Sugrįžtam garsiai: grupė „Rebelheart“!

Sugrįžtam garsiai: grupė „Rebelheart“!

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Gyvas, šiltas, novatoriškų idėjų bei pripažinimą užsitarnavusios muzikos kupinas – tai naujasis pramogų salės „Vakaris Vilnius“ sezonas, kuris kviečia vėl būti drauge! Atskaitos taškas: spalio 21-oji diena su ikoniškaisiais maištautojais ir romantikais – grupe „Rebelheart“!

„Vakario“ ir jo scenos svečių motto: „Sugrįžtam garsiai!”. Ne prasčiau nei rudeniškas vėjas plaukus sutaršysiantis „Rebelheart” pasirodymas išsiverš galingu roko pliūpsniu, tačiau leis panirti ir į ramesnio, akustinio skambesio gelmę, išryškinančią dainose užkoduotas asmenines muzikantų patirtis ir žinutes klausytojui. Dviejų dalių koncertas dovanos plačią emocijų amplitudę – malonumą įsiklausyti, stabtelėti skubančio didmiesčio fone, o taip pat progą išlaisvinti energiją, glūdinčią kiekvieno mūsų prigimtyje.

Ištikimiems grupės gerbėjams tai bus neabejotinai daug sentimentų sužadinsiantis vakaras, tačiau ir mažiau pažįstantiems „Rebelheart” kūrybą šis koncertas turėtų suteikti puikią galimybę įsitikinti, kad ši grupė yra pelnytai įsitvirtinusi lietuviškos muzikos Olimpe jau 25-erius metus. Jie tvirti ir nuoseklūs, jie – tikri bendražygiai, suvienyti muzikos. Prieš ketvirtį amžiaus susiformavęs grupės branduolys išliko nepakitęs. „Maištingosios širdies” gyvybė – tai Darius Mickus (vokalas, gitara), Dainius Urbanavičius (gitaros), Kęstutis Jurkšaitis (būgnai) ir Regimantas Turūta (bosinė gitara).

Nuo 1994-ųjų „Rebelheart” kasmet buvo nominuojama prestižiškiausiuose Lietuvos muzikiniuose apdovanojimuose ir tris kartus pripažinta geriausia Lietuvos roko grupe. Muzikantų ketverto sąskaitoje – daugiau nei 800 koncertų Lietuvoje ir užsienyje, 9 CD, 7 vaizdo klipai, daugiatūkstantines minias subūrę festivaliai ir netikėti projektai, įrodę, kad „Rebelheart” – nenuilstantys scenos chameleonai, drąsiai laužantys tariamus tabu ir ieškantys naujų išraiškos formų.

Koncerto pradžia - 19 val.

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vakaras tau, MB.

Daugiau informacijos: Tel.: 869903624.

Draudžiama įsinešti: alkoholiniai gėrimai, gėrimai stiklinėje taroje, pirotechnika, degios, sprogstamos medžiagos, narkotinės medžiagos, bet kokie ginklai ar sužaloti galintys daiktai.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Žiurkiagalviai - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

Žiurkiagalviai - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras
  • Vasario 23 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
28 d. 15 val. 32 min.
5,00 € 10,00 €
Pirkti
Saulės Kliošas

Saulės Kliošas

  • Vilnius, TAMSTA, muzikos klubas
  • Vasario 23 d., 21:30 val.
  • Trukmė: 2 val., 1 Pertrauka.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 12 val. 39 min.
8,00 € 16,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-30 %
Antikv. Kašpirovskio dantys

Antikv. Kašpirovskio dantys

Galioja iki: 03-10

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje