„Gėlių duetas“

„Gėlių duetas“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

10.14 , šeštadienį, 19 val. „GĖLIŲ DUETAS“ / SIMONA LIAMO (sopranas), NORA PETROČENKO (mecosopranas), BIRUTĖ ASEVIČIŪTĖ (fortepijonas)

Atsinaujinusi PIANO.LT koncertų salė kviečia rudenišką šeštadienį praleisti klausantis tikrų muzikos deivių – soprano Simonos Liamo, mecosoprano Noros Petročenko ir pianistės Birutės Asevičiūtės. Pasak jų, muzika – skambantys jausmai, o be jausmo net ir gražiausios gėlės vysta.. Charizmatiškos atlikėjos specialiai šiam vakarui paruošė visą muzikinę gėlių puokštę - G.F.Händel, R.Schumann, P.Tchaikovsky, C.Saint-Säens, E.Grieg, L.Delibez, J.Offenbach ir kt. kompozitorių šedevrus. Piano.lt koncertų salės publika pirmoji išgirs dviem balsais atliekamus žymiausius instrumentinės klasikos kūrinius, pritaikytus vokalui - C.Saint-Saëns "Gulbė", E. Grieg "Rytą" iš siuitos "Peras Giuntas" ir kt. Neseniai susibūręs vokalinis duetas pasivadino “Cantus Coronatus” ir žada magišką vakarą.

Nepasiduokite rudeniškai melancholijai ir leiskitės į muzikinę kelionę su muzikos deivėmis!

SIMONA LIAMO - Sopranas

Simona Liamo 2009 metais baigė Nacionalinę M.K.Čiurlionio menų mokyklą, o 2015 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (LMTA), profesorės I.Milkevičiūtės dainavimo klasę. 2012 metais Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (LNOBT), solistė sukūrė Ksenijos vaidmenį, M.Musorgskio operoje "BorisasGodunovas", bendradarbiavo su dirigentu R. Šerveniku. 2015 metais, dainininkė atliko Teosenos vaidmenį 3 veiksmų G.B.Pagliardi lėlių operoje "Kaligula" kartu su prancūzų senovinės muzikos kameriniu ansambliu "La PoemeHarmonique" vadovaujamo V.Dumestre.

Nuo 2013 metų, Simona Liamo, pastoviai bendradarbiauja su Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinės muzikos ansambliu "Musica Humana", vadovaujamo prof. A. Vizgirdos. Su šiuo kolektyvu aktyviai koncertuoja visoje Lietuvoje, dalyvauja įvairiuose Tarptautiniuose festivaliuose: "Resurrexit", "Kuršių nerija" (2013, 2014, 2015 metais), "J.S.Bacho muzikos festivalis" (2013, 2015 metai), yra paruošusi gana platų kamerinės muzikos repertuarą.

Dainininkė tobulinosi pas įvairius žymius dainininkus: V.Urmana, G.Grigorianas, N.Brzakovic, I.Dolženko bei žymius pianistus bei dirigentus: S.Malcevas, V.Dumestre, R.Lampsatyte ir kt.

NORA PETROČENKO – Mecosopranas

Dainininkė Nora Petročenko yra dažnai kviečiama atlikti klasikinį koncertinį repertuarą , dalyvauti įvairiuose operų pastatymuose Prancūzijoje, Portugalijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje. Svari atlikėjos repertuaro dalis tenka baroko ir šiuolaikinei muzikai.

Nora Petročenko mokėsi Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje, vėliau įgijo magistro laipsnį Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje. Atlikėja tobulino vokalinį meistriškumą pas garsius operos solistus - Algirdą Janutą (tenoras), LiubovChuchrovą (sopranas), taip dalyvavo daugelyje meistriškumo kursų , vadovaujamų tokių žymių figūrų kaip KevinSmith, HelmuthRilling, Rolandas Muleika, HermannMax, RinaldoAlessandrini, Roberto Gini, o taip pat - ClaudineAnsermet, DavidGowland, AlessandroPagliazzi, Roberto Balconi ir kt.

Atlikėja yra dainavusi su Lietuvos kameriniu orkestru, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Klaipėdos kameriniu, Šv.Kristoforo kameriniu orkestrais, taip pat su SWR SinfonieorchesterBaden-BadenundFreiburg (Vokietija), „RemixEnsemble“(Portugalija), „EnsembleMultilatérale“ (Prancūzija), „SpectraEnsemble“ (Belgija), „Royal ChamberOrchestraofWallonia“ (Belgija) , „CapellaTemporale“ ir smuiko virtuozu DmitrySinkovsky ,taip pat su tokiais senosios muzikos ansambliais kaip "Banchettomusicale", "AffectusMusicus", "Brevisconsort ",“Reversio“, „Arcadiaconsort“ ,Baltijos šalių baroko orkestru, Baroko Operos Teatro orkestru , ir kt.

Dainininkė ne kartą yra dalyvavusi įvairiuose užsienio ir Lietuvos prestižiniuose festivaliuose, tokiuose kaip „Musica "(Strasbūras / Prancūzija)," Berlinerfestspiele“ ( Berlynas/Vokietija), „LucerneFestival“ (Liucerna / Šveicarija), „RomaEuropa“ ( Roma/ Italija) taip pat aktualiosios muzikos festivalyje "Gaida", Thomo Manno festivalyje, Pažaislio muzikos festivalyje, Tytuvėnų festivalyje, " BanchettoMusicale " ir daugelyje kitų .

Ypatingos sėkmės ir įvertinimo Nora Petročenko sulaukė bendradarbiaudama su Prancūzijos muzikinio teatru "T & M"/Paris ir sukūrusi KaterinosdiMediči vaidmenį W. Mitterer operoje "Massacre" (dir. P.Rundel/rež. L. Lagarde), Frikos ir Helmvigės - R. Wagner / J. Dove Nybelungų žiedo tetralogijoje „Ring Saga“ (dir. P.Rundel/rež. A. Gindt), MargaretThatcher – S. Rivas operoje „ Aliados „ (dir. L. Warynski/ rež. A. Gindt). A.Schönbergo operos „MosesundAron“ koncertinio turo Europoje metu 2012 metais diriguojant maestro SylvainCambreling dainininkė yra atlikusi Ketvirtos nuogos moters partiją. Šio kūrinio įrašas buvo nominuotas 2014-ųjų Grammy apdovanojimams geriausio operos įrašo kategorijoje.

Įsimintini ir atlikėjos Lietuvoje sukurti vaidmenys: Kornelijos G.F Händelio operoje „Julijus Cezaris“ ( Baltijos Kamerinio Operos Teatro pastatymas, dir.R.Bliškevičius/ rež. Rūta Butkus), Juditos A. Vivaldi oratorijos „Juditos Triumfas“ sceniniame pastatyme (Baroko Operos Teatras /dir. J. M. Jauniškis/rež. G. Varnas) ,Thais draugės G. F. Händelio oratorijos „Aleksandro puota“ sceniniame pastatyme Lietuvos Nacionaliniame Operos ir Baleto teatre (dir. R. Beck -Vokietija/rež. C. Kael – Vengrija), Pasiuntinės Silvijos C. Monteverdi operoje „Orfėjas“, Dafnės G. Caccini operoje „Euridikė“ (Festivalio „Banchettomusicale“ pastatymai/meno vadovas D. Stabinskas), Ereničės J. deSousaCarvalho operoje apie Lietuvą „Everardas II – Lietuvos karalius“ (dir. A. Soriano/ V. Lukočius /rež. A. Ptakauskė) ir kt.

Tarp ryškiausių dainininkės atliekamų kūrinių taip pat ir ankstyvojo baroko operų partijos – Didonės H. Purcell operoje "Didonė ir Enėjas" , Pasiuntinės OrestėjosFr. Caccini operoje „Rudžiero išlaisvinimas iš Alčinos salos“ , Veneros C. Monteverdimadrigalinėjė operoje "Nedėkingųjų Šokis", taip pat oratorinio žanro kūriniai – J. S Bacho Mišios h-moll, "Magnificat", „Kalėdų Oratorija“, „Velykų Oratorija“ G.F. Händelio “La Resurrezione“, W.A Mozarto "Requiem", A. Vivaldi "Gloria", D. Scarlatti , A. Bononcini ir G.P. Pergolesi "StabatMater ", A. Scarlatti „Casimiro-RediPolonia " , F. Mendelsohno oratorija „ Paulus“ , M. Brucho „DasLiedvonderGlocke“ ir daugelis kitų.

Nora Petročenko yra ir dažna Lietuvos kompozitorių - Onutės Narbutaitės, Mindaugo Urbaičio, Felikso Bajoro, Marcelijaus Martinaičio, Osvaldo Balakausko, Vidmanto Bartulio, Ramintos Šerkšnytės, Ritos Mačiliūnaitės, Alberto Navicko ir kitų autorių kūrinių atlikėja.

Pianistė-koncertmeisterė BIRUTĖ ASEVIČIŪTĖ

2001 m. baigusi Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kur 2008 m. baigė magistro studijas prof. I. Armonienės ir prof. H. Radvilaitės klasėse. 2010 m. baigė meno aspirantūrą ir įgijo meno licencijato laipsnį. 2007 m. stažavosi Štutgarto (Vokietija) aukštojoje muzikos mokykloje prof. C. Witthoefto klasėje. Šiuo metu yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Vokalo katedros vyr. koncertmeisterė, taip pat Vilniaus dešimtmetės B.Dvariono muzikos mokyklos koncertmeisterė ir vyr.mokytoja.

Birutė Asevičiūtė – Tarptautinių konkursų laureatė, daugelio festivalių dalyvė. Pažymėtini šie: „Permainų muzika“, „Tebūnie naktis“, „Pavasario gaida“, „Mūsų miesteliai“, M.K.Oginskio tarptautinis festivalis (Baltarusija-Lietuva) ir kt. Ji nuolat tobulinasi meistriškumo kursuose, pažymėtini šie: prof. JackWeinrock (JAV), prof. A. Juozapėnaitė – Eesmaa (Estija), prof. UlrichEisenlohr (Vokietija), prof. Heike-DorotheeAlardt (Vokietija), prof. HeleneLuyten (Belgija), prof. MichelTranchant (Prancūzija) ir kt.Pianistė dirbo su tokiais žymiais dirigentais kaip J. Domarkas, S. Sondeckis, M. Staškus ir kt.

Birutė Asevičiūtė yra koncertavusi Lietuvoje, Latvijoje, Vokietijoje, Danijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje. Tarp jos scenos partnerių – V. Noreika, J. Leitaitė, J. Vaškevičiūtė, R. Urbietis, M. Vitulskis ir kiti.

Atlikėjai:

Duetas CANTUS CORONATUS

SIMONA LIAMO (SOPRANAS)

NORA PETROČENKO (MECOSOPRANAS)

BIRUTĖ ASEVIČIŪTĖ (FORTEPIJONAS)

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Culture live, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.piano.lt info@culture-live.lt.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

DREAM BOXING AND KOK`59 WORLD SERIES 2018 IN KAUNAS

DREAM BOXING AND KOK`59 WORLD SERIES 2018 IN KAUNAS

  • Kaunas, ŽALGIRIO arena
  • Rugsėjo 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 3 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
24 d. 11 val. 34 min.
12,00 € 15,00 €
Pirkti
Spektaklis vaikams ir šeimai „Laimė yra lapė“

Spektaklis vaikams ir šeimai „Laimė yra lapė“

  • Vilnius, Vilniaus kamerinis teatras
  • Rugsėjo 23 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
64 d. 15 val. 12 min.
5,06 € 9,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-40 %
Comic Con Baltics superfanas

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Dizaino Idėjos

Gameon Forever and After

Gameon Forever and After

Kostas Stankevičius

BALSAVIMAS IKI 09.24

Kurk dizainus ir laimėk!

REGISTRUOKIS
Visi dizainai >

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje