ProzhektorParisHilton

ProzhektorParisHilton

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atšauktas. Bilietus galite grąžinti iki gruodžio 3 d. kasose, kuriose juos pirkote.

Garsiausias televizijos laidų vedėjų ketvertas susiburia draugėn! Lapkričio 19 dieną ironiškieji Ivan Urgant, Sergey Svetlakov, Garik Martirosyan ir Aleksandr Cekalo atvyksta į Vilnių. Populiariausias improvizacinis šou „ProzhektorParisHilton“ („ПрожекторПерисХилтон“) persikelia į „Siemens“ arenos sceną.

2008-aisiais pasirodžiusi televizijos laida žiūrovų palankumą užkariavo savo paprastumu – neformalioje aplinkoje studijoje susirinkę vedėjai aptaria aktualiausius savaitės įvykius, komentuoja laikraščių antraštes ir politikų pasisakymus, visą tai apipildami humoro doze. Laidos eigoje prie vedėjų prisijungia garsūs svečiai – pramogų pasaulio žvaigždės, politikai, sportininkai, tituluotos gražuolės. „ProzhektorParisHilton“ studiją aplankė tokios Holivudo žvaigždės kaip Hugh Jackman, Steven Seagal, Mickey Rourke, Hugh Grant, Daniel Radcliffe, Rowan Atkinson, Til Schweiger ir kiti.

Ne ką mažesnės žvaigždės yra ir patys laidos „ProzhektorParisHilton“ vedėjai – karjerą kaip radijo laidų didžėjus pradėjęs Ivan Urgant šiandien vadinamas labiausiai atpažįstamu vedėju Rusijoje ir NVS šalyse, o jo vedama pramoginė humoro laida „Vechernij Urgant“ (Вечерний Ургант) bei kulinarinis televizijos šou „Smak“ (Смак) yra vienos žiūrimiausių televizijos laidų. Kartu su I. Urgant filme „Eglutės“ (Ёлки) nusifilmavęs aktorius, prodiuseris ir TV laidų vedėjas Sergey Svetlakov karjerą pradėjo dalyvaudamas humoro šou KVN (КВН), su komanda „Uralo koldūnai“ (Уральские пельмени) laimėjęs projektą vėliau ėmė kurti humoristinius tekstus laidoms. Šlovė aplankė nusifilmavus kultiniame humoro seriale „Nasha Russia“ (Наша Russia), kur nusifilamavo drauge su Michailu Galustianu ir įkūnijo net 17 skirtingų personažų. Garsusis humoro šou KVN karjeros pamatus padėjo dar vienam laidos „ProzhektorParisHilton“ vedėjui – humoristui Garik Martirosyan. Nors karjerą vyras pradėjo dirbdamas gydytoju psichoterapeutu, po sėkmingo prisijungimo prie humoro šou KVN komandos „Naujieji armėnai“ (Новые армяне), ėmė dirbti televizijoje, galiausiai tapo humoro šou Comedy Club pradininku, kūrybos vadovu ir nuolatiniu laidos dalyviu. Į humoro pasaulį ne iškart pasuko ir Aleksandr Cekalo, iš pradžių darbavęsis muzikos industrijoje. Drauge su būsima žmona Lolita Miliavska įkūrė kabarė duetą „Akademiją“ ir žaibiškai išpopuliarėjo, tapdami geidžiamiausiu šalies duetu, o vėliau ir laidų vedėjais („Dobroe utro, strana!“, (Доброе утро, страна!)). Duetui iširus, ėmė dirbti televizijoje ir kine, prisijungė prie improvizacinio šou „ProzhektorParisHilton“.

Pasirodymo metu Siemens arenoje vedėjai aptarinės naujausius visuomenės įvykius ir naujienas, nepraleisdami progos pakomentuoti karščiausias žiniasklaidos naujienas ir politikų pasisakymus. Humoro, ironijos ir sarkazmo kokteilio finalu taps jau tradiciniu tapęs muzikinis įspūdingas pasirodymas. Tikėtina, jog žiūrovų gretose atsiras ir laimingasis, lapkričios 19-osios vakarą prisėsiantis prie vedėjų stalo ir tapsiantis jų vakaro svečiu.

Provokuojantys ir aštrūs juokeliai, impravizacijos – visa tai yra „ProzhektorParisHilton“, Vilnių juokinsiantys lapkričio 19 dieną. Ilgėjotės? Netrukus susitiksime!

Garsiausi „ProzhektorParisHilton“ svečiai:

Hugh Jackman https://youtu.be/lii5ZXfUGpo

Steven Seagal https://youtu.be/4EVwEgO-3b4

Mickey Rourke https://youtu.be/OAmtsxdHyus

Hugh Grant https://youtu.be/zhKQVL6lGzQ

Daniel Radcliffe https://youtu.be/sT1Lc86GyMc

Rowan Atkinson https://youtu.be/MEd0LOuu_5s

Til Schweiger https://youtu.be/czt_bAlqv7A

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Bravo events, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Monika Marija su grupe

Monika Marija su grupe

  • Palanga, VANDENIS, muzikos klubas
  • Birželio 20 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
19 d. 11 val. 20 min.
8,10 € 16,20 €
Pirkti
LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

  • Palanga, Palangos sporto centras
  • Birželio 22 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
20 d. 8 val. 51 min.
2,58 € 4,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Karklė 2018

Karklė 2018

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje