DAINOTAS VARNAS. Debiutinio albumo „Viskas, ką turiu” pristatymas

DAINOTAS VARNAS. Debiutinio albumo „Viskas, ką turiu” pristatymas

Pasirodymai:

10.26

penktadienis


19:00

DAINOTAS VARNAS. Debiutinio albumo „Viskas, ką turiu” pristatymas

Vilnius, Vaidilos teatras

nuo 12,00 €

Spalio 26 dieną Dainotas Varnas visus kviečia į išskirtinį vakarą „Vaidilos“ teatre – jam itin svarbų, koncertą „Viskas, ką turiu“. Jame jaunas talentas akompanuojant Kauno bigbendui pristatys debiutinį to paties pavadinimo albumą. Paklaustas, koks gi bus šis koncertas, Dainotas šypsosi. „Bus daug gražios ir kokybiškos muzikos. Ypač džiugina, kad dainuosiu su bigbendu. Tai suteiks ypatingą, šventinį skambesį“, – sako jis. „Kokybė“ – būtent šis žodis itin taikliai apibūdina šio perspektyvaus dainininko pasirinktą muzikinį kelią.

Klausytojai jau turėjo progą susipažinti su dvejomis būsimojo albumo dainomis: „Paklausyk“ ir „Dėl tavęs vienos“. Joms sukurti originalūs ir profesionalūs vaizdo klipai.  Trečiojo vaizdo klipo, titulinei albumo dainai, jis vyko filmuoti  net į Škotiją, kuri garsėja itin vaizdingomis vietovėmis.  „Aš nenoriu eiti pigiu keliu. Kruopščiai ieškau muzikos, kuri atspindėtų mane, būtų profesionaliai sukurta. Todėl ilgai sėdime įrašų studijoje, kol gauname geriausią rezultatą, vėliau daug dirbame su vaizdu. Keliame sau aukštus reikalavimus ir žmonės tai įvertina“, – prisipažįsta jis.

Dainotas džiaugiasi pagaliau atradęs širdžiai artimą muzikos stilių ir tikisi, kad jis patiks klausytojams. „Kompozitorius Deivydas Zvonkus, kuris sukūrė albumo muziką,  tapo bene geriausiai mane suprantančiu žmogumi. Darome unikalias, melodingas ir prabanga dvelkiančias dainas. Pagaliau jos sugulė į albumą „Viskas, ką turiu“.  Tai yra svajonės, kurią puoselėjau nuo vaikystės, išsipildymas“, – sako jis.

Muzikinis D. Varno talentas pradėjo reikštis labai anksti. Nuo pat vaikystės muzikos  jo gyvenime netrūko. Retą vardą sūnui išrinkęs tėvas, tarsi nujautė, koks talentingas vokalistas bus jo vaikas.  Savo kelią pradėjęs garsiajame chore „Ąžuoliukas“, Dainotas jį tęsė unikaliame vyrų vokalo ansamblyje „Quorum“, su  šiais kolektyvais jis išmaišė viso pasaulio scenas. Jis netgi dalyvavo „Eurovizijoje“ – tiesa, kaip pritariantis Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės atlikėjas. „Aš esu išbandęs turbūt visus įmanomus muzikos stilius. Net metalą esu dainavęs. Tačiau pagaliau jaučiu, kad atrandau tą, kuriame jaučiuosi geriausiai“, – sako jis.

Atlikėjai:

DAINOTAS VARNAS

KAUNO BIGBENDAS

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 8 metų (neužimant papildomos vietos)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Shalom, Bellissima!

Shalom, Bellissima!

  • Kėdainiai, Kėdainių Daugiakultūris centras
  • Spalio 19 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 45 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
16 d. 18 val. 31 min.
4,60 € 9,20 €
Pirkti
Gintaras Grajauskas. MERGAITĖ, KURIOS BIJOJO DIEVAS

Gintaras Grajauskas. MERGAITĖ, KURIOS BIJOJO DIEVAS

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras
  • Spalio 19 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min., 1 pertrauka \ 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
44 d. 0 val. 48 min.
4,65 € 7,75 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-40 %
Comic Con Baltics superfanas

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje