„Petriuko Nuotykiai“ – tikras studentiškas komiksas

Tiketa 2017-04-21

„Petriuko Nuotykiai“ – tikras studentiškas komiksas

Komikso žanras Lietuvoje tampa vis populiaresnis – tai įrodo jau antrus metus Vilniuje organizuotas festivalis „Komiksų dienos“ 2017, šiemet pritraukęs kur kas daugiau lankytojų ir komikso dirbtuvių dalyvių nei pirmąjį kartą!

Vis tik lietuviško komikso pavyzdžių viešai aptinkama dar ganėtinai retai. Knygynuose ir bibliotekose galima rasti nemažai anime, galiūno Halko ir kitų populiariausių pavyzdžių, bet koks yra tikras lietuviškas komiksas?

Puikus to pavyzdys – studentiškas komiksas „Petriuko Nuotykiai“, kurio pirmasis numeris pasirodė 2016 m. vasarą! Pagrindinis herojus – lietuvis studentas Petriukas, vis besiskundžiantis studijomis bei gyvenimu Lietuvoje ir tikintis, kad emigravus į tautiečių taip pamėgtą Jungtinę Karalystę gyvenimas bus kur kas saldesnis.

Komikse vaizduojamos studentiško gyvenimo aktualijos: Petriukas linksminasi su draugais naktiniame Vilniuje, bando mokytis (pasiruošti 3 kursiniams ir 5 egzaminams per dvi savaites), visai praradęs gyvenimo džiaugsmą eina šokti lindihopo, įsimyli, dirba prekybos centre... Nors viskas greit keičiasi, o Petriukas vis praranda prasmę, jis vistiek ieško savęs ir tikros laimės.

Šiuolaikiškas lietuviškas komiksas visiems laikiniems ir amžiniems studentams.

Komikso svetainė:  https://www.facebook.com/Petriukonuotykiai/​​​​​​​

Turi savo karštą pramogų pasaulio naujieną, foto ar video reportažą? Atsiųsk MUMS!
Už kiekvieną naujieną, foto ar video reportažą, kurį patalpinsime, atsilyginsime bilietais į pasirinktą renginį!

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje