LATIN FEST 2018

LATIN FEST 2018

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

SAVRBU: Dėl specialios renginio dangos reikalinga dangos nebraižanti sportinė avalynė. Avalynę būtina persiauti. Su batais iš lauko įeiti griežtai draudžiama.

Jau du metus iš eilės Vilnių kaitinęs pietietiškas karštis su treneriais iš Karibų šiemet sugrįžta su dar didesniu trenksmu! Didžiausias metų Lotynų Amerikos fitneso renginai “Latin Fitness Marathon” (2015.12.04) bei “Zumba & Salsation Marathon” (2016,12.09) sukvietė į Vilnių Zumba ir Salsation programų gerbėjus iš visos Lietuvos, o įspūdingi svečiai savo charisma ir energija ne tik užvaldė sceną, bet ir privertė visus gerai papraikaituoti ir pasilinksminti šokant pagal Lotynų Amerikos melodijas. Kasmet maratonas vis auga, tad šiemet maratonas renginio programa dar įspūdingesnė – laukia net trys treneriai svečiai iš užsienio – William Flores, Helio Faria ir Katka Vojtekova.

William Flores (Peru) - labai aukšto lygio Zumba Fitness® treneris žinomas visame pasaulyje. Šiuo metu gyvenantis Stokholme treneris kiekvieną mėnesį dalyvauja bent keliuose pasaulinio lygio Zumba renginiuose. Šio trenerių šokių video “Youtube” kanalas yra populiarus visame pasaulyje, o peržiūrų skaičius viršija milijonus. Antrasis svečias – Helio Faria – be galo charizmatiškas treneris iš Brazilijos, pristatantis labai specifinę, braziliškų šokių stilių įkvėptą programą (Samba, Brasilian Funk, Dembow ir kt.). Treneris taip pat žinomas tarptautiniu mastu, nuolat dalyvauja įvairiuose Lotynų Amerikos fitneso renginiuose bei maratonuose. Trečioji trenerė – Katka (Olandija), kurios šokimo stilistika labiausiai pasižymi hip hop, dancehall ir reggaeton elementais. Tai labai charizmatiška ir šilta asmenybė, žavinti savo energija. Katka taip pat yra Zumba Fitness® maratonų ir renginių organizatorė bei aktyvi jų dalyvė Olandijoje.

“Latin Fest 2018” renginio programą sudarys beveik 3 valandų Lotynų Amerikos rimtais įkvėpta šokių fitneso treniruotė - maratonas. Treneriai svečiai kartu su treneriais iš Lietuvos keisis scenoje, o tuo tarpu dalyviai sekdami jų judesius kartu mėgausis Zumba ir Salsation programomis. Laukia labai daug pozityvių emocijų, užvedančios muzikos, profesionalių trenerių ir galybė siurprizų! Pasiruoškite dar neregėto mąsto renginiui, ir žinoma - gerai paprakaituoti Lotynų Amerikos rimtų siautulyje.

Nepamirškite sportinės aprangos ir avalynės!

Atlikėjai:

Kamilė Narkutė

Katka Vojtek (Netherlands)

Helio Faria (Brazil)

Wiliam Flores (Peru)

Kamilė Šulcaitė

Meda Maceikienė

Augustina Juknė

Vasilina Tarasova

Renginio trukmė: 3 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 12 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Augustina Juknė.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1758475057510314/

Draudžiama įsinešti: aštrius daiktus, alkoholinius gėrimus, kitus svaigalus.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Shalom, Bellissima!

Shalom, Bellissima!

  • Kėdainiai, Kėdainių Daugiakultūris centras
  • Spalio 19 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 45 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
16 d. 18 val. 51 min.
4,60 € 9,20 €
Pirkti
Gintaras Grajauskas. MERGAITĖ, KURIOS BIJOJO DIEVAS

Gintaras Grajauskas. MERGAITĖ, KURIOS BIJOJO DIEVAS

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras
  • Spalio 19 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min., 1 pertrauka \ 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
44 d. 1 val. 8 min.
4,65 € 7,75 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-40 %
Comic Con Baltics superfanas

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje