Vilniaus tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis

Vilniaus tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

12 VILNIAUS TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO FILMŲ FESTIVALIS

12 - asis Vilniaus tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis 2017 10 5 - 27 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevežyje, Varėnoje.

Pirmas ir vienintelis Lietuvoje kino festivalis jaunimui yra unikali galimybė šiuolaikiniam vaikui ir jaunuoliui pažvelgti į save ir gyvenimą pro didinamąjį kino ekrano stiklą.

PROGRAMA:

MŪSŲ PASAULIS (Woorideul)

Žanras: Drama, Šeimai | Trukmė: 95 min. | 2016 | Šalys: Pietų Korėja

Originalo kalbos: lietuvių k.

Režisieriai: Ga-eun Yoon

Tais žmogaus gyvenimo metais, kai draugai reiškia daugiau nei mamos, dešimtmetė San mokykloje jaučiasi atstumta ir nepritapusi. Per vasaros atostogas ji susipažįsta su neseniai į miestą atsikrausčiusia Ija. Kartu vaikštinėdamos po rajoną, žaisdamos viena kitos namuose, saugodamos viena kitos paslaptis mergaitės tampa geriausiomis draugėmis. Tačiau prasidėjus naujiems mokslo metams, Ija pastebi, kad San mieliau bendrauja su kitais klasės vaikais. Ija stengiasi pritapti prie „kiečiausių“ klasės vaikų ir pradeda tolti nuo San. Buvusi brangi mergaičių draugystė tampa stipriu išbandymu…

DVI IRENOS (As Duas Irenes)

Žanras: Drama | Trukmė: 89 min. | 2017 | Šalys: Brazilija

Originalo kalbos: ispanų k.| Subtitrai lietuvių k.

Režisieriai: Fabio Meira

Drovi, uždara trylikametė Irena jaučiasi nereikalinga ir nepastebima. Į ją nekreipia dėmesio berniukai, šeimoje ją užgožia gražuolė vyresnė sesuo. Introvertiška mergaitė jaučia paguodą tik klausydamasi pragmatiškosios namų šeimininkės Madlenos istorijų. Tačiau vieną dieną ji sužino, kad jos ekstravagantiškas tėtis slapta gyvena kitą gyvenimą: jis turi kitą šeimą ir netgi kitą dukrą – tokio paties amžiaus ir tokiu pačiu vardu! Abi mergaitės susidraugauja. Nuo šiol Irena, kaip ir jos tėtis, ims gyventi dvigubą gyvenimą su savais paslapčių ir melo žaidimais.

Nuo 12 metų.

PUSĖ BILIETO (Half ticket)

Žanras: Nuotykių | Trukmė: 100 min. | 2016 | Šalys: Indija

Originalo kalbos: lietuvių k.

Režisieriai: Samit Kakkad

Kas mažai turi, net ir paprasčiausi dalykai gali atrodyti kaip brangiausias lobis. Taip yra dviem broliukams, gyvenantiems Mumbajaus lūšnynuose. Kol tėtis sėdi kalėjime, berniukai, kad padėtų mamai išlaikyti šeimą, užsidirba rinkdami anglį palei traukinio bėgius. Vieną dieną netoliese atsidaro picerija, viliojanti brolius paragauti svajonių maisto. Nors ir susitaupę pinigų, berniukai yra paniekinamai išvaromi iš kavinės kaip „šiukšlyno žiurkės“. Brolių nuostabai, nufilmuota medžiaga apie šį incidentą internetiniais socialiniais tinklais pasklinda po visą pasaulį. Filmo istorija ir nuostabi kinematografija įtraukia į netikėtų įvykių ir vaizdų sūkurį. Vaikystė net skurde ir sunkumuose gali būti nuostabi ir viltinga!

GRAŽUOLĖ (Beautiful girl)

Žanras: Drama, Romantinis | Trukmė: 92 min. | 2015 | Šalys: Austrija

Originalo kalbos: vokiečių k. | Subtitrai: lietuvių k.

Režisieriai: Dominik Hartl

Penkiolikmentė Šarlotė mano, kad jos tėvų santykiai yra tiesiog tobuli. Tad galima įsivaizduoti, kaip ją šokiruoja tėvų skyrybos. Šis įvykis tampa jai pirmąja gyvenimo pamoka apie meilę. Šarlotė pereina į naują mokyklą, kur susibičiliauja su geriausiais draugais Šulceriu ir Karlu. Šulceris yra panelių numylėtas mergišius, o Karlas uždaras drovuolis. Juos tris sieja graži, įkvepianti draugystė, bet… ar čia tikrai niekuo dėta meilė?

Nuo 14 metų.

VIEŠPATIES ANGELAS 2 (Anděl Páně 2)

Žanras: Komedija, Šeimai, Fantastinis | Trukmė: 99 min. | 2016 | Šalys: Čekija

Groti

Originalo kalbos: lietuvių k.

Režisieriai: Jirí Strach

Angelas Petronelis tebedirba Dangaus Vartų tarnyboje, bet svajoja išbandyti ką nors naujo. Amžinasis gundytojas velnias Urijas jam pasiūlo paragauti obuolio nuo Pažinimo Medžio – taip jis tapsiąs visagalis kaip Dievas. Angelas ir velnias ima ginčytis dėl uždraustojo vaisiaus, kol netyčia numeta jį į Žemę... Abu pramuštgalviai turi staigiai išnaršyti žmonių pasaulį ir pamestą Pažinimo Vaisių sugrąžinti į dangų. Šventojo Nikolajaus dieną Angelas ir velnias įsisuka į netikėtų nuotykių sūkurį.

Nuo 8 metų.

KALNŲ STEBUKLAS – NETIKĖTA DRAUGYSTĖ (Amelie rennt)

Žanras: Šeimai | Trukmė: 97 min. | 2017 | Šalys: Vokietija

Originalo kalbos: lietuvių k.

Užsispyrusi trylikametė Amelija nekenčia savo ligos. Deja, po paskutinio įgimtos astmos priepuolio gydytojai pataria tėvams paguldyti mergaitę į specialią kliniką kalnuose. Įnoringai maištaujanti Amelija nusprendžia pabėgti iš ligoninės. Slapstydamasi ir mulkindama jos ieškančius suaugusiuosius, ji susipažįsta su vietiniu jaunuoliu Bartu. Jis papasakoja apie seną tradicinį tikėjimą gydomųjų galių turinčiomis kalnų fėjomis. Amelija apsisprendžia išbandyti šį būdą pasveikti ir išsiruošia į kalnus ieškoti fėjų. Filmas pasakoja apie Amelijos kovą, laviruojant ties vaikystės ir suaugusiųjų pasaulio riba. Tai istorija apie draugystę, vidinę stiprybę ir meilę.

Nuo 10 metų.

Daugiau informacijos: http://www.kidsfestival.lt/

Atlikėjai:

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kino pasaka, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

DREAM BOXING AND KOK`59 WORLD SERIES 2018 IN KAUNAS

DREAM BOXING AND KOK`59 WORLD SERIES 2018 IN KAUNAS

  • Kaunas, ŽALGIRIO arena
  • Rugsėjo 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 3 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
24 d. 10 val. 30 min.
12,00 € 15,00 €
Pirkti
Spektaklis vaikams ir šeimai „Laimė yra lapė“

Spektaklis vaikams ir šeimai „Laimė yra lapė“

  • Vilnius, Vilniaus kamerinis teatras
  • Rugsėjo 23 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
64 d. 14 val. 8 min.
5,06 € 9,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-40 %
Comic Con Baltics superfanas

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Dizaino Idėjos

Gameon Forever and After

Gameon Forever and After

Kostas Stankevičius

BALSAVIMAS IKI 09.24

Kurk dizainus ir laimėk!

REGISTRUOKIS
Visi dizainai >

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje