Nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2017”

Nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2017”

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Trečius metus iš eilės sugrįžta inovatyviausi metų apdovanojimai „Tech Top 2017” – vieninteliai apdovanojimai Lietuvoje, kuriuose plojimai skamba ne žmonėms, o technikai. Metų televizoriai, telefonai, kompiuteriai, namų technika, inovatyviausios metų prekės ir dar daugelio kitų kategorijų įrenginiai bus išrinkti ir apdovanoti iškilmingo renginio metu, kartu su ryškiausiomis scenos ir televizijos žvaigždėmis.

Inovatyviausiame ir techniškiausiame metų šou savo pasirodymus sukurs G&G Sindikatas, įspūdinga neonine ateities mergina taps Monika Pundziūtė-Monique, netikėtame fūturistiniame šou kartu su Vilniaus bigbendu ir Dj Dave Nazza pasirodys scenos deivė Inga Valinskienė, kurios dainos nuskambės elektroninės muzikos stiliumi. Specialiai tik šiems apdovanojimams, šou sukurs ir Linas Adomaitis bei alternatyvios muzikos atlikėja Migloko.

“Džiaugiuosi, kad Nacionaliniai technikos apdovanojimai tapo tradicija, nuolat auga ir įgyja savitą apdovanojimų ceremonijos braižą. „Tech Top 2017“ ir šiemet pažers naujovių. Apdovanojimų kūrybinė kryptis - žmogaus ir technikos dramatinis konfliktas skleisis visuose renginio dėmenyse: esame pasirengę nustebtinti išskirtiniu scenografijos sprendimu, kuriam prireiks visos „Siemens“ arenos aikštės“,- renginio temą atskleidžia jau trečią kartą apdovanojimus organizuojantis kūrybos namų Elitaz prodiuseris Gediminas Jaunius.

Tik įėję į Siemens areną, svečiai pateks į technologijų parodą, kurioje galės išvysti dar nematytą techniką, ją patys išbandyti ir patirti. Parodoje ras Sony įrengtą "Noice Canceling" ausinių zoną, kurioje bus sukeliamas dirbtinis triukšmas, o žmogus užsidėjęs NC ausines galės įsitikinti jų galimybėmis slopinti triukšmą. Specialiai iš Budapešto į Lietuvą atkeliauja milžiniškas, naujos kartos Sony OLED televizorius, su beveik dviejų metrų įsitrižainės su akustiniu ekranu, kuris be kolonėlių skleidžia garsą. LG pristatys savo išskirtinio dizaino ir pažangiausių technologinių sprendimus suvienijančią SINGATURE produktų seriją. Vienas įspūdingiausių eksponatų šaldytuvas, kurio durelės tampa permatomomis dukart į jas pabeldus pirštu.

Atlikėjai:

G&G Sindiktas

Linas Adomaitis

Monique

Inga Valinskienė

Migloko

Renginio trukmė: 3 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 2 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Bekaras, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

DREAM BOXING AND KOK`59 WORLD SERIES 2018 IN KAUNAS

DREAM BOXING AND KOK`59 WORLD SERIES 2018 IN KAUNAS

  • Kaunas, ŽALGIRIO arena
  • Rugsėjo 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 3 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
24 d. 10 val. 34 min.
12,00 € 15,00 €
Pirkti
Spektaklis vaikams ir šeimai „Laimė yra lapė“

Spektaklis vaikams ir šeimai „Laimė yra lapė“

  • Vilnius, Vilniaus kamerinis teatras
  • Rugsėjo 23 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
64 d. 14 val. 12 min.
5,06 € 9,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-40 %
Comic Con Baltics superfanas

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Dizaino Idėjos

Gameon Forever and After

Gameon Forever and After

Kostas Stankevičius

BALSAVIMAS IKI 09.24

Kurk dizainus ir laimėk!

REGISTRUOKIS
Visi dizainai >

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje