KALĖDOS NIUJORKE

KALĖDOS NIUJORKE

Pasirodymai:

12.14

penktadienis


18:00

KALĖDOS NIUJORKE

Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija

nuo 13,20 €

MACDARA Ó SEIREADÁIN (klarnetas, Airija)

GINTARAS JANUŠEVIČIUS (fortepijonas)

Programa:

George Gershwin, Aaron Copland, Leonard Bernstein, John Williams ir daugelio kitų kompozitorių šventiniai kūriniai klarnetui ir fortepijonui

Niujorkas – laisvės, vilčių ir gaivališkos energijos miestas, kurį galima tik arba mylėti, arba nekęsti. Per amžius viliojęs svajotojus iš viso pasaulio, šis miestas tapo vientisu kultūriniu koliažu, kuriame persismelkia skirtingų tautų ir kultūrų palikimas. Niujorką dievinantys atlikėjai Macdara Ó Seireadáinas ir Gintaras Januševičius savo programoje atkuria miesto garsus, pasakoja jo žmonių istorijas, visa tai perkeldami į gražiausią metų laikotarpį šiame mieste – Kalėdas, skambančias aksominiu Frenko Sinatros balsu ir Brodvėjaus miuziklų melodijomis.

M. Ó Seireadáinas baigė Hanoverio aukštąją muzikos ir teatro mokyklą bei Karališkąją Airijos muzikos akademiją. 2010 m. klarnetininkas laimėjo Airijos masonų jaunojo metų muziko konkursą (Irish Freemasons Young Musician of the Year). Kamerinės muzikos entuziasto M. Ó Seireadáino scenos partnerių sąraše yra garsūs atlikėjai. Jo solo girdime pianisto Barry Douglo bei kompozitorių Dario Marianelli, Michelio Legrando įrašuose. Klarnetininkas nuolat groja garsiausiuose Europos tarptautiniuose orkestruose.

Pianistas G. Januševičius išgarsėjo 2004 m., tapęs jauniausiu Tarptautinio Monrealio konkurso finalininku Jis yra penkiolikos tarptautinių konkursų prizininkas bei diplomantas. G. Januševičius pasirodė žymiausiuose festivaliuose. Jo rečitaliai skambėjo daugelyje Lietuvos ir užsienio šalių miestų, grojo kartu su Maskvos valstybiniu, Lietuvos valstybiniu, Moldavijos nacionaliniu, Monrealio, Šendženo simfoniniais orkestrais, Lietuvos kameriniu orkestru ir kt. G. Januševičius taip pat skaito paskaitas ir veda atviras meistriškumo pamokas. Šiuo metu jis vadovauja muzikos konkursui „Hanoverio muzikos talentų birža“, pianistų konkursui „Einbecker Klavierfrühling“, žiemos pianistų akademijai „Feuerwerk“, dirba pianistų konkursų komisijose visoje Europoje. 2017 m. vasarą startavo naujas tarptautinis G. Januševičiaus projektas Lietuvoje „Klaipėda Piano Masters“ – didžiausia vasaros fortepijono akademija Baltijos valstybėse.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Utenos „Juventus“ - Šiaulių „Šiauliai“. „Juventus“ LKL krepšinio rungtynės

Utenos „Juventus“ - Šiaulių „Šiauliai“. „Juventus“ LKL krepšinio rungtynės

  • Utena, Utenos daugiafunkcinis sporto centras
  • Rugsėjo 26 d., 18:15 val.
  • Trukmė: -
Iki pasiūlymo pabaigos:
31 d. 20 val. 53 min.
3,00 € 5,00 €
Pirkti
COCO PASLAPTIS

COCO PASLAPTIS

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Rugsėjo 27 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
40 d. 0 val. 26 min.
3,96 € 6,60 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-40 %
Comic Con Baltics superfanas

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Dizaino Idėjos

VHC logo

VHC logo

Tadas Strasinskas

BALSAVIMAS IKI 10.01

Kurk dizainus ir laimėk!

REGISTRUOKIS
Visi dizainai >

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje