Selena Gomez pavargo nuo Instagram

Tiketa 2017-03-20

Selena Gomez pavargo nuo Instagram

Praėjus vos mėnesiui po paminėto 24-ojo gimtadienio, be galo populiari dainininkė Selena Gomez tapo daugiausia sekėjų turinčia asmenybe Instagram. Vis dėlto nepaisant tokio milžiniško populiarumo, ji nusprendė „atsijungti“ – padaryti pertrauką nuo šios programėlės, kas bus į naudą, kaip kalba pati dainininkė, jos sveikatai ir psichinei būsenai.

„Žmonės labai nori mane matyti tikrą ir kai tai įvyksta, jie iš to padaro didelį burbulą. Aš nesidedu kitokia, nei esu iš tiesų. Aš visada buvau labai jautri su savo gerbėjais, tačiau kartais sakydavau žodžius, kurių neturėjau sakyti, tačiau kad ir kaip bebūtų turiu būti sąžininga su jais. Manau, kad tai daug ką paaiškina, kodėl aš esu būtent čia, kur esu“, – sakė Selena Gomez.

Toks sąžiningumas su gerbėjais jai pelnė 110 mln. sekėjų, tad nenuostabu, kad padidėjęs spaudimas ir įtampa vis labiau pradėjo slėgti jauną dainininkę. Gražuolė atskleidė, kad ėmėsi ryžtingų veiksmų ir šiuo metu ji jau nebeturi Instagram programėlės savo telefone.

„Tai pradėjo mane naikinti, siurbti iš manęs energiją. Su šia programėle prabusdavau ir nueidavau miegoti. Tapau priklausoma lyg nuo narkotikų – jaučiausi, kad matau dalykus, kurių nenoriu matyti ar dėl kurių nenoriu rūpintis bei kvaršinti sau galvos. Galiausiai pagavau momentą, kad imu jaustis   lyg šlamšto krūva vos tik žvilgteliu į Instagram“, – atviravo dainininkė.  

Iš tokių pasisakymų matyti, kad dainininkė tiesiog perdegė: „Dievinu tai, ką darau ir aiškiai suvokiu, kaip man nerealiai pasisekė, tačiau kad ir kaip keistai tai nuskambėtų – aš iš tiesų negaliu sulaukti, kada žmonės mane pamirš“.  

Iš tiesų toks sėkmingos dainininkės pasisakymas nėra tik tušti žodžiai ypatingai kas liečia asmeninį gyvenimą. Selena vengia kalbėti viešai apie savo naujus santykius su ne ką populiarumu nuo jos nusileidžiančiu muzikantu Weeknd.

Turi savo karštą pramogų pasaulio naujieną, foto ar video reportažą? Atsiųsk MUMS!
Už kiekvieną naujieną, foto ar video reportažą, kurį patalpinsime, atsilyginsime bilietais į pasirinktą renginį!

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje