Viskio festivalis „Vilnius Whisky Festival“

Viskio festivalis „Vilnius Whisky Festival“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Viskio Festivalis “Vilnius Whisky Festival”

„Vilnius Whisky Festival“ yra didžiausias viskio festivalis Baltijos šalyse. Pernai debiutavęs sostinėje, jis susilaukė didelės sėkmės ir lankytojų dėmesio. Antrą kartą vyksiantis festivalis šiemet bus dar didesnis. Jame rasite daugiau stendų, prekės ženklų ir su šiuo gėrimu susijusių veiklų bei įdomybių.

Festivalio tikslas yra kelti viskio vartojimo kultūrą Lietuvoje, gilinant vartotojų žinias apie šį gėrimą. Jo viduje bus galima susipažinti su dauguma Lietuvoje sutinkamų viskių ir jį kuriančių bei platinančių žmonių.

Festivalio viduje vyks papildomos, uždaros degustacijos su svečiais iš viskio daryklų. Į jas bus parduodami papildomi bilietai.

VILNIUS WHISKY FESTIVAL ETIKETAS

• „Vilnius Whisky Festival“ pasisako už saikingą alkoholio vartojimą ir skatina svečius festivalio metu elgtis atsakingai.

• Festivalio tikslas yra gilinti svečių žinias apie viskį, jo vartojimo kultūrą ir suteikti galimybę paragauti daugumos Lietuvoje platinamų viskių, neperžengiant padorumo ribų ir renkantis „kokybę prieš kiekybę“.

• Gerbiant visus susirinkusiuosius ir siekiant pozityvios atmosferos festivalyje, dalyviai turės teisę nebepilti gėrimų tiems svečiams, kurie atrodys apsvaigę.

• Prieš festivalį rekomenduojame sočiai pavalgyti, ragaujant viskį gerti pakankamai vandens ir daryti pertraukas. Pavalgyti ir nusipirkti vandens bus galima viešbučio bare ir restorane.

• Prie įėjimo pateikus bilietą, kiekvienam svečiui bus uždėta apyrankė, kurią jis privalės nešioti iki renginio pabaigos.

• Viskis svečiams bus pilamas tik į festivalio taureles, vartoti festivalio viduje. Jokie tušti buteliukai ar kita tara nėra leidžiama.

• Svečiai, kurie bus per daug apsvaigę, nepaisys padoraus elgesio taisyklių ir gadins susirinkusiems šventę, nedelsiant bus paprašyti išeiti iš festivalio.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 7 val.

Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Duoklė Angelams, UAB.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/VilniusWhiskyFestival/ ir http://www.vilniuswhiskyfestival.lt/

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

  • Vilnius, Siemens arena
  • Gegužės 23 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 22 val. 21 min.
60,80 € 76,00 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

  • Vilnius, Siemens arena
  • Gegužės 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 16 val. 7 min.
87,20 € 109,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje