GAbalas: G&G SINDIKATAS – TU NE KARALIUS

Tiketa 2017-07-14

GAbalas: G&G SINDIKATAS – TU NE KARALIUS

“Tu ne karalius“ nepraplečia naujų „sindikato“ muzikinių horizontų, tačiau parodo, kad nauja yra pamiršta sena.

Nors muzikos kūrinių mes nelabai apžvelginėjame, naujasis „G&G” gabalas turėtų susilaukti bet kurio lietuviškos muzikos gerbėjo dėmesio ne tik dėl grupės, bet ir dėl faktoriaus, kad sėkmingiau į socialinius, politinius pokyčius niekas vis dar nereaguoja geriau.

„Tu ne karalius“ akivaizdžiai yra politinis kūrinys. Net ir asilui aišku, kam jis yra skirtas, tačiau reperiai eilinį kartą sėkmingai užpudruoja savo žinutę įvairiais žodiniais vartymais ir suvartymais (bene sėkmingiausiai tai pavyko su „Broliais šaunuoliais“). Galbūt jų rimai nėra nauji ir ne tiek nenuspėjami kiek prieš 10 metų, tačiau jie vis dar tai daro geriausiai, nors doppelgangerių ir „fake'inių“ pseudofilosofų gimsta masės.

Ne kartą atrodė, kad „sindikatui“ reikėtų modifikuotis, lyg rodės, kad jie jau savo šulinį išsėmė, tačiau „Tu ne karalius“, nors yra daugiau refleksija į aktualiją, nei kažkokios didesnės koncepcijos dalis, sėkmingai eksplotuoja jau naudotus padargus. Ir dar priedainis labai „zašybys“, gerai suiena su muzonu ir ta gitarėle.

„Tu ne karalius“ atsirado laiku ir vietoje, ir, nors jis atrodo, kad nesimbolizuoja naujo grupės etapo, yra patvirtinamas, kad niekas geriau už juos kol kas to nedaro.

Turi savo karštą pramogų pasaulio naujieną, foto ar video reportažą? Atsiųsk MUMS!
Už kiekvieną naujieną, foto ar video reportažą, kurį patalpinsime, atsilyginsime bilietais į pasirinktą renginį!

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje