Carlos Johnson vs Chris Cain ir „Luca Giordano band“ (JAV, Italija)

Carlos Johnson vs Chris Cain ir „Luca Giordano band“ (JAV, Italija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Carlos Johnson vs Chris Cain ir „Luca Giordano band“ (JAV, Italija)

KONCERTAI

Liepos 24 d. Adform kiemelis, Kaunas

Liepos 25 d. Botanikos sodo Vingio skyrius, Vilnius

ATLIKĖJAI

Chris Cain - gitara, vokalas

Carlos Johnson - gitara, vokalas

Luca Giordano - gitara, vokalas

Walter Cerasani – bosinė gitara

Jan Korinek – klavišiniai

Lorenzo Poliandri - būgnai

Kokia vasara be tikro gero bliuzo iš JAV gryname ore! Šįkart scenoje gitaromis ir balsais susikaus du patyrę muzikantai, atkeliavę iš skirtingų bliuzo mokyklų – Čikagos ir Memfio. Kas nugalės jūsų širdžių simpatijas – elektrinis miestietiškas Čikagos bliuzas, kilęs iš Maxwell gatvės inkubatoriaus, ir padaręs stiprią įtaką moderniam rokui? Ar 2–4 dešimtmetyje Memfyje gimusi muzika, pasiskolinusi ankstyvojo džiazo ritmus bei daugybę folko skambesio elementų, ir siejama su bliuzo Meka – Beale gatve? Koncerto metu Čikagos bliuzo kampe pasirodys Carlos Johnson (JAV), Memfio frontą laikys Chris Cain (JAV), o į nuostabią visumą viską apjungs charizmatiškoji Lietuvos klausytojus vasaromis linksminanti ir šokdinanti „Luca Giordano band“ (Italija).

Čikagos bliuzą atstovaujantis gitaristas ir dainininkas Carlos Johnson (g. 1953 m.) savo agresyviu ir aistringu atlikimo stiliumi klausytojus keri nuo 8-ojo praėjusio amžiaus dešimtmečio. Prieš tapdamas savo grupės lyderiu, daugiau nei 20 metų buvo tarp labiausiai pageidaujamų muzikantų – su juo norėjo groti tokie bliuzo grandai kaip Koko Taylor, Otis Rush, Junior Wells, Son Seals, Valerie Welington, Carey Bell, Buddy Miles ir kt.

Carlos Johnson, įkvėpimo sėmęsis iš B.B. King, Otis Rush ir Albert King, sukūrė vieną originaliausių gitaros stilių suderindamas gilų, neišlavintą vakarų Čikagos skambesį su šiuolaikišku, jausmingu garsu, klasikinio džiazo elementais bei nepaneigiama meile kantri bliuzui.

Šis kairiarankis apversta gitara grojantis virtuozas – net Japonijoje subūręs minią gerbėjų – buvo du kartus nominuotas „Grammy“ ir savo paties yra įvardinamas bliuzo da Vinci už afroamerikiečių paveldo nešimą ir tobulinimą.

Tuo tarpu dvasingo Memfio elektrinio bliuzo vardą gina Chris Cain (g. 1955 m.). Jo gilus, šiltas vokalas bei džiazo įkvėptas, bliuzo gitaros rifais papuoštas išraiškingas skambesys išskiria jį iš kitų, tuo pat metu primindamas legendinius B.B. King ir Albert King. Atlikėjo aistra ir autentiškumas yra jo motinos graikiškų šaknų ir juodaodžių paveldo iš tėvo pusės išdava.

Bliuzo fanu Chris Cain tapo nuo trejų metų – vos apsilankęs B.B. King pasirodyme, o jo inspiratoriais buvo Ray Charles, Freddie King, Albert King ir kt. Multiinstrumentalistas, profesionalaus gitaristo karjerą pradėjęs nesulaukęs nė 18 metų, itin sėkmingai apjungė bliuzo ir džiazo studijų paslaptis – jau pirmasis albumas (1987 m.) pelnė keturias „W.C. Handy Blues Award“ nominacijas. 2018 m. jis nominuotas Memfio „Blues Music Award“ metų geriausio bliuzo gitaristo kategorijoje.

Chris Cain gyrė tokie bliuzo meistrai kaip Albert King, Robben Ford, o su Albert King bei Albert Collins drauge surengė koncertus vos pasirodžius debiutiniam įrašui. Savo gitaros meistriškumu ir puikiomis personalizuotomis dainomis jis įsitvirtino kaip bliuzo ateitį reiškianti muzikinė jėga.

Kartu su Carlos Johnson ir Chris Cain pasirodysiančius „Luca Giordano band“ (Italija) pristatyti vargu ar bereikia. Tai geriausia Europoje pripažinta bliuzo grupė, itin mėgstama Čikagos bliuzo pasaulio atstovų. „Luca Giordano band“ Lietuvoje buvo galima girdėti kartu su Nellie „The Tiger“ Travis, J. W. Williams, Stevie Zee, Katherine Davis, Sax Gordon, Eric „Guitar“ Davis, Mighty Mo Rodgers ir Baba Sissoko. Visi, kas buvę jų pasirodymuose, lieka sužavėti „Luca Giordano band“ pagrindinio atlikėjo charizmos ir neeilinio susigrojimo tiek grupės viduje, tiek su kitais atlikėjais. Šįkart jie užkurs foną Čikagos ir Memfio bliuzo kovose arba paliudys šių žanrų draugystę. Ateikite ir išgirskite, kas tai bus!

Atlikėjai:

Chris Cain - gitara, vokalas

Carlos Johnson - gitara, vokalas

Luca Giordano - gitara, vokalas

Walter Cerasani – bosinė gitara

Jan Korinek – klavišiniai

Lorenzo Poliandri - būgnai

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: GM Gyvai, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.gmgyvai.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

J. Updike TERORISTAS Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

J. Updike TERORISTAS Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gegužės 21 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 1 val. 24 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
ATSISVEIKINIMO TURAS Kauno šokio teatras AURA. SPRENDIMAS

ATSISVEIKINIMO TURAS Kauno šokio teatras AURA. SPRENDIMAS

  • Kaunas, Verslo lyderių centras (BLC)
  • Gegužės 21 d., 19:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 2 val. 16 min.
9,12 € 15,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje