DEVLSY – PRIVATE SUITE

Tiketa 2017-12-14

DEVLSY – PRIVATE SUITE

Lietuvių “Devlsy” naujasis darbas “Private Suite” yra viskas, ko galima tikėtis iš post-metalo, tačiau šiais post-meta-neo šabakštynų laikais iš modernumą žadančios muzikos norisi tikėtis daugiau.

Atvirai tariant, dabar jau ir pats nežinau, kas per velnias yra tas post-metalas. Po šiuo terminu, rodos, slepiasi visi sunkiosios muzikos atlikėjai, kurie nenori būti sulyginami su tais senais klasikais ir jų gerbėjais, aktualumą ir naujumą dažnai prilyginančiais tikrųjų vertybių neigimui, išdavystei ir galiausiai nereikalingai kabinėjasi prie smulkmenų. Tačiau reikia pripažinti, kad ir pats post-metalas yra pakankamai seklus žanras, kuris dabar išgyvena ne pačius geriausius laikas. Kai viskas keičiasi taip greitai, post tampa standartu, nauja – žanro klasika, o vartytis juk reikia.

Lietuviai “Devlsy” priklauso senajai, jei ją galima pavadinti, post-metalo mokyklai su visais to pliusais ir minusais. Jų antrasis albumas “Private Suite” yra pilnas žanro taisyklių: tamsios atmosferos, aštrių gitarų, purvinų bosų, spiegiančio vokalo ir tikslingo ėjimo į priekį, kuomet greitį keičia užtikrintas ritmas. Kiekvienam metalo gerbėjui šios savybės yra žinomos iki gyvo kaulo, todėl, jeigu esate žanro puristas, rasite jame malonių akimirkų https://www.youtube.com/watch?v=NeJ-e0Mfz1A.

Visgi viena esminių “Devlsy” bėdų yra ta, kad muzika išties nesiūlo nieko labai naujo, todėl ieškantys šviežumo galiausiai su tam tikru abejingumu prasuks albumą ir nieko revoliucingo jame neras. Aišku, vyrai galėjo to ir nesiekti, tačiau man asmeniškai įdomiausia buvo tuomet, kai jie žengė iš saugios teritorijos ir pabandė įmesti kažko daugiau. Todėl geriausiai man nuskambėjo paskutinis albumo kūrinys “Horizon Attached”, kurį net kai kas gal pavadins popsišku, tačiau jame buvo daugiausia drąsos ir nežinomybės.

Iš esmės “Private Suite” yra rimtas darbas, kuris parodo muzikantų nusiteikimą, tačiau jeigu jie nenorėtų būti metalistais ir bandytų pabėgti iš komforto zonos būtų daug labiau nenuspėjami. Juk laužyti taisykles ir yra pagrindinė metalo taisyklė.

+7 dioptrijos

https://atmfsssdtp.bandcamp.com/album/private-suite-2

Turi savo karštą pramogų pasaulio naujieną, foto ar video reportažą? Atsiųsk MUMS!
Už kiekvieną naujieną, foto ar video reportažą, kurį patalpinsime, atsilyginsime bilietais į pasirinktą renginį!

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje