys

Jonas Gaižauskas

Vaidas Praspaliauskas

Eglė Juškaitė

Ona Gudaitytė

Rasa Grigutytė

Duration: 1 hours 5 min.

Door opens before: 30 min.


Free entrance for children: NO.

Permission to take photos, record: NO.

Organizer: Alytaus miesto teatras, BĮ.

More information: NO.

The organizer takes full responsibility for the event, the quality of the event, the content of the event and all the event information that has been given. Tiketa is a ticket distributor and it acts as a disclosed agent.

Comments

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Continue in browser

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Continue in browser