LT | EN
 
Atlikėjo Juanes „Unplugged“ koncertas
Atlikėjo Juanes „Unplugged“ koncertas Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Atlikėjo Juanes „Unplugged“ koncertas

Į Lietuvą pirmą kartą atvyks „La Camisa Negra“ atlikėjas Juanes

Jau šį rudenį pirmą kartą į Lietuvą su savo grupe atvyks kolumbietis Juanes. Hito „La Camisa Negra“ atlikėjas savo vienintelį koncertą Baltijos šalyse surengs Vilniaus „Siemens“ arenoje lapkričio 7 d. Į Lietuvą atlikėjas atvyks su „Unplugged“ programa, todėl „Siemens“ arenoje žinomos dainos gali nuskambėti visiškai naujai.

„Į Lietuvą atvykstančių užsienio atlikėjų tikro garso arba „Unplugged“ koncertai yra labai retas dalykas mūsų salėse. Turbūt per visą istoriją galėtume suskaičiuoti vos keletą atlikėjų, kurie Lietuvoje lankėsi su „Unplugged“ programa. Tuo tarpu užsienyje tokie koncertai labai laukiami ir sulaukia didžiulio dėmesio. Šie koncertai ypatingi tuo, jog juose puikiai pažįstami kūriniai suskamba visiškai naujai ir suteikia kūriniui daug papildomo žavesio“, – apie artėjantį koncertą pasakoja koncertą organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Ispaniškai lotynų, pop ir roko kūrinius atliekantis Kolumbijos atlikėjas, gitaristas ir dainų autorius Juanes yra didžiulė Lotynų Amerikos žvaigždė – jam priklauso vieno iš daugiausiai Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimų pelniusio atlikėjo titulas.

Žvaigždė didžiojoje scenoje sužibėjo 2000 metais, kuomet išleido solinį albumą, ir iš karto pelnė 3 Lotynų Grammy apdovanojimus kaip geriausias naujas atlikėjas, už geriausią roko solo albumą ir už geriausią roko dainą. Praėjus penkeriems metams jo trofėjų lentynoje jau puikavosi 11 Lotynų Grammy statulėlių, šiandiena jų – jau 17.

Juaneso diskografijos sąraše šiuo metu puikuojasi penki albumai, paskutinysis pasirodė 2010 metais. Jo kūrybos sąraše 22 singlais tapę kūriniai, kurių populiariausi ir žinomiausi: „La Camisa Negra“, „Volverte a Ver“, „Me Enamora“, „Es Por Ti“, su Nelly Furtado įrašyta „Fotografia“ ir bendras darbas su grupe „The Black Eyed Peas“ „La Paga“.

Skaičiuojama, kad atlikėjas jau pardavė daugiau nei 15 mln. albumų visame pasaulyje. 2012 metais Juanesas buvo pakviestas surengti „MTV Unplugged“ koncertą.

Juaneso kūryboje susipina tradiciniai lotynų muzikos ritmai – tango, salsa, bačata – ir Kolumbijos liaudies muzika, pop muzikos, roko ritmai. Kai kurių muzikos kritikų vertinimu, jo muzikoje galima rasti ir metalo elementų, mat, dar paauglystėje nemažą poveikį atlikėjo kūrybos stiliui turėjo „Metallica“.

Kolumbietis pasaulyje žinomas ne tik kaip puikus atlikėjas, bet ir socialinis aktyvistas, dalyvaujantis labdaringoje veikloje, labdarai skirtuose koncertuose. 2005 metais amerikiečių žurnalas „Times“ Juanesą įtraukė į įtakingiausių pasaulyje žmonių šimtuką.

Juaneso koncertą Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

Renginio trukmė: 3 val., 1 pertrauka 20 min.

Durys atidaromos: 1 val. renginį.

Vilnius - BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki spalio 7 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 3 metų imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: SEVEN Live, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis