80`s 90`s legendos: Sabrina, Ottawan, Snap!, Dr. Alban

80`s 90`s legendos: Sabrina, Ottawan, Snap!, Dr. Alban

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

JIE VERTI DIDŽIAUSIŲ ARENŲ!!!

Mes paversime „Siemens areną“ didžiausia diskoteka Baltijos šalyse!!!

Pirmą kartą Lietuvoje, būtent šioje arenoje, net keturios aštuoniasdešimtųjų ir devyniasdešimtųjų legendos vienoje scenoje, vieninteliame koncerte!

Gegužės 27-tą dieną Vilnių sudrebins mega disko žvaigždė Sabrina, kultinė grupė Ottawan ir devyniasdešimtųjų pop muzikos karaliai: Snap! ir Dr. Alban!!!

Koncetrų organizatorius „80‘s 90‘s Legends Europe“ šį kartą drebins Lietuvos sostinę su griausminga diskoteka-koncertu.

Prireikė daugiau nei metų derybų suvienyti net keturias nuostabias 80-tojo ir 90-tojo dešimtmečių grupes į vieną koncertą, ir ši diena ateina!

Prireiktų begalinės knygos, aprašyti šių atlikėjų laimėjimus šlovingoje sceninėje karjeroje, o jų koncertai ir toliau renka sausakimšas arenas ir stadionus.

Sabrina Salerno yra tikrasis atlikėjos vardas. Atlikėja, gimusi 1968 metais kovo 15-tą dieną, jau po 18 metų tapo 80-tųjų laikų POP disko muzikos sekso simboliu. Sabrina yra ne tik iš Italijos kilusi dainininkė, kuri pati rašo dainas, bet ir prodiuserė, aktorė, laidų vedėja. Tačiau pagrindinės sėkmės ji sulaukė būdama scenoje. Per savo 30-ties metų sceninę karjerą ji sugebėjo parduoti daugiau nei 20 milijonų įrašų visame pasaulyje. Net 10 jos kūrinių tapo tarptautiniais hitais bei pasiekė populiarumo viršūnę. Pagrindinis Sabrinos kūrinys, kuris yra tapatinamas su šia atlikėja – tai 1987-taisiais išleista daina pavadinimu „Boys boys boys (Summertime life)“. Specialiai šiam kūriniui sukurtas provokuojantis video klipas, „susprogdinęs“ pasaulio žiniasklaidą ir akimirksniu užkariavęs žiūrovų simpatijas. Žymiausi ir daugiausiai dėmesio sulaukę išleisti atlikėjos albumai: Sabrina (1987); Super Sabrina (1988); Over the Pop (1991); Maschio dove sei (1995); A Flower‘s Broken (1999); Erase/Rewind Official Remix (2008).

Ottawan tai muzikinis duetas, kuris ankstyvajį 1980-tųjų dešimtmetį sukūrė pasaulį sudrebinusius hitus "D.I.S.C.O." ir "Hands Up (Give Me Your Heart)". „Hands Up, baby, Hands Up....“ – tik išgirdus šiuos žodžius norisi pasinerti į aštuoniasdešimtųjų vakarėlius. Būtent ši daina puikiai reprezentuoja Ottawan grupės veidą ir stilių. Pagrindiniai šio dueto sukurti singlai: "D.I.S.C.O." (1979); "Shalalala Song" (1980); "Hands Up (Give Me Your Heart)" (1981); "Crazy Music" (1981); „Top Secret“ (1982) ir kt..

Žymiausias pasaulio daktaras – 90-tųjų pop muzikos karalius Dr. Alban, kurio tikrasis vardas Alban Nwapa, studijavo odontologiją ir jau turėjo tapti daktaru, kai atsitiktinai įrašė dainą pavadinimu „It‘s my life“. Ši daina žaibišku greičiu išpopuliarėjo ir pasklido per visą pasaulį. Nutraukęs odontologo karjerą, Švedijoje, Stokholme įsikūręs muzikantas bei įrašų prodiuseris išgarsėjo savo „eurodance“/“hip-hop reggae“ stiliumi, puikiai pritaikytu šokių aikštelėms. Dr. Alban yra pardavęs daugiau nei 11 milijonų savo albumų ir singlų.

„Rhythym is a dancer, It´s a soul´s companion, You can feel it everywhere...“ – ši daina privers tūkstančius koncerto žiūrovų pakelti rankas į viršų ir šokti su 90-tųjų pop karaliais Snap! didžiausioje diskotekoje Baltijos šalyse. Ši Vokietijos grupė vienas iš sėkmingiausių Europos šokių muzikos projektų driokstelėjo energija pulsuojančiais hitais: „Marry Had a Little Boy“, „Do You See the Light“ ir jau minėtu – „Power Rhythm is Dancer“. Apie šį hitą užtenka pasakyti tai, kad jis karaliavo 23 pasaulio šalių topų viršūnėse.

Žymimės gegužės 27-tąją raudonai, nes tik šio vienintelio koncerto metu išgirsime šias grupes gyvai.

Atlikėjai:

Sabrina

Ottawan

Snap!

Dr.Alban

Renginio trukmė: 2 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: ER GROUP, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Monika Marija su grupe

Monika Marija su grupe

  • Palanga, VANDENIS, muzikos klubas
  • Birželio 20 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
19 d. 11 val. 30 min.
8,10 € 16,20 €
Pirkti
LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

  • Palanga, Palangos sporto centras
  • Birželio 22 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
20 d. 9 val. 1 min.
2,58 € 4,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Karklė 2018

Karklė 2018

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje