AURA 27. LIUBLINO ŠOKIO TEATRAS (Lenkija). Stalking paradise

AURA 27. LIUBLINO ŠOKIO TEATRAS (Lenkija). Stalking paradise

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Idėja, choreografija: Külli Roosna, Kenneth Flak

Šokėjai: Beata Mysiak, Anna Żak, Ryszard Kalinowski, Wojciech Kaproń, Ewelina Drzał- Fiałkiewicz, Wojciech Łaba („Physical Studio).

Muzika ir video: Kenneth Flak

Apšvietimas: Grzegorz Polak

Garsas: Dariusz Kociński

Produkcija: Liublino kultūros centras, Muzikos ir šokio institutas.

Trukmė: 60 min.

Premjera: 2014

Spektaklis „Stalking Paradise“ sukurtas bendradarbiaujant su Muzikos ir šokio institutu pagal programą „Orders choreographic 2014“.

„Leiskite jiems būti bejėgiams kaip vaikams, juk silpnumas - didis dalykas, o jėga yra niekas. Kai žmogus gimsta, jis silpnas ir lankstus, kai miršta – jis kietas ir bejausmis. Medis auga minkštas ir liaunas, bet sukietėjęs ir išdžiūvęs jis miršta. Kietumas ir jėga yra mirties palydovai. Nuolankumas ir silpnumas yra gaivaus buvimo išraiškos. Sustabarėjęs niekada nelaimės.“ / „Stalkeris“, A. Tarkovskis / Ar tikrai norėtum, kad išsipildytų tavo giliausias ilgesys?

Spektaklyje „Stalking Paradise“ estės ir norvego duetas drauge su Liublino šokio teatro ir „Physical Studio“ šokėjais nagrinėja tikėjimo sunkumus. Kuo mes tikime? Kodėl tikime tuo, ką darome? Kaip iš tiesų yra sunku koegzistuoti skirtingoms tikėjimo kryptims?

Skirtingi tikėjimo elementai tyrinėjami ir kvestionuojami per judėjimą, garsus ir tekstus: dogmatizmas, tėkmė, pokytis, stabilumas, prisitaikymas. Kuo remdamiesi mes priimame sprendimus? Ar mes veikiame, kad patenkintume grupės normas, ar iš nuoširdaus apsisprendimo? Kaip galime šias dvi priežastis atskirti, ar jos skiriasi iš esmės?

LIUBLINO ŠOKIO TEATRAS IR KŪRYBINĖ KOMANDA

Apdovanojimais įvertinti choreografai ir šokėjai Külli Roosna (Estija) ir Kenneth Flak (Norvegija) kartu dirba nuo 2008 m. Kuriant tiek kartu, tiek ir atskirai, jų darbuose nagrinėjami su kūnu susiję pasakojimai ir technologijos. Jie yra tyrinėję įvairiausių temų, tarp kurių ir senovės vikingų mitologija, šiuolaikinė interneto kultūra, ir totalitariniai rėžimai. Darbų centre – šokančio kūno galimybės ir ribotumas, jo nuolatinis dialogas su skaitmeninėmis technologijomis, tai plėtojantys ir kontrastuojantys diskursai.

Kaip laisvai samdomi kūrėjai jie yra dirbę su Estijos nacionaliniam baleto teatru, „Festival Classique“ (Nyderlandai), Kauno bienale ir kt.

Liublino šokio teatras nuo 2001 m. vykdo meninę, organizacinę ir edukacinę veiklą. Įkurtas Hannos Strzemieckos, ilgametės trupės choreografės ir meno vadovės, drauge su Anna Żak, Ryszardu Kalinowski ir Wojciechu Kaproń – vienos stipriausių paskutinio dešimtmečio Lenkijoje Liublino technologijų universiteto Šiuolaikinio šokio trupės, vadovais. Prie komandos vėliau prisijungė Beata Mysiak, Anna Kalita ir Konradas Kurowski. Visi kartu jie sudaro profesionalų šiuolaikinio šokio hub‘ą, aktyviai veikiantį su kultūrinėmis institucijomis Lenkijoje ir užsienyje.

Svarbiausi teatro projektai: Tarptautinis šokio teatrų festivalis (kasmet nuo 1997 m.), edukacinis projektas „Thought in motion“ (nuo 2011 m.), Judesio centras (nuo 2013 m.) ir Tarptautinė šokio diena (nuo 2014 m.). Kaip Europos šokio tinklo „Aerowaves“ partneris, su Muzikos ir šokio institutu nuo 2014 m. organizuoja Lenkijos šokio platformą. Svarbi teatro misijos dalis yra veikla, įgyvendinama per Rytų partnerystę, kuri jau lėmė dviejų stambių projektų atsiradimą: „Kryptis – Rytai, stotelė - šokis“ (2015) ir „Choreografinės teritorijos – Rytų partnerystė“ (2016). Paskutiniais metais Liublino šokio teatras pradėjo remti Lenkijos šokio kūrėjus, suteikdamas jiems studijos erdvę rezidencijoms.

Liublino šokio teatras dalyvavo daugelyje nacionalinių ir tarptautinių festivalių. Trupės spektaklių formą kuria individualūs kiekvieno trupės dalyvio ieškojimai, o taip pat ir bendradarbiavimas su kviestiniais kūrėjais. Akcentuojama asmeninė kiekvieno šokėjo išraiška, išieškota kalba, nes kiekvienas jų eina savo išskirtiniu kūrybos keliu.

Oficiali svetainė: http://ltt.art.pl/o-teatrze-en

Atlikėjai:

Jau 27-tą kartą Kaune - Tarptautinis šokio festivalis AURA. Žymiausi šokio vardai iš viso pasaulio: Šveicarijos, Japonijos, Izraelio, Prancūzijos Italijos Vokietijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Renginio trukmė: 55 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 57 val. 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.dancefestival.lt vadyba@aura.lt +370 614 24277.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Teatro Atviras ratas studijos svečiai: Artūro Dubakos Autorinis Vakaras Teatras P

Teatro Atviras ratas studijos svečiai: Artūro Dubakos Autorinis Vakaras Teatras P

  • Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  • Gegužės 28 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 9 val. 23 min.
4,32 € 7,20 €
Pirkti
Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

  • Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA
  • Gruodžio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 9 val. 11 min.
22,80 € 38,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje