100 BALTIJOS METŲ

100 BALTIJOS METŲ

Pasirodymai:

10.17

trečiadienis


18:00

100 BALTIJOS METŲ

Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija

- 20 %
nuo 6,20 €

LATVIJOS VALSTYBINIS CHORAS „LATVIJA“

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Māris Sirmais, vadovas Māris Ošlejs

Dirigentas MĀRIS SIRMAIS (Latvija)

Programa:

Vaclovo Augustino, Ēriks Ešanvalds, Raimonds Tiguls, Olivier Messiaen ir kitų kompozitorių kūriniai.

Valstybinis choras „Latvija“ yra didžiausias profesionalus choras Baltijos šalyse, 2017 m. minėjęs 75-ąsias kūrybinės veiklos metines. Choras nuolat kviečiamas dalyvauti koncertinėse programos su žymiais dirigentais ir orkestrais visame pasaulyje, koncertuoja prestižinėse salėse. Kolektyvas bendradarbiavo su Hamburgo filharmonijos valstybiniu, Bavarijos radijo simfoniniu, Gustavo Mahlerio kameriniu orkestrais Vokietijoje, Liucernos simfoniniu orkestru Šveicarijoje, Karališkuoju „Concertgebouw“ orkestru Nyderlanduose, Izraelio simfoniniu, Londono filharmonijos, Helsinkio filharmonijos ir kitais orkestrais Vokietijoje, Suomijoje, Rusijoje, Estijoje, Izraelyje, JAV ir Singapūre. 2017 m. surengė gastroles Kinijoje kartu su kameriniu orkestru „The Deutsche Kammerphilharmonie Bremen“ ir dirigentu Paavo Järviu.

Choras „Latvija“ dalyvavo įvairiuose įrašuose, prodiusuotuose tokių kompanijų kaip „Warner Brothers“, „Harmonia Mundi“, „Wergo“ ir „Ondine“, taip pat ir kituose įrašų projektuose tiek su Latvijos, tiek su užsienio muzikos leidėjais. Tai rodo choro pripažinimą bei įvertinimą tarptautinėje erdvėje. Kolektyvas yra atviras inovatyviems projektams ir bendradarbiavimui: gali atlikti džiazines kompozicijas ir stambių formų vokalinius ir instrumentinius kūrinius, dalyvauti kompiuterinių žaidimų ir filmų muzikos įrašuose ir koncertinių operų pastatymuose.

Nuo 1997 m. Māris Sirmais yra meno vadovas ir vyriausiasis choro dirigentas, o chorui vadovauja Māris Ošlejs.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje