LT | EN
 
Apsėdimas. KINO PAVASARIS Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Apsėdimas. KINO PAVASARIS

Italija / Italy, , 35 mm, 140 min.

Režisierius / Director: Luchino Visconti

Scenarijaus autorius / Screenwriter: Luchino Visconti, Mario Alicata, Giuseppe De Santis, Gianni Puccini, Alberto Moravia, Antonio Pietrangeli

Pagrindiniai aktoriai / Principal Cast: Clara Calamai, Massimo Girotti, Dhia Cristiani, Elio Marcuzzo, Vittorio Duse, Michele Riccardini, Juan de Landa, Michele Sakara

Operatorius / Cinematographer: Domenico Scala, Aldo Tonti

Montažas / Editor: Mario Serandrei

Kompozitorius / Music: Giuseppe Rosati, Georges Bizet, Giuseppe Verdi

Prodiuseris / Producer: Libero Solaroli

Pardavimo agentas / International Sales Agent:

Kopijos tiekėjas / Print Source: Italų kultūros institutas / Instituto Italiano di Cultura

Kalba / Language: italų / Italian

Subtitrai / Subtitles: lietuvių, anglų / Lithuanian, English

Laisvai samdomas darbininkas Džino Kosta užsuka į pakelės kavinę. Jos savininkas Džiuzepė pasiūlo jam laikiną darbą. Džino iš karto sutinka, nes susižavi šeimininko žmona Džovana. Besibjaurinti savo vyru moteris greitai tampa darbininko meiluže. Kai Džovanos aistra ima varginti, Džino nusprendžia iškeliauti. Jis susideda su ispanų valkatomis ir ieško darbo kaimyniniame miestelyje. Čia jis ir vėl sutinka Džovaną su Džiuzepe. Šie įtikina darbininką grįžti pas juos. Pakeliui meilužiai nužudo Džiuzepę, imituodami, kad šis žuvo automobilio avarijoje. Dabar jaunoji pora gali pradėti naują gyvenimą. Deja, Džino ima graužti sąžinė ir meilė Džovanai pamažu blėsta...

Luchino Visconti (1906–1976) – teatro, operos ir kino režisierius bei scenaristas. Labiausiai išgarsėjo filmais „Leopardas“ (1963) ir „Mirtis Venecijoje“ (1971). Karjerą kine pradėjo dirbdamas Jeano Renoir režisieriaus asistentu kuriant filmus „Tonis“ (1935) ir „Išvyka į kaimą“ (1936). Savo pirmąjį filmą „Apsėsdimas“ pastatė 1943 m. Tai Jameso M. Caino romano adaptacija ir vienas pirmųjų neorealizmo filmų.

Rinktinė filmografija:

„Apsėdimas“ (1943), „Baltosios naktys“ (1956), „Leopardas“ (1963), „Blyškiosios Grįžulo ratų žvaigždės“ (1965), „Svetimas“ (1967), „Dievų žlugimas“ (1969), „Mirtis Venecijoje“ (1971), „Liudvikas“ (1973), „Nekaltas“ (1976)

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 140 min.

Durys atidaromos: 15 min. prieš renginį.

Nuolaidos internetu priskiriamos įvedus nuolaidos kodą „pasaka“.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Vaikai ileidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VšĮ „Kino pasaka“

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis