LT | EN
 
Amorphis
„Amorphis“ koncertas Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
„Amorphis“ koncertas


Suomijos metalinio roko dievai „Amorphis“ atvyksta į Lietuvą
 
Lapkričio 4 d. Vilniuje, klube „Propaganda“ pasirodys viena garsiausių Suomijos sunkiosios muzikos grupių „Amorphis“. Neseniai išleidę naują albumą „The Beginning of Times“, charizmatiškieji šiauriečiai leidžiasi į turą po Europą, vėliau – po Aziją bei JAV. Vien lapkritį „Amorphis“ aplankys keturiolika šalių, o tarp jų ir Lietuvą, kur pristatys savo įvairiapusę – melodingą, ekspresyvią, folklorišką, eksperimentinę, metalinę, atmosferišką ir užvedančią – kūrybą.
 
Kaip byloja pats grupės pavadinimas („amorphous“ – beformis), „Amorphis“ kuriama muzika neapsiriboja kuriuo nors konkrečiu stiliumi, todėl jį sunku apibrėžti ar priskirti vienam žanrui. Visgi, pasak pačių muzikantų, „Amorphis“ pasižymi unikaliu garsu, kurį iškart galima atpažinti ir išskirti iš kitų grupių. Galbūt todėl jau daugiau nei dvidešimt metų gyvuojantis kolektyvas yra pasiekęs neblėstantį pasaulinį pripažinimą.
 
Visą muzikinį „Amorphis“ egzistavimą būtų galima suskirstyti į du periodus – ankstyvąjį (death metalo) ir dabartinį (moderniojo roko/melodingojo metalo). Kaip ir tuomet, taip ir dabar suomiai išliko atviri eksperimentams ir nebijo keisti muzikos stiliaus. Tai nėra bandymas patikti didesnei auditorijos daliai ar madų vaikymasis. Dar grupės gyvavimo pradžioje gitaristas Esa yra pasakęs, kad „Amorphis“ keis stilių tik pajutę, kad jį pakeitę sukurs ką nors naujo...
 


Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).
  


Renginio vieta: Klubas „Propaganda“, V.M. Putino g. 5, Vilnius.
Renginio data: 2011 lapkričio 4 diena, 18:00 val.
Renginio trukmė:
 5 val. 
Durys atidaromos: 18:00 val.
 
Bilietų kaina nuo:
 60 Lt *(paslaugos mokestis iki +3 Lt/bilietui imtinai). 

Vėliau bilietai brangs.
 
Asmenys iki 12 metų neįleidžiami.

Nuolaidos (taikomos kasose): NE.
 
Vaikai įleidžiami nemokamai:
iki 10 metų (imtinai). Privaloma pateikti dokumentą (moksleivio pažymėjimą). Vaiką privalo lydėti suaugęs asmuo (nebūtinai tėtis ar mama). Lydinčiajam nuolaida netaikoma.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti:
TAIP. (bet tik ne su profesionalia technika)
Renginio organizatorius Kūrybinė grupė „ALT events“, www.facebook.com/altevents Daugiau informacijos: http://amorphis.altevents.net 
 
Į renginio vietą draudžiama įsinešti alkoholinius gėrimus, gėrimus stiklinėje taroje, pirotechniką, degias, sprogstamas medžiagas, narkotines medžiagas, bet kokius ginklus ar sužaloti galinčius daiktus.


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

AMORPHIS (Suomija)
LEPROUS (Norvegija)
NAHEMAH (Ispanija)

TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis