GameOn – žaidimų kultūros konventas

GameOn – žaidimų kultūros konventas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Žaidimų kultūros konventas „GameOn“ – gilias tradicijas turintis renginys sutraukiantis visus šios kultūros entuziastus po vienu stogu. Šių metų renginio metu nepriklausomiems žaidimų kūrėjams bus skirtas ypatingas dėmesys, o parodos lankytojų lauks dešimtys originalių, pasaulio užkariavimui pasirengusių žaidimų. Dalis žaidimų renginio metu dar bus neišleisti oficialiai arba tik pradėję savo kelionę į žaidėjų širdis, tad tai puiki proga atrasti kažką visiškai naujo.

 

Kartu su nepriklausomais žaidimų kūrėjais „Litexpo“ erdves užpildys ir didžiausia skaitmeninių pramogų paroda Baltijos šalyse. Tyrinėdami GameOn erdves galėsite susipažinti su naujausiais kompiuteriniais ir stalo žaidimais, išbandyti inovatyviausias technologijas ar pasinerti į virtualios realybės pasaulį.

 

Vis augantis renginio masiškumas ir susidomėjimas GameOn esporto turnyrais šiemet taip pat nepaliks abejingų. GameOn čempionų titulas tapo reikšmingu pasiekimu bet kuriai esporto komandai, tad 2018-asiais galime tikėtis kraują kaitinančios dramos siekiant čempionų titulo.

 

Taip pat renginio metu vyks ir GameOn cosplay konkursas, žinių pasisemti kvies trys skirtingos konferencijos, kuriose bus galima išgirsti Lietuvos „Twitch“ ir „Youtube“ žvaigždes ir žvaigždutes, paklausyti apie edukaciją žaidimuose, bei sužinoti visą būtiną informaciją, reikalingą sukurti savo žaidimą.

 

GameOn 2018 – tai renginys tinkantis visai šeimai! Specialioje šeimos pramogų erdvėje galėsite pasinerti į bet kokio amžiaus žaidėjams tinkančias pramogas. Čia jūsų lauks edukacinės ekspozicijos, realybės sužaidybinimas, pramoginė literatūra, stalo žaidimai, išmaniosios pramogos, robotika ir konkursai. Visos šios veiklos susilies į bendrą žaidimų kultūros reiškinį, kuris nepaliks abejingų ir neleis nuobodžiauti nei vaikams nei jų tėveliams.

 

Daugelis mūsų savo mėgiamus žaidimus prisimename dėl kvapą gniaužiančių vaizdų, epiškų istorijų ir nuotykiams foną sukuriančių garso takelių. Vaizdo žaidimų muzika, užgimusi dar 8 bitų eroje, padovanojo pasauliui aibę įsimintinų motyvų, o bėgant laikui ir augant techninėms galimybėms, žaidimus pasiekė nauja kūrėjų karta, kurie skaitmeniniams nuotykiams sukūrė daugybę nepamirštamų melodijų.

 

Būtent tokioms melodijoms ir bus skirtas jau antra kartą rengiamas gyvo garso žaidimų muzikos koncertas „GameOn Live“. Pernai suorganizuotas pirmąjį kartą „GameOn Live“ sulaukė galybės fanų laiupsių, tad koncertas grįžta ir šiemet! Nauja žaidimų muzikos programa, kurią atliks profesionalūs muzikantai padovanos nepamirštamas emocijas visiems žaidimų ir geros muzikos fanams.


Visą šį reginį jums sukurs:
 
VDU Kamerinis orkestras (vyr. dirigentas Jonas Janulevičius) papildytas pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų grupe iki simfoninio orkestro sudėties
 
KTU akademinis choras "Jaunystė" - meno vadovė D.Beinarytė ir A.Kačanausko muzikos mokyklos estradinio dainavimo grupė "Dangi&Dangiukai" - vadovė D. Beinarytė
 
Solistai:
Julija Jagorova
Gabrielė Kuzmickaitė
Herbertas Čepiskis
 
Dirigentas Jonas Janulevičius

 

O Po pirmosios „GameOn 2018“ renginio dienos, jūsų laukia dar griausmingesnis vakarėlis! Šiemet pirmą kartą „GameOn“ surengs oficialų renginio svečių vakarėlį, kuris vyks menų fabrike „LOFTAS“. Šiame renginyje ne tik galėsite neformalioje aplinkoje pasilinksminti su šimtais bendraminčių, tačiau pasikrauti geros energijos ir emocijų prieš antrąją „GameOn“ dieną. Puiki muzika, speciali žaidimų mėgėjams skirta programa ir šauni atmosfera lauks visų norinčių pirmąją renginio dieną užbaigti su trenksmu.

 

BILIETŲ VARIANTAI:

 

1 dienos: Bilietas užtikrina visos dienos nuotykį renkant patirtį žaidimų konvente GameOn

 

2 dienų: Tiesiog dvigubai geriau nei vienos dienos bilietas!

 

Šeimos: Bilietas pramogoms visai šeimai! Iki 2 suaugusių ir 2 vaikų (tik 14 m. arba jaunesni)

 

Fano: Atskiras įėjimas, lootbag'ai ir ypatingi GameOn fanų marškinėliai. Kas gali būti geriau?

 

GameOn Live koncertas: Su šiuo bilietu pakliūsi į vienintelį Lietuvoje simfoninį žaidimų muzikos koncertą (GameOn renginio bilietas nebūtinas)

 

Afterparty (N-18): Šventė nesibaigia Litexpo. Griebk Afterparty bilietą ir švęsk iki paryčių kartu su GameOn!

 

SUPER MEGA FANAS 9000: Geriau gali būti tik MEGA fano rinkinys, kuris duos ne tik dvi dienas renginyje, fano maišelį, bet ir įėjimą į koncertą ir Afterparty

 

Verslo: Bilietas rimtiems dėdėms. Suteikia galimybę aplankyti renginį, koncertą, tinklaveikos erdvę ir B2B vakarėlį

 

 

Rinkiniai:

 

 

Muzikos mėgėjo: 1 dienos + GameOn Live koncertas

 

Vakarėlių liūto: 1 dienos + Afterparty (N-18)

 

Noriu visko: 1 dienos + GameOn Live koncertas + Afterparty (N-18)

 

Muzikos mėgėjo: 2 dienų + GameOn Live koncertas

 

Vakarėlių liūto: 2 dienų + Afterparty (N-18)

 

Noriu visko: 2 dienų + GameOn Live koncertas + Afterparty (N-18)

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 16 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 5 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 3 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: TeleSoftas, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Balandžio 20 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 0 val. 17 min.
4,20 € 7,00 €
Pirkti
LKL: Vilniaus RYTAS - Pasvalio PIENO ŽVAIGŽDĖS

LKL: Vilniaus RYTAS - Pasvalio PIENO ŽVAIGŽDĖS

  • Vilnius, RYTO krepšinio arena
  • Balandžio 24 d., 18:50 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 2 val. 56 min.
3,60 € 6,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje