Tattoo meistrai iškritikavo įžymybių „grožybes“

Tiketa 2017-07-14

Tattoo meistrai iškritikavo įžymybių „grožybes“

Nors pasaulinio lygio žvaigždės didžiuojasi savo tatuiruotėmis ir jas demonstruoja apsinuogindami koncertinių turų metu kaip, pavyzdžiui, Justin Bieber, vigi „Ink Master“ laidos vedėjai kritikuoja ne tik Justin‘ą, bet ir kitų įžymybių „grožybes“ ant kūno.

„Vienintelis dalykas, kurį tikrai žinome apie Justin Bieber yra tas, kad jis turi itin prastą skonį, todėl manęs visiškai nestebina, kodėl visos jo tatuiruotės atrodo tiesiog baisiai“, – žodžių nevyniojęs į vatą sakė vienas iš laidos vedėjų Oliver Peck.

Kandžių žodžių Oliver negailėjo ir Rihannos tatuiruotei ant rankos: „Geriau tai būtų padaryta su henna dažais, tada bent būtų galima ją lengvai panaikinti...“

Visgi ne visų Holivudo žvaigždžių tatuiruotes Oliver išdėjo į šuns dienas. Jam labai patinka ant Angelinos Jolie nugaros ištatuiruotas tigras, kurį ji pasidarė Tailandė naudojant rankinę adatą. Kitas laidos „Ink Master“ vadėjas Chris Nunez paaiškino, kad ši technika yra labai skausminga, tačiau dėl puikaus rezultato galima ir pakentėti.

Dar vienas sėkmingos tattoo pavyzdys – ant dainininkės Demi Lovato rankos ištatuiruotas neapsakomai tikroviškas liūtas. Deja, tokių liaupsių nesusilaukė modelio Cara Delevigne liūto „piešinukas“ ant piršto.

„Šis liūtas yra tikra nesąmonė. Pasidaryti liūto atvaizdą ant savo piršto yra labai prasta idėja ir tą žmonėms kartoju jau 25-erius metus. Metams bėgant vaizdas tik blogės“, – griežtai kalbėjo Oliver Peck.

Turi savo karštą pramogų pasaulio naujieną, foto ar video reportažą? Atsiųsk MUMS!
Už kiekvieną naujieną, foto ar video reportažą, kurį patalpinsime, atsilyginsime bilietais į pasirinktą renginį!

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje