Konferencija: Sveika ir Laiminga Mama'2019

Konferencija: Sveika ir Laiminga Mama'2019

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

VIENINTELĖ BALTIJOS ŠALYSE tarptautinė konferencija sąmoningai motinystei/tėvystei orientuota į MOTERĮ- MAMĄ.

Kiekvienas dalyvis gaus konferencijos partnerių ir rėmėjų DOVANAS!

Kviečiame visas mamas su vaikučiais iki 3 metų. Pietų metu tėveliai su kūdikėliais galės NEMOKAMAI atvykti, kad mamytės vaikučius pamaitintų. Bus sukurta jauki vaikučių žindymo erdvė poilsio zonoje, o pervystymui

įrengtas kambarys.

Dėmesio! Konferencija vyks lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Perkant PAPRASTĄ ar PREMIUM bilietą, papildomai siūlome įsigyti sinchroninį vertimą. Prieš konferenciją ir jos metu informuosime, kaip prisijungti prie sinchroninio vertimo programėlės. Nepamirškite pasiimti savo mėgstamiausių ausinių!

„SVEIKA IR LAIMINGA MAMA“ KONFERENCIJA vyks jau antrą kartą LIETUVOJE 2019 m. balandžio 28 d.. Renginyje per vieną dieną žiniomis dalinsis net 14 pranešėjų iš Lietuvos ir užsienio, kiekvienas geriausias savo srityje.

„Sveika ir laiminga mama“ konferencija yra koncentruotas vienos dienos filtras surenkantis ir pateikiantis aktualiausias įžvalgas. Šis metinis įvykis yra didelis įkvėpimas ir žingsnis link siekio būti SVEIKA IR LAIMINGA. Ne paslaptis, kad visa tai persiduos ir vaikui. Žinoma, ir vyrui.

Jūsų lauks 8 valandos atradimų ir atsakymų, džiaugsmo istorijų, video pranešimų, gyva muzika ir net šokiai, interaktyvi veikla pertraukų metu ir kitos staigmenomis!

Išgirsite daugybę žinučių, naujausių atradimų iš pasaulinio lygio EKSPERTŲ: jų nuomonę ir patirtį apie tai kaip sąmoningai, su meile ir atsidavimu auginti savo VAIKUS, SANTYKIUS ir SAVE PAČIĄ!

Beje, šiemet konferencijoje kiek daugiau dėmesio yra skiriama ir vyriškajai pusei šeimoje – juk ji irgi išgyvena didelius pokyčius, su kuriais tenka tvarkytis.

Konferencijos temos – nuo sveikatos atradimų, vidinių traumų gydymo iki besąlyginės meilės ar bendros aktyvios veiklos su vaiku idėjų – visos jos yra orientuotos į ateitį, t.y. kaip elgtis dabar, kad ateityje galėtume džiaugtis klestinčia savimi ir savo atžala.

• Kaip sėkmingai atskleisti vaiko unikalumą?

• Kuo skiriasi altruizmas ir sąmoninga meilė?

• Kūno analizė: kaip moteriai pačiai įvertinti savo sveikatą?

• Ar pažįstame savo hormonų užgaidas skirtingais sezonais ir gyvenimo etapais?

• Psichologinės traumos iš vaikystės – kas būtum be jų?

• Kaip jų išvengti auginant savo vaikus?

• Kame slypi besąlyginės meilės šaltinis?

• Kokia moters elgsena padeda vyrui tapti savimi ir būti patenkintam?

• Kaip sukuriama ilgalaikė darna santykiuose?

• Kaip veikia mūsų ego santykiuose?

• Ar mokame spręsti konfliktus?

• Kodėl po mamystės į darbo rinką turėtume grįžti drąsiai ir pasitikinčiai?

• Kaip subalansuota mityba išgelbėjo 100 santuokų?

• Kaip laimingiems santykiams padeda fizinis aktyvumas?

• Kodėl svarbu šokti su savo vaiku?

• Apskritai kaip pačiam išlikti šiek tiek vaiku ir žaisti gyvenimą?

• Kaip būti lieknai?

• Kodėl kiekvienas vaikas vertas draugystės?

Per daug klausimų ir dar daugiau abejonių? Tai yra tik keletas potemių iš konferencijos pranešėjų programos. Jie šių atsakymų ieškojimui skyrė daugybę savo gyvenimo metų. Taip pat išdirbo metodikas, kuriomis dalinsis.

Anksčiau mamystė buvo grįsta iš kartos į kartą perduodamomis žiniomis ir intuicija. Šiandien turime atominį kiekį informacijos, su kuria susidoroti ir priimti tik sau tikslingiausią yra gana sudėtinga.

KONFERENCIJOS PRANEŠĖJAI:

Dr. Kamyar M Hedayat (JAV) – pripažintas endobiogenikos ekspertas, kurio pacientai išsibarstę po visą pasaulį: nuo multimilijoninių kompanijų vadovių iki vaikus namuose auginančių mamų.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė (LT) – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėja, emocinio intelekto lavinimo instruktorė, lektorė, dviejų itin sėkmingų knygų autorė, taip pat profesionali dainininkė, kompozitorė ir prodiuserė („AMIYA Inspiration“).

https://www.youtube.com/watch?v=i1hGqztXokA

Rimvydas Židžiūnas (LT) – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėjas ir vadovas, knygų autorius, emocinio ir dvasinio intelekto mokymų pradininkas Lietuvoje.

Inga Jablonskė (LT) konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ organizatorė, asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ lektorė, sėkminga verslininkė ir vadovė, emocinio intelekto lavinimo specialistė ir dar daug visko, tačiau, svarbiausia, – laiminga moteris ir Mama.

https://www.youtube.com/watch?v=UDd76bbSlTY

Ignas Bakėjus (LT) – trijų vaikų tėvas, kelių bendruomenių įkūrėjas, knygos „Mano Herojus“ bendraautorius, sąmoningumo TV laidų vedėjas, sveikatinimo treneris, lektorius, blaivių pasilinksminimų „Rytėlis“ pradininkas Lietuvoje.

Foreli Kramarik (JAV) – lietuvių kilmės autorė, lektorė, ugdymo specialistė bei kompozitorė, kartu su vyru užauginusi 5 vunderkindus. Ji dalinsis patarimais, kaip atpažinti ir atskleisti savo vaiko talentus.

https://www.youtube.com/watch?v=SQ1X6Ekg8T0

Rūta Lelytė Ambrozaitienė (LT) – tarptautinio judėjimo „Joimove International“ atstovė Lietuvoje, vedanti šokio užsiėmimus, skirtus tėvams su vaikais nuo kūdikių iki mokyklinio amžiaus.

Suzanne Lundborg (Švedija) – pasaulinio naujosios medicinos klinikų tinklo Health Optimizing Clinics, vienos iš klinikų įkūrėja. Pastaruosius 10 metų skaitanti pranešimus konferencijose Europoje bei JAV, kurių metų dalinasi savo atradimais.

Elena Tonetti (JAV) – lektorė ir autorė, pelniusi „dvasinės akušerės“ statusą. Jau daugiau nei 30 m., taikydama unikalų metodą, ji tūkstančiams žmonių penkiuose pasaulio kontinentuose padėjo išsilaisvinti iš įgimtų vidinių traumų.

Zarey (Ukraina) – fizikos mokslų daktaras, jau 15 metų tyrinėjantis vaikų ir suaugusiųjų elgseną, moko juos būti laimingais kiekvienoje gyvenimo situacijoje ir, svarbiausia, nepamiršti žaisti gyvenimo.

Viktorija Macijauskienė (LT) – vaikų meninio kolektyvo „Džimba“ trenerė. Kolektyvui ji kuria meninius judesio performansus ir padeda vaikams lavinti savo kūrybinę pusę.

Vaida Kurpienė (LT) – sveikos mitybos specialistė, dviejų populiarių knygų autorė padeda atrasti lieknėjimo formulę kiekvienai moteriai.

Broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai (LT) – žymūs menininkai,įsitikinę, kad kiekvienas vaikas vertas draugystės.

Daugiau apie pranešėjus ir jų temas: https://www.mamosdiena.lt/

Atsiliepimai iš 2018 konferencijos

Vienoje vietoje gavau koncentruotą dozę žinių, kurias taikysiu mažiausiai 10 metų! Ačiū konferencijos organizatoriams už atsigręžimą į mamą, visos žinios buvo pritaikytos jai - būti laimingai!

Saulė Kairytė

Konferencija man padovanojo patikimus ir profesionalius atsakymus, kaip būti laiminga mama ir moterimi!

Akvilė Kuliūtė

Visada maniau, kad įmanoma būti ne tik laiminga mama, bet ir moterimi: darniai sujungiant vaikų auginimą su asmenine realizacija. Būtent tai jūs patvirtinote ir davėte įrankius taip gyventi!

Božena Leskiauskaitė

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 9 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 16 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 3 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Cafe PR, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 21 val. 50 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
9 d. 21 val. 50 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje