Krepšinio klubo „Juventus“ 2017/2018 metų sezono abonementas

Krepšinio klubo „Juventus“ 2017/2018 metų sezono abonementas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Abonementų korteles galėsite atsiimti per dvi savaites nuo abonementų įsigijimo dienos, tačiau ne anksčiau nei rugsėjo 10 d.

Taikomos nuolaidos moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems.

Utenos „Juventus“ sirgaliams – atnaujinti abonementai

Utenos „Juventus“ krepšinio klubas toliau žeria naujienas. Šį kartą jos itin aktualios ištikimiausiems komandos sirgaliams – liepos 3 dieną startuoja prekyba artėjančio 2017-2018 metų sezono abonementais. Pirmą kartą klubo istorijoje abonementus galima įsigyti skirtingose tribūnų zonose, juos įsigyti bus patogiau, taip pat pradėtos taikyti nuolaidos.

Priklausomai nuo pasirenkamos vietos, abonementų kaina svyruoja nuo 60 iki 80 eurų. Juos galima įsigyti visuose bilietų platinimo bendrovės „Tiketa“ kasose, internetu bei per mobiliąją „Tiketa“ programėlę. Kaip ir anksčiau, abonementas galios į visas Utenos „Juventus“ rungtynes, vykstančias namų arenoje. Net 50 procentų nuolaida pasinaudoti gali moksleiviai, studentai, senjorai ir neįgalūs asmenys.

„Sirgalių palaikymas Utenos arenoje yra itin reikšmingas komandai, tad kasmet stengiamės sudaryti vis palankesnes sąlygas įsigyjant sezono abonementus, – teigė „Juventus“ komandos direktorius Eimantas Skersis. – Šiais metais jų prekybą perkėlėme į internetinę erdvę, tad sirgaliams nebereiks derintis prie pardavimų grafiko arenoje. Ryškiausia šio sezono naujovė – lengvatiniai abonementai. Norime, kad studentai, senjorai ar neįgalieji Utenoje turėtų daugiau pramogų, todėl kviečiame juos įsigyti abonementus lengvatinėmis sąlygomis ir vakarus leisti stebint mylimos komandos rungtynes.“

Anot Eimanto Skersio, dar viena svarbi naujovė – abonementus nuo šio sezono bus galima įsigyti bet kurioje arenos vietoje – net ir naujame galiniame sektoriuje.

„Žinome, kad sirgaliai arenoje turi savo mėgstamiausias vietas, tad dabar visam sezonui jas galės rezervuoti bet kuriame sektoriuje. Tikimės, kad sudarydami itin palankias sąlygas įsigyti abonementus, žengsime didelį žingsnį link to, kad taptume pirmaujančia Lietuvos komanda pagal arenos užpildymą. Palaikymo komandai ypač reikia, juk ne veltui sakoma, kad sirgaliai yra šeštasis žaidėjas aikštelėje“, – pasakojo komandos direktorius.

Lietuvos krepšinio lygos duomenimis, praėjusį čempionatą 2500 žiūrovų talpinanti Utenos arena buvo užpildoma daugiau nei 60 proc. Tai – antras rezultatas Lietuvoje. Pagal žiūrovų skaičių tūkstančiui miesto gyventojų, Utenos „Juventus“ yra trečioje LKL sudaryto sąrašo vietoje.

Praėjusią savaitę klube netrūko naujienų. Išėjus porą metų komandai vadovavusiam A. Sireikai, „Juventus“ naują sezoną pasitiks su nauju vyr. treneriu – 32 metų Gediminu Petrausku. Šiuo metu treneris užsiima komandos formavimo darbais, o pirmąsias naujienas apie prisijungiančius naujokus klubas žada skelbti visai netrukus.

Taip pat praėjusią savaitę išaiškėjo, kad penktąją vietą Lietuvos krepšinio lygoje užėmęs klubas negavo tiesioginio kelialapio į pagrindinį FIBA Čempionų lygos turnyrą ir varžysis atrankinėse rungtynėse. Tiesa, klubas kovos trečiajame atrankos etape ir norėdami patekti į pagrindinį turnyrą, turės nugalėti tik vieną varžovą. Įvyks du komandų susitikimai, o atsakomasis mačas bus žaidžiamas Utenoje. Būsimasis „Juventus“ varžovas išaiškės liepos 11 dieną.

Atlikėjai:

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Utenos Juventus, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Monika Marija su grupe

Monika Marija su grupe

  • Palanga, VANDENIS, muzikos klubas
  • Birželio 20 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
19 d. 11 val. 20 min.
8,10 € 16,20 €
Pirkti
LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

  • Palanga, Palangos sporto centras
  • Birželio 22 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
20 d. 8 val. 51 min.
2,58 € 4,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Karklė 2018

Karklė 2018

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje