Chico Trujillo - Lotynų Amerikos karštis

Chico Trujillo - Lotynų Amerikos karštis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Pasaulinės klasės vakarėlių grupe praminta „Chico Trujillo“ yra vienas žinomiausių Čilės kolektyvų, jo kūriniai skamba kone kiekviename vakarėlyje – nuo pačių šiauriausių iki piečiausių šalies kampelių. „Chico Trujillo“ savo kūryboje žaismingai jungia klasikinę cumbia, bolero, ska, regio, Lotynų Amerikos, balkanų muziką ir šis ypatingai žavus kokteilis patinka visų kartų klausytojams.

„Chico Trujillo“ yra tituluojama naujosios Čilės cumbia muzikos žanro kūrėja ir inovatore. Ji, pirmoji suderinusi cumbia, ska, regio, roko muziką ir klasikinius Čilės garsus drąsiai perkėlusi į miesto aplinką, atsidūrė tarp populiariausių Lotynų Amerikos kolektyvų. Kiekvienam vakarėliui reikia ritmo, o „Chico Trujillo“ kuriama pašėlusi, optimistiška bei ribas peržengianti cumbia puikiai tam tinka. Galybę energijos dovanojanti grupė yra itin mylima auditorijos: pagaunantis cumbia ritmas priverčia šokti įvairiausių šalių klausytojus – jie net nesuprasdami žodžių, puikiai perpranta viską, ką grupė bando daryti su šia muzika ir tuo mėgaujasi.

„Chico Trujillo“ savo veiklą pradėjo 1999 m. Valparaíse (Čilė) kaip ska – punk grupės „LaFloripondio“ šalutinis projektas. Pirmosios „Chico Trujillo“ dainos užgimė per pagrindinio vokalisto Aldo Enrique Asenjo Cubillos bei jo draugo Antonio Orellana improvizuotus pasigrojimus, kurių skambesys palaipsniui pritraukė naujus kolektyvo narius ir galiausiai jų skaičius pradėjo siekti net visą dešimtį smagių vyrukų.

2001 m. pasirodęs debiutinis albumas „Chico Trujillo y la Señora Imaginación“ gimtojoje šalyje sulaukė didžiulės sėkmės – klausytojams be galo patiko iki tol jokios grupės neapjungtas roko, ska, hiphopo, tradicinės cumbia, balkanų ir čigonų muzikos skambesys. Net praėjus penkiolikai metų šio albumo dainos išlieka pavyzdžiu.

Paradoksalu, bet šiuolaikiškai skambanti naująją Lotynų Amerikos pop kultūrą sukūrusi „Chico Trujillo“ muzika yra įkvėpta 6-7–to dešimtmečių ankstyvosios kartos cumbia grupių. Kolektyvas po Lotynų cumbia muzikos vėliava išradingai suderino smulkiausius praeities trupinėlius su pasaulio įtakų praturtinta alternatyviąja kultūra. Šiuo metu „Chico Trujillo“ yra išleidusi aštuonis albumus, iš kurių du – gyvų koncertų įrašai.

Aktyviai muzikuojantys „Chico Trujillo“ yra pasirodę įvairiausiose pasaulio koncertų salėse, festivaliuose, universitetuose ir kituose renginiuose. Be didelio masto turų Čilėje bei Pietų Amerikoje grupę buvo galima girdėti ir išvysti: „Roskilde Festival“ Danijoje (2010 m.), „Nuits du Sud de Vence Festival“ Prancūzijoje (2010 m.), „Esperanzah Festival“ Belgijoje (2010 m.), „House of Blues“ Čikagoje (2010 m.), 2010 m. ir 2011 m europinių turų metu daugiau nei 80-yje pasirodymų, 2011 m. ture po JAV, „Lollapalooza Festival“ Čikagoje (2011 m.), „Museum of Modern Art“ Niujorke (2011 m.), „Playboy Jazz Festival“ Los Andžele (2012 m.), „Vive Latino Festival“ Kolumbijoje (2013 m.) bei kitur.

„Chico Trujillo“ kūriniai pasakoja apie gyvenimą ir meilę, pakilimus bei nuosmukius, tačiau visuomet išlieka spalvingi, šmaikštūs, linksmi. Neabejotinai šis didelis kolektyvas yra tikrų tikriausiais muzikinis malonumas – neišvengiamai intriguojantis ir be galo energingas.

NARIAI

• Macha - vokalas

• Michael Magliocchetti -gitara

• Juanito - būgnai

• Tuto - bosinė gitara

• Tio Rodi - perkusija

• Felita - saksofonas

• Zorrita - trimitas

• Tabilo -trombonas

• Pato - charango ir fleita

• Joselo – klavišiniai

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: GM Gyvai, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.gmgyvai.lt

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

DREAM BOXING AND KOK`59 WORLD SERIES 2018 IN KAUNAS

DREAM BOXING AND KOK`59 WORLD SERIES 2018 IN KAUNAS

  • Kaunas, ŽALGIRIO arena
  • Rugsėjo 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 3 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
24 d. 10 val. 31 min.
12,00 € 15,00 €
Pirkti
Spektaklis vaikams ir šeimai „Laimė yra lapė“

Spektaklis vaikams ir šeimai „Laimė yra lapė“

  • Vilnius, Vilniaus kamerinis teatras
  • Rugsėjo 23 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
64 d. 14 val. 9 min.
5,06 € 9,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-40 %
Comic Con Baltics superfanas

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Dizaino Idėjos

Gameon Forever and After

Gameon Forever and After

Kostas Stankevičius

BALSAVIMAS IKI 09.24

Kurk dizainus ir laimėk!

REGISTRUOKIS
Visi dizainai >

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje