Žmogus – fortepijonas

Žmogus – fortepijonas

Pasirodymai:

10.18

ketvirtadienis


18:00

Žmogus – fortepijonas

Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija

- 20 %
nuo 7,20 €

ROBERTAS LOZINSKIS (fortepijonas)

Programa:

Johann Sebastian Bach, Ferruccio Busoni – Čakona d-moll, BWV 1004

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis – „Mažoji sonata“, VL 269, 271, 270, 271a.

Frédéric Chopin – Noktiurnas op. 48, Nr. 1, c-moll

Modest Musorgskij – „Parodos paveikslėliai“

R. Lozinskis yra daugiau nei 20 tarptautinių pianistų konkursų laimėtojas Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Čekijoje, Graikijoje, Italijoje, Latvijoje bei Lietuvoje. 2015 m. VII tarptautiniame M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkurse Lietuvoje laimėjo I vietą, publikos simpatijų prizą ir specialųjį prizą už geriausiai atliktus M. K. Čiurlionio kūrinius. 2015 m. nugalėjo Sheepdrove konkurse Anglijoje, kur pelnė I vietą bei publikos simpatijų prizą. 2018 m. pelnė 4-ąją vietą prestižiniame Maria Canals pianistų konkurse Barselonoje.

Nuo 2016 m. R. Lozinskis nuolat koncertuoja kaip solistas su pasaulinio lygio orkestrais, yra grojęs su Maskvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Karališkuoju Škotijos nacionaliniu orkestrais, Klaipėdos kameriniu orkestru ir kt. Jis tobulinosi pas žymius pianistus, aktyviai koncertuoja kaip kamerinio ansamblio dalyvis, rengia solo rečitalius, mėgsta įvairių stilių muziką bei užsiima pedagogine veikla – nuo 2017 m. dėsto Karališkosios Škotijos konservatorijos Juniors fakultete.

2016 m. kartu su klarnetininku Žilvinu Brazausku ir violončelininke Natania Hoffman įkūrė „Trio Agora“ ir jau koncertavo Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje ir Lietuvoje.

2018 m. liepos mėn. pianistas kartu su kolegomis VšĮ „Muzikos Kodas“ suorganizavo pirmąjį tarptautinį fortepijono festivalį ir meistriškumo kursus „Kaunas Piano Fest“ Kaune.

R. Lozinskis už tarptautinius laimėjimus, garsinančius visą muzikinę Lietuvos bendruomenę ir šalį, yra pelnęs Lietuvos Respublikos Prezidento, Ministro Pirmininko bei Seimo Pirmininko padėkas.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje