Ką jūsų mėgstama muzika pasako apie jus?

Tiketa 2019-06-10

Ką jūsų mėgstama muzika pasako apie jus?

Yra atlikta daugybė tyrimų, atskleidžiančių, jog skirtingoms asmenybėms patinka skirtingų žanrų muzika. Sužinokite, ką jūsų mėgstama muzika pasako apie jūs.

Populiariosios muzikos gerbėjas. Jeigu mėgstate pop muziką, greičiausiai esate ekstravertas, socialiai aktyvus ir mėgstantis bendrauti. Tik jums gali trūkti kūrybiškumo. Taip pat kartais galite būti neramūs, nervingi. Kita vertus, kuris žmogus kartais toks nebūna? Populiariosios muzikos mėgėjai turi aukštą savivertę ir nebijo iššūkių.

Repo ir hiphopo gerbėjas. Jeigu jums patinka šių žanrų muzika, mėgstate bendrauti, dalyvauti socialiniame gyvenime, greičiausiai esate ekstravertas. Jums patinka lankytis vakarėliuose bei žmonių susibūrimo vietose. Esate energingas, savimi pasitikintis, turite gerai išvystytą intuiciją. Naują informaciją įsisavinate greitai, tačiau lengviausia jums dirbti su apčiuopiama ir konkrečia sritimi.

Roko muzikos gerbėjas. Turite gerai išvystytą intuiciją. Puikiai mokate skaityti tarp eilučių ir susieti vienas aplinkybes su kitomis. Naujus iššūkius ir galimybes priimate lengvai ir lanksčiai. Esate geri darbuotojai, kartais linkę į nostalgiją, šiek tiek svajingi. Roko gerbėjai pasižymi dar ir tuo, jog yra kūrybiškesni nei kiti žmonės.

Metalo muzikos gerbėjas. Šios muzikos dažniausiai klauso intravertai, turintys labai gerai išlavintą intuiciją. Tai reiškia, jog metalo muzikos gerbėjai gyvena idėjų ir apmąstymų pasaulyje, turi talentą greit apdoroti ir interpretuoti abstrakčią informaciją. Sunkios ir trankios muzikos gerbėjai yra švelnūs ir kūrybiški žmonės.

Klasikinės muzikos gerbėjas. Klasikos gerbėjai yra pasitikintys savimi ir turintys gerą intuiciją. Klišė, jog klasikos gerbėjai yra protingesni už kitus yra ne iš piršto laužta. Iš tiesų tame yra dalis tiesos ir tai dar vadinama „Mocarto efektu“. Klasikos mėgėjai yra protingi, o muzikos klausymąsi jie laiko ypatinga patirtimi.

Ritmenbliuzo gerbėjasŠios muzikos dažniausiai klauso atviri, mėgstantys bendrauti ekstravertai. Jeigu klausote ritmenbliuzo, jūs esate iš tų žmonių, kurie iš tiesų gyvenime klauso savo širdies balso. Šio žanro muzikos gerbėjai nebijo atvirai išreikšti savo jausmus bei parodyti emocijas.

Elektroninės šokių muzikos gerbėjas. Šio žanro gerėjai socialiniai aktyvūs, mėgstantys bendrauti, drąsūs. Jie nemėgsta ilgai mąstyti ir atidėlioti, greit priima sprendimus. Dažnai lankosi vakarėliuose, lengvai susipažįsta su naujais žmonėmis. Yra gana tiesmuki, kartais net šiurkštūs. Gerai jų nepažinus, gali pasirodyti, kad tai nedraugiškos ir išpuikusios asmenybės. Iš tikrųjų jie tiesiog nelinkę prisitaikyti prie aplinkinių ir visuomet sako tai, ką galvoja.

Parengė Eglė Juozėnaitė

 

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje