Lėlių spektaklis suaugusiems „Malina“

Lėlių spektaklis suaugusiems „Malina“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

ASMENYS, TURINTYS NEĮGALUMĄ, Į RENGINĮ ĮLEIDŽIAMI NEMOKAMAI.

Čia metu aš

širdį, buvusią tarp žmonių,

rūbus ir priesaikos spindesį:

Tamsesnis tamsoj – esu nuogesnis.

Neištikimybėj ištikimas.

Aš esu tu, kai esu aš.

Paul Celan „Tolumos pagarbinimas“,

vertė Sigitas Geda

Tamsioji pasaulio pusė. Kiekviename iš mūsų slypinti griaunančioji jėga. Meilė ir ją iš lėto graužianti kaltė dėl žmogaus kare sužeisto kito žmogaus. Neįvykusiuose, neišdrįstuose pokalbiuose paskendusi susikalbėjimo galimybė. O gal kaip tik – grįžimas į pradžią, kur dar kuriama, o ne griaunama. Savo vidinių demonų sutramdymas. Meilė, kurios plakimo pakanka išpirkti žmonijos kaltes. Poezija – lyg gydantis balzamas sužeistai širdžiai. Kas vyksta mūsų vidiniuose kambariuose? Ar mūsų akys pakankamai plačiai atvertos, kad pro jas patektų šviesa?

Spektaklyje, įkvėptame 1971 m. austrų rašytojos ir poetės Ingeborgos Bachmann romano „Malina“, o taip pat jos ir žydų kilmės vokiškai kūrusio poeto Paulio Celano, laikomo vienu žymiausių poetų „po Šoa“, tikros meilės istorijos, nesistengiama nuosekliai atkurti vieno intelektualiausių praėjusio amžiaus romanų, juolab kad ir knygoje pasakojama istorija nebūtinai siūlo tokį kelią. Skaitytojas, kaip ir spektaklio žiūrovas, patenka į Aš vidinį pasaulį – čia patirčių prisiminimai persipina su vaizduote, liguistos baimės priepuoliai ir moraliniai prieštaravimai yra malšinami užgimstančios (o gal tik įsivaizduojamos?) meilės Ivanui, kolektyvinės kaltės, vienatvės jausmus slopina vis sugrįžtanti kūrybinė aistra. Tačiau čia pat – šūsnys neišsiųstų laiškų, kalėjimu virstantis vidinis pasaulis ir vis giliau šaknis į dūšią įleidžianti tamsioji pusė – Malina.

Spektaklio kūrėjai kelia klausimą, kodėl žmoguje užgimsta baimė gyventi. Kodėl nutinka taip, kad net ir turėdami begalinę laisvę nebežinome, kur mūsų vieta, ir užsidarome savo vidiniame kambaryje. Ar tai liga, ar nelaimingos meilės, įskaudintos vaikystės, netekties, galiausiai – tamsių žmonijos istorijos dėmių, išaugančių į kolektyvinį pasąmoningą kaltės jausmą, pasekmė? Ar mylėti žmogų reiškia atiduoti jam savo širdį? Ir jei žmogus negali, gal menas išsaugos pasaulio grožį

Atlikėjai:

Kūrybinė grupė: Aušra Bakanaitė, Andrius Tarasevičius, Monika Mikalauskaitė, Vytautas Kairys, Matas Saladžius, Taurūnas Baužas, Agnė Pulokaitė

Veikia: Aš, Malina, Ivanas

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 13 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.klaipedosleliuteatras.lt Telefonas: 846239932.

Draudžiama įsinešti: Maistą ir gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LKL: Vilniaus RYTAS - Pasvalio PIENO ŽVAIGŽDĖS

LKL: Vilniaus RYTAS - Pasvalio PIENO ŽVAIGŽDĖS

  • Vilnius, RYTO krepšinio arena
  • Balandžio 24 d., 18:50 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 10 val. 0 min.
3,60 € 6,00 €
Pirkti
Drama „Barbora Radvilaitė“

Drama „Barbora Radvilaitė“

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Balandžio 25 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 45 min
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 10 val. 1 min.
4,02 € 6,70 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje