LT | EN
 
Aš aptarnavau Anglijos karalių (Vintažinis sekmadienis) Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Aš aptarnavau Anglijos karalių (Vintažinis sekmadienis)

Čekija, Slovakija, 2006, komedija, 120 min. , čekų kalba, lietuviški subtitrai, T

Režisierius Jirí Menzel.

Vaidina: Ivan Barnev, Oldrich Kaiser, Julia Jentsch, Martin Huba, Marian Labuda, Josef Abraham, Jaromir Dulava, Istvan Szabo, Pavel Novy, Tonya Graves, Petra Hrebickova, Eva Kalcovska, Zuzana Fialova ir kt.

Janas Ditė yra mažas žmogus su didelėmis ambicijomis. Tiksliau – jaunas vaikiško veido provincijos baro padavėjas, trokštantis tapti milijonieriumi. Kaip tai padaryti jis žino: reikia viską girdėti ir viską matyti, o tai, ką pamatė ir išgirdo panaudoti tada, kai bus naudinga. Apsiginklavęs tomis žiniomis ir talentu visada visiems įtikti, jis greitai savo varganą užeigą pakeičia į prašmatnų restoraną ir galop – į prabangų ir elegantišką Prahos viešbutį. Bet ateina 1930 – jų metų pabaiga, ir viskas pasikeičia: Hitleris užgrobia Sudetus ir įsiveržia į Čekoslovakiją. Janas įsimyli ir veda Lizą, labai patriotiškai nusiteikusią panelę, kuri didžiuojasi tuo, kad jos gyslomis teka arijų kraujas, o širdyje šalia meilės Janui liepsnoja ir karšta meilė fiureriui. Po vestuvių Liza išvyksta į frontą, o grįžusi pateikia Janui dovanėlę, kuri jam gali suteikti šansą savo svajonę paversti realybe. Dovanėlė – unikali pašto ženklų kolekcija, ponios Lizos karo veiklos trofėjus.

Po žmonos mirties Janas parduoda kolekciją ir iš tiesų tampa milijonieriumi. Bet savo sėkme ir laime jis gali džiaugtis tik trejus metus, nes į valdžią ateina komunistai ir milijonieriui kilniaširdiškai dovanoja po vienerius metus kalėjimo už kiekvieną milijoną. Iš viso penkiolika. Na, o paleistas iš už grotų, Janas ištremiamas į mažą pasienio kaimelį ir ten gali mąstyti apie įvykius, kurie lėmė jo gyvenimą. Ir apie tai, kas galėjo būti kitaip, jeigu tuose įvykiuose jis būtų vaidinęs kitą vaidmenį.

Filmas sukurtas pagal rašytojo B. Hrabalo romaną. Režisierius J. Menzelis sakė, kad „Hrabalo humoro jausmas ir spalvingas kai kurių jo herojaus gyvenimo epizodų pasakojimo stilius suteikė didelį malonumą juos filmuojant. Bet tai nepriklausytų Hrabalo plunksnai, jeigu čia nebūtų nuosprendžio čekų charakteriui ir šelmiško pasakojimo kūlversčiuose neslypėtų požiūris į istoriją. Šitas nuosprendis ir yra pagrindinis filmo idėjos raktas“. J. Menzelis – vienas garsiausių Europos režisierių, kurio dėka pasaulis pažino ir pamilo čekų kiną. Jo titulų ir prizų sąrašas labai ilgas, jame visų pagrindinių kino festivalių apdovanojimai, tarp jų ir „Oskaras“ už geriausią užsienio filmą.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 120 min.

Durys atidaromos: 15 min. prieš renginį.

Nuolaidos internetu priskiriamos įvedus nuolaidos kodą „pasaka“.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Vaikai ileidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VšĮ „Kino pasaka“

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis