Open to the World. Eric Whitacre ir choras Bel Canto. Kartu.

Open to the World. Eric Whitacre ir choras Bel Canto. Kartu.

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Ypatingas ir vienintelis toks Kalėdinis koncertas Vilniuje. Choras Bel Canto kartu su pasauline chorinės muzikos žvaigžde, Grammy laureatu, populiariausiu mūsų kartos kompozitoriumi ir dirigentu Eric Whitacre!

Choras Bel Canto (meno vadovas dr. Egidijus Kaveckas) ir populiariausias pasaulyje šiuolaikinis kompozitorius, dirigentas, Grammy laureatas, TED pranešėjas ir Virtual Choir autorius Eric Whitacre pristato baigiamąjį Open to the World ciklo koncertą. Du vakarus iš eilės – gruodžio 9 ir 10 d. – 19 val. Filharmonijoje Vilniuje, Eric Whitacre ir choras Bel Canto surengs išskirtinius Kalėdinius koncertus.

Choras Bel Canto ir Eric Whitacre į savo koncertus Vilniuje pakvietė ir būrį talentingų svečių – norvegų vokalistą ir gitaristą Marius Beck, solistę Liną Dambrauskaitę, vokalistą Tomą Sinickį, berniukų chorą Ąžuoliukas, Mikroorkéstra styginių kvartetą, pianistus Motiejų Bazarą ir Ramintą Gocentienę, elektronika gros Evaldas Stulgaitis, mušamaisiais – Darius Rudis.

Berniukas, kuris juokėsi iš Kalėdų senelio

Kalėdiniuose Open to the World koncertuose choras Bel Canto atliks populiariausius Eric Whitacre kūrinius, tokius kaip „Lux Aurumque“, „Sainte-Chapelle“, „Fly to Paradise”, „Goodnight Moon”, „Glow”, taip pat kitų kompozitorių Kalėdinius kūrinius.

Pirmą kartą Lietuvos publikai choras Bel Canto pristatys ir kompozitoriaus naujausias gerai žinomų dainų aranžuotes chorui. Kartu su vokalistu ir gitaristu Marius Beck, choras atliks amerikiečių dainininkės Miley Cyrus išpopuliarintą dainą „Wrecking Ball“ ir amerikiečių folk dainą „Man of Constant Sorrow“, kurią išgarsino filmui „O, Brother Where Art Thou?“ išgalvota grupė „The Soggy Bottom Boys“. Šiuos kūrinius Eric Whitacre aranžavo chorui ir kartu su Marius Beck ir pirmą kartą pristatė iTunes muzikos festivalyje Londone 2014 m. Šį kartą dauguma šios programos skambės ir Filharmonijoje Vilniuje.

Ypatinga Eric Whitacre ir choro „Bel Canto“ Kalėdinio koncerto premjera – padūkęs ir netikėtas Eric Whitacre kūrinys „The Boy Who Laughed At Santa Claus“ mišriam ir vaikų chorams ir fortepijonui. Pagal to paties pavadinimo Ogden Nash eilėraštį sukurtas kūrinys pirmą kartą atliktas pernai garsiojoje Walt Disney koncertų salėje Los Angeles. Po pasaulinės premjeros, Eric Whitacre dar tobulino savo kūrinį, tad kompozitoriaus ir choro Bel Canto koncertuose Vilniuje skambės naujausia „The Boy Who Laughed At Santa Claus“ versija.

Dar dvi ypatingos vakaro premjeros

Choro Bel Canto ir Eric Whitacre Kalėdiniuose koncertuose – dar dvi ypatingos premjeros. Choras pirmą kartą pasirodys kartu su garsiu Lietuvos roko muzikos atlikėju Tomu Sinickiu ir atliks jo kūrinį „Vilnius“. Jį chorui pritaikė kompozitorius Deivydas Zvonkus.

Choras Bel Canto taip pat pristatys savo nario Simono Girdzijausko chorinę kompoziciją „Heartbeats“, kurią choro bosas sukūrė specialiai šiam koncertui. Kai 2016 m. Eric Whitacre pirmą kartą apsilankė pas chorą Bel Canto, Simonas pažadėjo kompozitoriui kito jo apsilankymo Vilniuje proga pristatyti savo kūrinį. Simonas ištesėjo pažadą – po dviejų metų Eric Whitacre sugrįžta pas chorą Bel Canto ir bendruose jų koncertuose skambės ir Simono Girdzijausko kūrinys „Heartbeats“.

Ypatingas ryšys. Eric Whitacre jau antrą kartą atvyksta pas chorą Bel Canto

Eric Whitacre yra vienas garsiausių pasaulyje mūsų kartos kompozitorių ir dirigentų. Jo kūrinius atlieka milijonai dainininkų ir muzikantų, jis nuolat diriguoja garsiausiose pasaulio koncertų salėse. Kompozitorius yra išleidęs kelis topų viršūnėse karaliavusius albumus, vienas jų – Grammy apdovanojimą pelnęs „Light and Gold“.

Eric Whitacre žavi savo charizma ir pranešėjo talentu. Jis skaitė pranešimus daugeliui Fortune 500 sąrašo įmonių, tokių kaip Apple ir Google, taip pat Pasaulio ekonomikos forume Davose, Jungtinių Tautų renginiuose ir pagrindinėse TED konferencijose. Eric Whitacre yra prestižinės Juilliard muzikos mokyklos absolventas.

Savo kūryba JAV kompozitorius tarė naują drąsų žodį šiuolaikinės muzikos pasaulyje. Eric Whitacre pirmasis iš profesionalių muzikos kūrėjų sujungė tradicinį muzikos atlikimą su neribotomis interneto galimybėmis – jo unikalus Virtual Choir projektas iš esmės modernizavo chorinės muzikos viziją ir interneto pagalba suvienijo dainininkus iš 110 šalių.

Eric Whitacre fenomenu žavisi ir daugelis kritikų. Jis išsiskiria savitu muzikos stiliumi, originaliomis ir inovatyviomis idėjomis, o britų kompozitorius John Rutter apibūdino Whitacre kaip vieną svarbiausių 21 amžiaus kompozitorių.

Eric Whitacre ir choras Bel Canto pirmą kartą susitikimo 2016 m. Vilniuje ir du vakarus iš eilės Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje surengė anšlaginius Revolution Together koncertus.

Pirmoji choro Bel Canto pažintis su talentinguoju norvegu Marius Beck

Gebėjimas pajusti unikalius garsus ir jautrus specifinis vokalas padėjo Marius Beck tapti ypatingu dainininku ir dainų kūrėju. Jo pasirodymai suvirpina visas žmogiškąsias emocijas: nuo vidinės kančios iki meilės ir deginančios aistros. Marius visuomet užburia – tiek su gitara rankose soliniuose koncertuose, tiek koncertuojant kartu su grupe ar kitais atlikėjais.

Nuo 2012 m., kai tapo The Voice Norway finalininku, Marius išleido debiutinį albumą „Majors & Minors“, nuolat koncertuoja įvairiose pasaulio šalyse, taip pat kartu su Eric Whitacre pasirodė iTunes festivalyje Londone. Šis koncertas buvo transliuojamas gyvai 119 šalių ir paskelbtas iTunes, Apple Music ir Spotify.

Choras Bel Canto: Open to the World

Choro Bel Canto muzikinis projektas Open to the World – tai 5 koncertų ciklas, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui. Koncertuose choras Bel Canto pasirodo kartu su garsiausiais pasaulyje šiuolaikiniais kompozitoriais Eric Whitacre (JAV) ir Ola Gjeilo (JAV/Norvegija), geriausiais Švedijos chorais Svanholm Singers ir Sofia Vokalensemble, elitiniu vokaliniu ansambliu VOCES8 (JK) ir nuostabiu šveicarų choru Männerstimmen Basel.

Projekto tikslas – pristatyti Lietuvos publikai geriausius pasaulyje, kartu su jais švęsti Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-metį, būti, kurti, muzikuoti ir tobulėti kartu.

Projekto mecenatas – NEWSEC, didžiausia nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė Skandinavijos ir Baltijos šalyse; Rėmėjai – viena didžiausių Lietuvoje statybos kompanijų MITNIJA ir draudimo bendrovė SEESAM. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Projekto informaciniai partneriai – LRT televizija ir naujienų portalas DELFI, reklamos partneris – reklamos agentūra OGILVY.

Atlikėjai:

Eric Whitacre (kompozitorius, dirigentas), JAV

Choras Bel Canto (meno vadovas Egidijus Kaveckas)

Berniukų choras Ąžuoliukas (meno vadovas Vytautas Miškinis)

Marius Beck (vokalistas, gitaristas), Norvegija

Lina Dambrauskaitė (sopranas)

Tomas Sinickis (vokalistas, gitaristas)

Mikroorkéstra styginių kvartetas (vadovas Simas Tankevičius)

Motiejus Bazaras ir Raminta Gocentienė (fortepijonas)

Evaldas Stulgaitis (elektronika)

Darius Rudis (mušamieji)

Renginio trukmė: 3 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 45 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Choras Bel Canto.

Daugiau informacijos: https://chorasbelcanto.lt/open-to-the-world choras@chorasbelcanto.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Drama „Barbora Radvilaitė“

Drama „Barbora Radvilaitė“

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Balandžio 25 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 45 min
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 9 val. 53 min.
4,02 € 6,70 €
Pirkti
„Betsafe-LKL“: Klaipėdos „Neptūnas“ - Utenos „Juventus“

„Betsafe-LKL“: Klaipėdos „Neptūnas“ - Utenos „Juventus“

  • Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA
  • Balandžio 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 9 val. 58 min.
3,25 € 5,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje