PREMJERA! Šokio teatro AURA spektaklis „Pneu Pneu Pneu“

PREMJERA! Šokio teatro AURA spektaklis „Pneu Pneu Pneu“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

25-tajame Tarptautiniame šokio festivalyje AURA (šokio ekskursijoje po Kauno senamiestį „4x4“) žiūrovus sužavėjęs šokėjas ir choreografas Kenzo Kusuda – grįžta į Kauną. Gruodžio 10, 13 dienomis Istorinėje LR Prezidentūroje bus pristatytas K. Kusudos sukurtas spektaklis, kuriame šoka tarptautinė šokio teatro AURA trupė.

„Pneu Pneu Pneu"

„Pneu“ lotynų kalboje reiškia kvėpavimą, dvasią.

Šis šokio spektaklis – tai vibruojanti duoklė ir įkvėpimas Istorinei LR Prezidentūrai Kaune, jos žymiems, pamirštiems ir nepaminėtiems herojams. Choregrafas kviečia nusiauti batus, atsipalaiduoti, ir pasijusti kaip namuose. Peržengus šių namų slenkstį iš užmaršties dirvos iškyla kolektyvinė atmintis, o pozityvus ir gyvas veiksmas atgaivina istoriją, kurios tęsinys esame patys mes. Ant raudono Prezidentūros kilimo pasitinka tik geri ir skaidrūs dalykai, kuriuos, pasak choreografo, galima lyginti su maisto valgymo ritualo teikiamais džiaugsmais. Šiuose namuose jokios politikos ir karo, todėl net pats Vytautas Didysis valandėlei sudės ginklus ir iš paveikslo nužengs kartu išgerti arbatos.

Choreografija: Kenzo Kusuda

Muzika: Patris Židelevičius (violančelė)

Šokėjai: Oksana Griaznova , Gintarė Marija Ščavinskaitė, Ema Nedobežkina, Laura Witzleben (Vokietija), Paulius Prievelis, Niels Claes (Belgija), Haruka Suzuki (Japonija), Love Hellgren (Švedija) , Omer Lavie (Izraelis), Niels Claes (Belgija), Kyrie Oda (Japonija).

Kostiumai: Kenzo Kusuda, Židrija Janušaitė

Trukmė: 50 min.

Projekto partneris: Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra Kaune.

Nyderlanduose gyvenantis japonų choreografas, šokėjas Kenzo Kusuda atskleidžia šokančio kūno poeziją. K. Kusuda perkelia žiūrovus į įsivaizduojamą pasaulį, kupiną mistiško grožio, esančio už fizinių jutimų plotmės.

Kadaise, kai dar studijavo ekonomiką ir verslo vadybą ir dalį dienos dirbdavo Tokijo žuvų turguje, K. Kusuda atrado šokį kaip savąją išraiškos formą ir kone iškart buvo pripažintas dėl itin asmeniškos ir stiprios judesio kalbos.

Nuo 1999 m., persikėlęs į Nyderlandus, K. Kusuda sukūrė daug išskirtinių, asmeniškų choreografijų ir buvo pripažintas vienu poetiškiausių choreografų olandų šokio scenoje. Daug jo darbų sukurta dirbant drauge su Hagos KORZO Production.

K. Kusudos darbai gimsta jo savitoje fantazijoje ir siekia komunikuoti su publika, pasitelkiant kiekvieno vaizduotės jėgą.

Informacija apie pasirodymų datas ir laiką:

Gruodžio 10d. (ketvirtadienis) 18 val. Istorinėje LR Prezidentūroje (Vilniaus g. 33)

Gruodžio 13d. ( sekmadienis) 13 val. Istorinėje LR Prezidentūroje (Vilniaus g. 33). Programoje 30 min. ekskursija po Prezidentūrą + 50 min. spektaklis.

Gruodžio 15 d. (antradienis) 18 val. Istorinėje LR Prezidentūroje (Vilniaus g. 33)

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, REKOMENDUOJAMA REGISTRACIJA.

Daugiau informacijos:

el. paštu vadyba@aura.lt, tel. +370 614 24277

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.aura.lt +37061424277.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Tylos sodai

Tylos sodai

  • Kaunas, TEATRO KLUBAS, Vilniaus g. 22
  • Kovo 24 d., 18:30 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
16 d. 9 val. 43 min.
5,60 € 11,20 €
Pirkti
«Žana»

«Žana»

  • Vilnius, Lietuvos rusų dramos teatras
  • Kovo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 20 min
Iki pasiūlymo pabaigos:
24 d. 14 val. 11 min.
8,40 € 14,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje