Karklė 2017 Live Music Beach

Karklė 2017 Live Music Beach

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Asmenys iki 18 metų įleidžiami į renginį tik su suaugusio palyda, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilanametį (reikia turėti tėvų/globėjų sutikimą).

Muzikos festivalis "Karklė Live Music Beach 2017"

Vienintelis Lietuvos ant jūros kranto vykstantis festivalis "Karklė Live Music Beach" sugrįžta rugpjūčio 18-20 dienomis. Jau septintus metus po keliolika tūkstančių festivalininkų sutraukiantis renginys, įsikūręs unikalioje vietoje – viename seniausių gintaro gaudytojų ir žvejų kaimelyje Karklėje – šiemet, kaip ir kiekvienais metais, lepins renginio svečius kruopščiai atrinkta muzika, unikalia gamta ir hipiška atmosfera.

Net keturiose „Karklė Live Music Beach 2017“ scenose pasirodys daugybė Lietuvos ir užsienio muzikos pasaulio žvaigždžių: „Vök“ (Islandija), „PeR“ (Latvija), Mike Perry (Švedija), Aaron Chupa (Švedija), „Weiss“ (UK), Mahmut Orhan (Turkija), „SEL“, „Leon Somov & Jazzu“, „Lilas ir Innomine“ ir daugelis kitų.

Be įspūdingos muzikinės programos, „Karklė Live Music Beach 2017“ šiemet ypač didelį dėmesį skirs sporto bei adrenalino mėgėjams. Antrą festivalio dieną bus surengtas pirmasis regionų krepšinio lygos gatvės krepšinio turnyras „RKL Summer 3x3 2017“. Teritorijoje taip pat veiks parašiutininkų klubas, kur ekstremalai galės išbandyti šuolius parašiutu net iš 3000 metrų aukščio, o baidarių bei irklenčių sporto specialistai pasirūpins kokybiškomis vandens pramogomis.

Festivalio lankytojų lauks iki ašarų smagus „Humoro klubo“ atstovų – Pauliaus Ambrazevičiaus, Dominyko Klajumo ir Vaidoto Šiožinio – pasirodymas, o magiškais triukais festivalio dalyvius stebins ypatingą programą paruošęs iliuzionistas, „Lietuvos Talentų“ žvaigždė Antonas Lavrentjevas.

„Karklė Live Music Beach 2017“ organizatoriai pasirūpins, kad karštąjį savaitgalį neliktų nei vieno nuobodžiaujančio. Virtualios realybės fanus užims žaidimų kultūros konventas „GameOn“, šokių mėgėjai turės galimybę išmokti gatvės, lindyhopo, zumbos, latino ir daugelio kitų šokių paslapčių, o meno mylėtojai bus kviečiami stebėti tapytojos Mykolės Ganusauskaitės, spaudusios ranką pačiam Jonui Mekui, pasirodymo.

Prie pat jūros įsikūrusioje „Utenos” nealkoholinio „Radler” zonoje“ dėmesys bus skiriamas į festivalį atvykusioms šeimoms ir tiems, kurie pasisako už blaivų pramogavimą. Šioje zonoje ne tik nebus prekiaujama alkoholiu, bet ir draudžiamas jo vartojimas ar neblaivių asmenų pasirodymas. Vaikai čia dūks žaidimų aikštelėse, o suaugusieji galės užsiimti kūno, proto ir dvasios tobulinimu.

FESTIVALIO PROGRAMA - NUOTRAUKŲ GALERIJOJE!

Fano bilietas – patogesnis bilietas, komfortą mėgstantiems žmonėms ir patiems tikriausiems Karklės fanams. Su juo galėsite koncertus pagrindinėje scenoje stebėti iš specialios Fanų zonos bei turėsite atskirą Fanų parkingą. Į kainą įskaičiuotas ir kempingas.

Atlikėjai:

SEL

AronChupa

Mike Perry

Mahmut Orhan

Leon Somov & Jazzu

Vök

Lilas ir Innomine

Radistai

Lemon Joy

Naktinės Personos

Weiss

Biplan

BIX

Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Vidas Bareikis

Manfredas

Žalvarinis

Kastis Torrau & Donatello

Embody

Markus Gibb

The Sneekers

Curly Music

G-Spot DJs

Roe Deers

Rembo

Justy

Kandy Killers

Titas Motuzas

RockyRocky

Renginio trukmė: 72 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Renginiai LT, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Klaipėdos „Atlantas“ – Kauno „Kauno Žalgiris“. Futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės

Klaipėdos „Atlantas“ – Kauno „Kauno Žalgiris“. Futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės

  • Klaipėda, Klaipėdos centrinis stadionas
  • Birželio 19 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val., 1 x 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
42 d. 22 val. 53 min.
1,50 € 2,50 €
Pirkti
Monika Marija su grupe

Monika Marija su grupe

  • Palanga, VANDENIS, muzikos klubas
  • Birželio 20 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
19 d. 2 val. 48 min.
8,10 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Karklė 2018

Karklė 2018

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje