„Karklė Live Music Beach 2017“ festivalyje – muzika, pavergusi visą pasaulį

Tiketa 2017-07-17

„Karklė Live Music Beach 2017“ festivalyje – muzika, pavergusi visą pasaulį

Muzikos, laisvės ir meilės fiesta – trys raktiniai žodžiai, be kurių neįsivaizduojamas festivalis „Karklė Live Music Beach 2017“. Vienintelis ant jūros kranto Lietuvoje vykstantis festivalis gausų Lietuvos ir užsienio atlikėjų desantą sukvies jau rugpjūčio 18-20 dienomis.

Trijų dienų kruopščiai atrinktos muzikinės programos galėtų pavydėti ne vienas renginys. Iš Lietuvos žvaigždžių, pasirodysiančių „Karklė Live Music Beach 2017“  scenoje, ko gero ryškiausia – šokių muzikos grupė „SEL“ ir jos lyderis Egidijus Dragūnas priešakyje. Atlikėjas yra ištikimas tik šiam festivaliui, tad jokiame kitame jo pasirodymo neišvysite. Kaip jis pats sako: „Karklė Live Music Beach“ festivalis – numeris vienas Lietuvoje!“. Todėl antrąją festivalio dieną, šeštadienį, geriausiu laiku, sceną valdys grupė „SEL“.

Festivalyje, be abejo, bus ir pasaulinio garso atlikėjų iš užsienio. Kaip žinia, Švedijos muzikos industrija yra viena stipriausių Europoje, o šįkart į Lietuvos pajūrį jie atsiųs „AronChupa“. Tokiu sceniniu slapyvardžiu daugeliui žinomas atlikėjas, laisvu nuo muzikos laiku, dar ir profesionaliai valdo futbolo kamuolį. Jo puikūs įvarčiai stebina ne tik aikštelėje, bet ir Švedijos bei Europos šalių sudarytuose muzikos topuose. Žinomiausias atlikėjo darbas – 2014 m. išleistas singlas „I‘m in Albatraoz“.

Dar vienas svečias iš Švedijos – Mike Perry. Vasariškai ir šiltai skambantys atlikėjo kūriniai idealiai tiks šokiams ant jūros kranto. Neabejojame, jog užburiančių Mike Perry melodijų paklausyti susirinks didžioji dalis „Karklė Live Music Beach 2017“ svečių, o tarptautinę šlovę pelnęs muzikinis kūrinys „The Ocean“ bus nuostabi dovana festivalio fanams!

Aistros, karščio ir egzotiško skambesio į sceną įneš Mahmut Orhan – vienas populiariausių ir ryškiausių šių dienų Turkijos didžėjų bei muzikos prodiuserių. Praėjusių metų pavasarį pasirodęs jo ir Sena Sener kūrinys „Feel“ užkariavo radijo stočių grojaraščius bei tapo vienu populiariausių metų hitų.

Žinoma, „Karklė Live Music Beach 2017“ festivalį papuoš ir populiariausi lietuviški vardai, o Leono Somovo ir Justės Arlauskaitės-Jazzu tandemas, kaip visada, abejingų nepaliks. Kartu su grupe jie atliks populiariausius, gerbėjų pamiltus kūrinius, susilaukusius puikių įvertinimų prestižiniuose Lietuvos muzikos apdovanojimuose. Kokia jų sėkmės formulė? Sudėtingi IDM paspaudimai, elegantiškos melodijos ir eksperimentiniai garsai, prasmingi dainų žodžiai bei lengvesnis už orą Jazzu balsas.

Ištroškusiems griežtesnių garsų ir lyrikos, tikra atgaiva bus vienos ryškiausių pastarųjų metų Lietuvos hip-hop‘o grupių „Lilas ir Innomine“ pasirodymas. Mažai spaudoje besireiškianti, tačiau gerbėjų stygiumi nesiskundžianti grupė išskirtinio skambesio ir profesionalių muzikantų dėka randa kelią į širdis net gi tų, kurie paprastai hip-hop‘o muzikos neklauso.

Tai tik saujelė atlikėjų ir muzikos grupių, kurie stos ant „Karklė Live Music Beach 2017“ scenos. Savo pasirodymus taip pat surengs Vök (Islandija), Weiss (UK), Lemon Joy, Vidas Bareikis, Biplan, Bix ir daugelis kitų.

Turi savo karštą pramogų pasaulio naujieną, foto ar video reportažą? Atsiųsk MUMS!
Už kiekvieną naujieną, foto ar video reportažą, kurį patalpinsime, atsilyginsime bilietais į pasirinktą renginį!

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje