Apie Tiketą

APIE MUS


TIKETA
- tai pirmoji šalyje bendrovė, pristačiusi naujausios kartos bilietų platinimo sistemą, kuri teikia visas bilietų pardavimo paslaugas. Naujoji sistema yra unikali tuo, kad renginių lankytojams siūlomos visiškai naujos galimybės – bilietus galima rezervuoti paskambinus telefonu arba mobiliajame telefone įdiegta nemokama „Matrix“ programa (wap.tiketa.lt/matrix.aspx), užsisakyti ir nusipirkti internetu, o atsispausdinti paprastu spausdintuvu.

TIKETOS pristatyta naujoji bilietų platinimo sistema visiškai keičia požiūrį į bilietų pirkimą. Dabar juos galima įsigyti bet kuriuo paros metu net neišeinant iš namų. Renginių organizatoriams ši sistema padeda greitai išplatinti net didžiausią kiekį bilietų, o renginių lankytojams - juos įsigyti patogiai ir vos per kelias akimirkas. TIKETA siūlo bilietus įsigyti ne tik į Lietuvoje, bet ir į užsienio šalyse vykstančius renginius.

TIKETOS
bilietų platinimo sistema yra sukurta pagal užsienyje sėkmingai veikiančių tokių sistemų pavyzdį. Kitose šalyse, kuriose bilietai į renginius įsigyjami internetu, net šimtai tūkstančių tokių bilietų yra išperkami vos per porą valandų. Tuo ši sistema yra naudinga renginių organizatoriams – internete parduodamus bilietus per trumpą laiką gali įsigyti daugiau žmonių nei kasose.

Visi renginių lankytojai realiu laiku internete ar atvykę į bet kurią TIKETOS kasą gali matyti, ar yra laisvų vietų į pageidaujamą renginį, už kokią kainą ir kokioje salės vietoje (sektoriuje) yra laisvų vietų. Taip pat TIKETOS sistema informuoja, kuriame sektoriuje yra pageidaujamas laisvų vietų už Jūsų pasirinktą kainą kiekis.


Įsigijus elektroninį bilietą interneto svetainėje www.tiketa.lt, galima pasirinkti kokiu būdu norite gauti bilietą – patys atsispausdinti jį spausdintuvu ar gauti mobilųjį bilietą į telefoną. Pasirinkus pastarąją opciją, reikia įvesti mobiliojo telefono numerį, ir po kelių sekundžių telefoną pasieks WAP nuoroda. Ją atidarius, mobiliojo telefono ekrane pasirodo unikalus dvimatis grafinis kodas - mobilusis bilietas. Būtent šį kodą nuskaičius specialiu skaitytuvu, patenkama į renginį.

Mobiliuosius bilietus TIKETA jau dabar siūlo įsigyti į visus „Siemens“ ir „Cido“ arenose vyksiančius renginius, palaipsniui su mobiliuoju bilietu bus galima lankytis ir kituose renginiuos, į kuriuos bilietus platina TIKETA.

Rinkdamiesi bilietą internete ar TIKETOS kasoje galite pasirinkti konkretų salės sektorių / kainą bei jame pageidaujamų vietų skaičių. Priklausomai nuo renginio organizatorių, kai kuriais atvejais pirkėjai kasoje gali pasirinkti ne tik salės sektorių, bet ir konkrečią sėdimą vietą, tačiau tuomet, kai tokios galimybės nėra, mūsų sistema automatiškai parenka geriausio matomumo laisvas vietas iš pirkėjo pasirinkto sektoriaus.


2007 metais bilietų prekybos bendrovės TIKETA sukurta e.bilietų platinimo sistema kartą metuose rengiamuose ICT (informacinių-komunikacinių technologijų) projektų apdovanojimuose įveikė 48 konkursantus iš 8 valstybių bei laimėjo pagrindinį „Baltic Challenge“ apdovanojimą už „Geriausią inovacijų projektą“. Dėl „Baltic Challenge“ apdovanojimo varžėsi Baltijos jūros regiono šalių, o taip pat Norvegijos, Ukrainos ir Baltarusijos ICT sprendimai ir projektai iš verslo ar viešojo sektoriaus, palengvinantys kasdienį žmonių gyvenimą tiek darbe, tiek privačiame gyvenime.


TIKETA išplėtė jau metus naudojamos novatoriškos dvimačio kodo sistemos pritaikymą – nuo šiol ja gali naudotis kompanijos „Apple“ mobiliųjų telefonų „iPhone“ savininkai. Programa „iMatrix“, leidžianti patogiai importuoti įvairią informaciją į mobilųjį telefoną, netruko sulaukti susidomėjimo tarp „iPhone“ vartotojų visame pasaulyje.


2008 gruodžio mėnesį bilietų platinimo bendrovei TIKETA suteiktas tarptautinis sertifikatas ISO 9001:2000, liudijantis aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

TIKETA priklauso didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei SEVEN, kuri vienija įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, užsiimančias arenų operavimu, renginių organizavimu ir prekyba bilietais.

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje