Jared Leto vardan topų viršūnės pasiruošęs nusiskusti barzdą

Tiketa 2017-09-13

Jared Leto vardan topų viršūnės pasiruošęs nusiskusti barzdą

Po ketverių metų pertraukos Jared Leto, grupės „Thirty Seconds to Mars“ lyderis, grįžo su nauju singlu ,,Walk on water”, kuris kaipmat subūrė didelį šios dainos gerbėjų ratą visame pasaulyje. Nėra kuo stebėtis, kaip ir tuo, kad kabinanti melodija taip sėkmingai prigijo ir sparčiai skinasi kelią į radijo topų viršūnes. O kad tai įvyktų kur kas greičiau, pats grupės lyderis yra pasiryžęs padaryti netgi šį tą beprotiško.

Naujas „Walk on water‘ singlas apdainuoja pokyčius, galią ir laisvę ir šiuo metu užima neblogas pozicijas iTunes tope. Vis dėlto pagrindiniam grupės vokalistui Jared Leto to nepakanka. Dainininkas užsibrėžęs tikslą, kad ši daina būtų Nr.1. Intriguoja, ką jis pasiruošė padaryti, kad tai pasiektų? Ogi nusiskusti savo garsiąją barzdą!

Taigi 45-erių metų Jared Leto pasidalino savo Snapchat ir Instagram paskyrose nuotrauką, kurioje jis stambiu planu su barzda rašo: „Jei „Walk on water“ bus Nr.1 iTune, aš nusiskusiu savo sumautą barzdą! O gal ir ne... Ar vis dėlto turėčiau?“

Vienas iš gerbėjų pasiūlė alternatyvą: „O gal daryk atvirkščiai – augink ją dar ilgesnę, m?“. Kaip matyti, vieni palaiko šią Jared Leto idėją, kiti jaučiasi kiek sutrikę. „Nesiskusk, barzda tau suteikia charakterį“ – komentavo vienas iš Instagram sekėjų, „Nedrįsk!!! Aš dievinu tavo barzdą!“ – rašė kitas.

Nuotrauka susilaukė virš 100 tūkst. „like“ paspaudimų Instagram paskyroje ir galybę jaudinančių komentarų. Prisimenant tai, kad kartą jau Jared Leto sutiko, jog Jimmy Fallon nuskustų jam barzdą, visko gali būti, kad greitai ir Jared, ir jo gerbėjai atsisveikins su įžymiąja dainininko bei labai talentingo aktoriaus barzda.

Turi savo karštą pramogų pasaulio naujieną, foto ar video reportažą? Atsiųsk MUMS!
Už kiekvieną naujieną, foto ar video reportažą, kurį patalpinsime, atsilyginsime bilietais į pasirinktą renginį!

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje