JUNIOR A – GREAT THINGS

Tiketa 2017-09-22

JUNIOR A – GREAT THINGS

Nors ir silpnesnis nei debiutinis “Born Busy”, antrasis “Junior A” EP darkart įrodo, šis atlikėjas yra viena įdomiausių Lietuvos muzikos personų šiemet.

“Born Busy” buvo šviežio oro gurkšnis, nedidelė revoliucija Lietuvos muzikos virtuvėje, patvirtinanti, kad dabar yra įdomiausia tai, kas, rodos, atsiranda iš niekur, niekieno dėka, o tiesiog kažkam turint noro, darbo ir talento.

Iki dabar vis pasiklausau jau ir taip gerai nuklausyto “Baby Boy”, todėl staigiai atsiradęs “Great Things” mane nustebino ir vertė būti atsargų. Kiek žinau, jau vyksta darbai prie ketvirto EP, todėl pagrįstai vis kildavo klausimas, ar kiekybė nepadarys įtakos kokybei ir tas lenkiamas medis ar neperlūš.

Ir taip, ir ne. “Great Things” akivaizdžiai nusileidžia debiutui, tačiau negalima pamiršti, kad tuomet gerokai suveikė netikėtumo faktorius. Dabar svajinga 80-ųjų estetikos, ambientinė “Junior A” indietronica jau žinoma, jau yra stilius, reikalavimai ir lūkesčiai. Visgi šio darbo nurašyti negalima, nes “Great Things” turi tikrai nuostabių dalykų, kurie vėlei sukelia norą klausytis, kur “Junior A” eis toliau.

EP prasideda tikrai nuostabiai - “80's”https://www.youtube.com/watch?v=lSm38IId4vU&list=PLkrCnubRXnNv1nQqEHFHcXw-Mp4oETmZa&index=1 yra bene mėgstamiausias man šio albumo kūrinys. Tingiomis sintetinėmis bangomis nešamas “Junior A” balsas puikiai kuria nostalgiją ir norą atsirasti kokiam “Stranger Things” pasaulyje. Savotiška Lietuvoj taip ir nepatirto laiko memorabilija, kuri nuneša į “Baseball”https://www.youtube.com/watch?v=8rCgl7xyH1c&index=2&list=PLkrCnubRXnNv1nQqEHFHcXw-Mp4oETmZa, “80's” tęsinį vėlėi užsupantį ir vedantį į sapną.

“Neon” tai artimiausias albumo šokių muzikos kūrinys, pagal kurį noris jei ne šokti, bet bent jau pulsuoti keliais, o su “Paper Planes”https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=94rIdGNlZSU atlikėjas priiartėja prie pop scenos ir sukuria bene prieinamiausią EP gabalą. Nežinau, ar tie nedidukai EDM elementai buvo labai naudingi, tačiau “dubstepinis” ritmas neleidžia kūriniui nusukti šonan. “Paper Planes” galėjo rėkti, bet “Junior A” pasirenka subtilumą, o ne pataikavimą konvencijoms.

Visgi likę ketui kūriniai man pasirodė šiek tiek silpnesni, nei pirmoji EP pusė,nors tikiu, kad su laiku rasiu ir juose kabliuką. Iš jų galbūt būčiau pasirinkęs du, kuriuos dėti, nes dabar jie skamba truputį lyg “filleriai”, lyg būtų reikėję pasiekti šiek tiek ilgesnį formatą.

Nepaisant visko, reikia pripažinti, kad“Great Things” vistiek geras darbas, leidžiantis “Junior A” dėti plyta po plytos savo kelyje, kuris tikiu, kad nebus per Lietuvą, o tęsis ir už jūrų marių. Vienintelė rekomendacija būtų neskubėti (nors žinant atlikėjo istoriją, jis visąlaik neskubėjo) ir leisti karjerai, kaip ir muzikai, būti nešamai ne reikalingumo, o vidinės srovės.

+7,5 dioptrijos

Turi savo karštą pramogų pasaulio naujieną, foto ar video reportažą? Atsiųsk MUMS!
Už kiekvieną naujieną, foto ar video reportažą, kurį patalpinsime, atsilyginsime bilietais į pasirinktą renginį!

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje