Gyvai: grupės BIPLAN koncertas!

Gyvai: grupės BIPLAN koncertas!

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Gyvai: grupės BIPLAN koncertas!

Jau 22 metai scenoje, o jie – vis tokie pat valiūkiškai pašėlę, su neišsenkančiu atsidavimu savo gerbėjams dovanojantys gero „draivo" kupino roko, romantikos ir besidalinantys lengvai ironišku požiūriu į mus supantį pasaulį. Tai „Biplan", kurie vėl grįžta į pramogų salę „Vakaris Vilnius"! Rudenišką pilkumą išvaikantis susitikimas – spalio 28 d. 19 val.

Turbūt neatsitiktinai šie pozityviojo roko vėliavnešiai ant mūsų scenos vėl žengs stipriai aidint lietaus akordams – dabar pats metas įsileisti į savo ausis ir širdis muzikos skleidžiamos šilumos. O gal net karščio! Spalio 28 d. „biplanai" to gero patieks gausiai. Publikos džiaugsmui – dviejų dalių koncertas.

Renginys kvies pasileisti plaukus su legendiniais tapusiais ir naujausiais „Biplan" hitais, o taip pat išgirsti rečiau į grupės repertuarą įtraukiamus kūrinius. Gyvas mylimų dainų skambesys, šelmiškas, nuoširdus muzikantų ir publikos bendravimas užpildys draugiškai jaukią „Vakario" erdvę, kuri su pasididžiavimu pristato tuos, kurie yra suformavę aiškiai atpažįstamą kūrybinį DNR ir nesiliauja toliau kūrę savo istorijos, užimančios reikšmingą vietą lietuviškojoje muzikoje.

Jubiliejiniai "Biplan" koncertai sutraukė tūkstančius žmonių, tačiau atlikėjų atvirumas žiūrovams ir klausytojams, įtraukianti atmosfera – ta pati tiek dideliuose pasirodymuose, tiek ir mažesniuose. Spalio 28-oji „Vakaryje" priskirtina pastarųjų kategorijai – susitikimu su „Biplan" bus galima mėgautis patogiai įsitaisius prie staliukų, tačiau pirmajame plane greičiausiai bus neišvengta šokių!

Per savo karjeros dvidešimtmetį „Biplanai" nuskynė visą glėbį apdovanojimų, kurių solidžią rikiuotę 2015 m. papildė ir grupės vokalisto Makso Melmano ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis, įteiktas šalies Prezidentės. Visgi gebėjimas kaskart uždegti publikos akis ir širdis – jis neįkainojamas, ir šiam „Biplanų" talentui verta atsiduoti jau spalio 28-ąją „Vakaryje"!

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val. 30 min., 1 pertrauka 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vakaras tau, MB.

Daugiau informacijos: Tel.: 869903624.

Draudžiama įsinešti: alkoholiniai gėrimai, gėrimai stiklinėje taroje, pirotechnika, degios, sprogstamos medžiagos, narkotinės medžiagos, bet kokie ginklai ar sužaloti galintys daiktai.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Žiurkiagalviai - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

Žiurkiagalviai - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras
  • Vasario 23 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
28 d. 15 val. 31 min.
5,00 € 10,00 €
Pirkti
Saulės Kliošas

Saulės Kliošas

  • Vilnius, TAMSTA, muzikos klubas
  • Vasario 23 d., 21:30 val.
  • Trukmė: 2 val., 1 Pertrauka.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 12 val. 38 min.
8,00 € 16,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-30 %
Antikv. Kašpirovskio dantys

Antikv. Kašpirovskio dantys

Galioja iki: 03-10

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje