Festivalis „Galapagai 2017“

Festivalis „Galapagai 2017“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Charli XCX (UK) - Dabar 24-erių atlikėja ėmė kurti dainas, būdama vos keturiolikos, pirmą singlą išleido savarankiškai ir tada pasinėrė į Londono reivą. Netrukus ją susirado prodiuseris Timas Gonzalesas ir iš to gimė „Heartbreaks and Earthquak“ ir „Super Ultra”. Charli XCX debiutinis albumas “True Romance”, įskaitant singlus “You (Ha Ha Ha)” ir “Nuclear Seasons” sulaukė didžiulės sėkmės, o didžiausia populiarumo banga bloškė 2013-2014, kai kartu su Icona Pop ir Iggy Azalea įrašė triuškinančios sėkmės singlus “I Love It” ir “Fancy”. 2016-aisiais ji išleido trumpąjį albumą „Vroom Vroom“ ir tuo pačiu įkūrė savo kompaniją „Vroom Vroom Recordings“.

UNKLE Live (UK) - James‘as Lavelle buvo vienas pagrindinių žaidėjų 1990-ųjų rinkoje. Įkūręs „Mo’ Wax Records“ ir „UNKLE“, jis dirbo petis į petį su tokiais laikmečio superherojais kaip DJ Shadow, Thomas Yorke, Richardas Ashcroftas ar „Massive Attack“. Prieš dešimtmetį metęs Oksfordą dėl darbo muzikos parduotuvėje, galiausiai J. Lavelle sukūrė vieną prestižiškiausių įrašų kompanijų pasaulyje. Būdamas jos galva ir muzikos prodiuseriu, formuojančiu naują skonį rinkoje, per 90-uosius jis nešėsi kaip naktinis apuokas, ieškodamas muzikantų, dizainerių, filmų kūrėjų ir šiaip unikalių individų, su kuriais galėtų gimdyti idėjas ir dirbti kartu. Ir jis įsuko tai, kas tapo stipriausia balių ir inovacijų era nuo 1960-ųjų, o pats pelnė ypatingai kieto ir svarbaus vaikino statusą. Visus 20 metų po „UNKLE“ debiuto J. Lavelle buvo produktyvus: jis sukūrė tris albumus – „Never Never Land“, „War Stories“ ir „Where Did The Night Fall“, galybę kritikų palaimintų filmų takelių ir kuravo seriją meno parodų, tarp jų – žvėriškai populiarų ciklą „Daydreaming With...“.

Netsky Dj Set & Script Mc (BE) - žymiausias belgų drum’n’bass didžėjus Netsky Dj Set & Script MC (BE), prikėlęs šį žanrą naujam gyvenimui su savo pirmaisiais hitais „Alive“, „Puppy“ ir „Memory Lane“ bei „Rusko“ remiksu „Everyday“. Jo paskutinis hitas RIO kirto per visas topų viršūnes. Netsky kūriniai ir remiksai perklausyti dešimtis milijonų kartų. 2009 m. po pirmo kūrinio paleidimo į viešumą vos po kelių mėnesių iškart buvo nominuotas „Drum + Bass Arena Awards“ ir apdovanojmuose triumfavo. Tai neabejotinai bus vienas energingiausių festivalio uždarymo pasirodymų didžiojoje scenoje.

Dillon (DE) - Dar vienas malonus šeštadienio siurprizas – Brazilijoje gimusi ir Vokietijoje įsikūrusi dainininkė Dillon. Tai – viena ramesnių festivalio dalių. Išskirtinio vokalo atlikėja lyginama su tokiomis atlikėjomis kaip Björk and Lykke Li.

Alma (FI) - Penktadienį, liepos 28 d. festivalyje laukiamas ir šviežias muzikos gūsis iš Suomijos – Alma, viena perspektyviausių ir topus sprogdinančių Suomijos atlikėjų. Vos dvidešimties, o jau įsukusi hitų mašiną ir itin perspektyviai judanti į priekį. „Aš žinau, kas yra dvidešimt: tai galybė pirmų kartų, visa era patirčių“, – sako ji. Žaliaplaukė sėkmės sulaukė dar 17-os, kai Suomijos talentų konkurse finišavo penkta. Publika pamilo jos beprotišką stilių, begėdiškus ir inovatyvius tekstus, autentiškus pasirodymus. Ji – viena iš milijono. Ir Pernai ji pasirašė sutartį su “Universal Music”.

Tommy Cash (EE) - Šeštadienį festivalyje gros vienas žymiausių Estijos didžėjų Tommy Cash, kurio antras vardas galėtų būti Sarkazmas arba Pašėlusi Energija. Visą savo talentą ir prigimtinį artistiškumą jis atsineša į sceną, todėl jo nepakanka klausytis: norisi jį matyti (kaip ir tą vaizdo klipą, kuriame Cash‘as – įsitrigęs tarp moteriškų žandukų). „Dėl Tommy Cash‘o kovojome su kitais užsienio festivaliais, nes reperio grafikas itin įtemptas. Bet laimėjome! Ir iškart galime pažadėti, kad jo pasirodymo metu laukia daug staigmenų“, – žada organizatoriai.

DBC Presents: Branko (PT) - Penktadienio šokiai „Galapaguose“ nebeįsivaizduojami be „Despotin Beat Club“ rengiamo naktinio vakarėlio cirko palapinėje. „Bet apie juos pačius prabilsime vėliau. Dabar apie jų svečią iš Portugalijos: jau du metus jį medžiojame ir pagaliau turime. Tai visiškai neprilygstamas prodiuseris ir didžėjus Branko, kilęs iš Lisabonos. Jis bendradarbiavo su tokiais atlikėjais kaip Zebra Katz, Roses Gabor, Dominique Young Unique ir Njena Redfoxx. Kilęs jis iš Lisabonos, neseniai išleido savo albumą „Atlas“, – svečią pristato organizatoriai.

Neonkės Presents: Kideko (UK) - Šeštadienį bus galima visa galva pasinerti į dar vieną gražią tradiciją: vienas stipriausių Vilniaus klubo „Opium“ vakarėlių „NEONKĖS“ kasmet keliasi į Zaraso salą paskutiniam liepos savaitgaliui ir festivalyje „Galapagai“ tradiciškai pristato nepamirštamą programą su daug dažų. Šiemet pagrindinis vakaro svečias bus britas KIDEKO – house bass didžėjus, prodiuseris iš Jungtinės Karalystės. Dar jaunas, o jau susukęs ne vieną radijo hitą.

Esant neplanuotoms aplinkybėms, organizatorius pasilieka teisę keisti renginio programą.

Nepilnamečiai asmenys turi būti su suaugusiojo priežiūra.

Atlikėjai:

CHARLI XCX (UK)

UNKLE LIVE (UK)

Netsky Dj Set & Script MC (BE)

Leon Somov & Jazzu (LT)

Tommy Cash (EE)

Lilas ir Innomine (LT)

Dillon (DE)

Alma (FI)

Branko (PT)

Kideko (UK)

Beissoul & Einius (LT)

Fusedmarc (LT)

Jurga (LT)

Alina Orlova (LT)

Mesijus (LT)

Justé (LT)

Ministry Of Echology (LT)

Šventinis Bankuchenas (LT)

Vidas Bareikis (LT)

Solo Ansamblis (LT)

Laikykites Ten su Andriumi Tapinu (LT)

Kitokie Pasikalbejimai (LT)

Tie Geresni (LT)

Junior a (LT)

Deeper Upper (LT)

The Sneekers (LT)

The Station (LT)

Dogma (LT)

DJ Mamania (LT)

Black Water (LT)

Vaiper (LT)

Frank Fitts (LT)

Meandi (LT)

Ra x Alko (LT)

Kotori (LT)

Condor Avenue (LT)

Chung Kran (LT)

Timid Kooky (LT)

Ialaz (HU)

Gytis Ambrazevičius ir Grupė (LT)

A'brokenleg (LT)

Dodomundo (LT)

Dj Jm (LT)

DJ Justinez (LT)

DJ Alko (LT)

Eleven Degrees (LT)

Ingaja (LT)

8 Kambarys (LT)

Flash Voyage (LT)

Silverpieces (LT)

Otreya (LT)

Valdemar (LT)

Less Feeling (LT)

Eroott (LT)

Name-free (LT)

Haroldas (LT)

Muddy Waters (LT)

Bambalam (LT)

ir kt.

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų įleidžiami nemokamai (prie įėjimo būtina pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą. Nepilnamečiai įleidžiami tik su suaugusiojo priežiūra)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP ((bet tik ne su profesiosionalia technika).

Renginio organizatorius: Festivalių Grupė, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.galapagai.lt

Draudžiama įsinešti: Alkoholinių gėrimų; Narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų, bei jų vartojimui reikalingų priemonių; Maisto ar skyščių stiklinėje taroje; Bet kokios rūšies ginklų..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

  • Vilnius, Siemens arena
  • Gegužės 23 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 6 val. 44 min.
60,80 € 76,00 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

  • Vilnius, Siemens arena
  • Gegužės 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 0 val. 30 min.
87,20 € 109,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje