Po susidūrimo su NSO gimė naujas Kesha albumas

Tiketa 2017-07-14

Po susidūrimo su NSO gimė naujas Kesha albumas

Naujas Keshos singlas „Praying“ žymi pergalingą artistės grįžimą į sceną po kelių metų pertraukos, kai mergina buvo įsivėlusi į varginantį teismų maratoną su „Sony music“ prodiuseriu Dr. Luke. Panašu, kad ne tik teismai sukosi Keshos galvoje tuos metus, bet ir ateiviai, kurie ir įkvėpė išleisti naują albumą „Rainbow“.

Akylesni dainininkės gerbėjai turbūt pastebėjo keletą pavaizduotų erdvėlaivių ant „Rainbow“ albumo viršelio, beje, albume galima rasti ir dainą pavadinimu „Erdvėlaivis“. Tokia albumo tematika nereikėtų stebėtis, nes dainininkė tvirtina mačiusi NSO .

„Pradėsiu nuo to, kad buvau visiškai blaivi Jukų nacionaliniame parke, kai danguje pamačiau erdvėlaivius. Prisiekiu Dievu, jų buvo nuo 5 iki 7 ir niekaip nesuprantu, kodėl nesugalvojau tą akimirką jų nufotografuoti. Pamenu, kaip tąkart sėdėdama ant uolos mąsčiau „Kas po velnių čia yra?!“ Kol aiškinausi, kas čia tokio, pamažu jie nuslinko, deja, mano džiaugsmui neilgam. Jie  vėl grįžo, tačiau jau kitokia forma. Tada pamaniau – „Ak, tai ne erdvėlaiviai, tai sumauti ateiviai!“, – savo nuotykį pasakojo Kesha.

Tai nėra pirmas kartas, kai Kesha kalba apie ateivius ir susidūrimą su jais. Pasak dainininkės, ateiviai tikrai egzistuoja ir tai, ką matė, tikrai nėra iš piršto laužtas melas.

Nors vyraujanti Keshos albumo tema yra apie keistus reiškinius, visgi ne visos dainos yra apie NSO, ateivius ir erdvėlaivius. Naujajame atlikėjos albume taip pat yra dainų apie psichinę sveikatą, atsitiesimą po traumos ir kt.

Turi savo karštą pramogų pasaulio naujieną, foto ar video reportažą? Atsiųsk MUMS!
Už kiekvieną naujieną, foto ar video reportažą, kurį patalpinsime, atsilyginsime bilietais į pasirinktą renginį!

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje