Šokio teatras „Dansema“ | Interaktyvus šokio spektaklis 0–3 metų vaikams „Spalvoti žaidimai“

Šokio teatras „Dansema“ | Interaktyvus šokio spektaklis 0–3 metų vaikams „Spalvoti žaidimai“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

<p style="text-align:JUSTIFY"><span style="color:#000000; font-size:12px">Žaidimas &ndash; ne vien tik smagus kūdikių ir mažų vaikų užsiėmimas, užimantis didžiausią jų pirmųjų gyvenimo metų laiką. Žaisdami vaikai pažįsta save ir aplinkinį pasaulį, jį tyrinėja ir daug ko i&scaron;moksta &ndash; &scaron;liaužti ir sėdėti, lipti ir &scaron;okinėti, paimti ir numesti, pagauti ir paspirti, &scaron;ypsotis ir susiraukti, dalintis ir draugauti, mąstyti ir džiaugtis. </span></p><p style="text-align:JUSTIFY">&nbsp;</p><p style="text-align:JUSTIFY"><span style="color:#000000; font-size:12px">&Scaron;okio spektaklis &bdquo;Spalvoti žaidimai&ldquo; pilnas netikėtų, spalvotų daiktų, kurie skatina mažuosius žiūrovus kartu su &scaron;okėja tyrinėti ir atrasti daug naujo apie save ir aplinką.</span></p><p style="text-align:JUSTIFY">&nbsp;</p><p style="text-align:JUSTIFY"><span style="color:#000000; font-size:12px">Choreografė &ndash; Birutė Banevičiūtė</span></p><p style="text-align:JUSTIFY"><span style="color:#000000; font-size:12px">Kostiumų dailininkė &ndash; Rūta Biliūnaitė</span></p><p style="text-align:JUSTIFY"><span style="color:#000000; font-size:12px">Atlikėja &ndash; Giedrė Subotinaitė</span></p><p style="text-align:JUSTIFY">&nbsp;</p><p style="text-align:JUSTIFY"><span style="color:#000000; font-size:12px">Rėmėjas &ndash; Lietuvos kultūros taryba</span></p><p style="text-align:JUSTIFY">&nbsp;</p><p style="text-align:JUSTIFY"><span style="color:#000000; font-size:12px">PASTABA: Kamerinio teatro gretimybėse parkavimo vietos labai ribotos. Rekomenduojame autombilius parkuotis Putvinskio g. ar dar toliau nuo centro. Miesto centro parkingai ypatingai užimti, kai vyksta renginiai &bdquo;Žalgirio&ldquo; arenoje.</span></p>

Judėjimo negalią turinčius asmenis, perkančius bilietus į spektaklius, vykstančius didžiojoje salėje, prašome apie savo dalyvavimą iš anksto informuoti teatro kasą. Taip pat įspėjame, kad teatro tualetai nėra pritaikyti judėjimo negalią turintiems asmenims.

Atlikėjai:

Giedrė Subotinaitė

Renginio trukmė: 40 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras.

Daugiau informacijos: www.kamerinisteatras.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LKL: Vilniaus RYTAS - Pasvalio PIENO ŽVAIGŽDĖS

LKL: Vilniaus RYTAS - Pasvalio PIENO ŽVAIGŽDĖS

  • Vilnius, RYTO krepšinio arena
  • Balandžio 24 d., 18:50 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 10 val. 3 min.
3,60 € 6,00 €
Pirkti
Drama „Barbora Radvilaitė“

Drama „Barbora Radvilaitė“

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Balandžio 25 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 45 min
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 10 val. 4 min.
4,02 € 6,70 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje