„Sostų karų“ žvaigždės pilyje gali apsigyventi bet kas

Tiketa 2017-10-13

„Sostų karų“ žvaigždės pilyje gali apsigyventi bet kas

          Serialo „Sostų karai“ žvaigždė Rose Leslie užaugo pilyje, kuri beveik nesiskiria nuo pilių, kurias matome „Sostų karų“ seriale. Bet kas šią pilį „Airbnb“ svetainėje gali  išsinuomoti parai už 600 svarų. Vieną pilies kambarį parai galima išsinuomoti už 110 svarų.

          Būtent šioje pilyje įvyks ir „Sostų karuose“ porą vaidinusių ir realiame gyvenime savo šiltus jausmus vienas kitam demonstruojančių aktorių Kit Harington ir Rose Leslie vestuvės. K.Haringtonas ir R.Leslie jau prieš kurį laiką paskelbė apie savo sužadėtuves.

          Realiame gyvenime K.Haringtonas gali pasigirti kilmingais protėviais. Jis yra karaliaus Karolio II palikuonis. O R.Leslie iki dešimties metų gyveno Likleihedo (Lickleyhead) pilyje, Škotijos šiaurėje, Aberdinšyro grafystėje. 

          Pilis, turinti septynis miegamuosius, buvo pastatyta 1499 metais. Ji stovi ramioje ir nuošalioje vietoje, apsuptoje parkų, kuriuose pilna ilgaamžių medžių, praeityje greičiausiai buvusių ne vienų vestuvių liudininkais.

          Tai gana prabangi pilis. Ji turi ištaigingą menę, originalius viduramžių laiptus, šešiolikos vietų valgomąjį. Netoliese yra visame pasaulyje žinomi golfo laukai, taip pat viskio takai, paplūdimiai ir nuostabios Škotijos kaimo apylinkės.

Turi savo karštą pramogų pasaulio naujieną, foto ar video reportažą? Atsiųsk MUMS!
Už kiekvieną naujieną, foto ar video reportažą, kurį patalpinsime, atsilyginsime bilietais į pasirinktą renginį!

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje