Baletas „Gulbių ežeras“ ant Galvės ežero

Baletas „Gulbių ežeras“ ant Galvės ežero

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Unikalus projektas: “GULBIŲ EŽERAS” ant Galvės ežero”

Maskvos Didžiojo teatro žvaigždės „Gulbių ežerą“ šoks Galvės ežere

Didingiausia metų premjera. Techniškai sudėtingiausias kultūros projektas. Tokie apibūdinimai jau dabar lydi birželio 29 dieną Trakuose įvyksiantį išskirtinį baleto spektaklį. Paskutinį birželio šeštadienį senojoje Lietuvos sostinėje pirmą kartą šalies istorijoje klasikinis Piotro Čaikovskio baletas „Gulbių ežeras“ bus atliktas tiesiog ežere.

„Taip, taip, supratote teisingai, - nuostabą šalin gena projekto meno vadovė Tatjana Sedunova. – Tai didžiulis iššūkis, tačiau Lietuva greitai pateks tarp šalių, kuriose šis klasikinis kūrinys bus parodytas ant ežero sumontuotos scenos. Techniniai planai jau parengti, užsakyta speciali įranga“.

Prieš spektaklį Trakuose tris paras dirbs keliasdešimties technikų komanda – ketinama sukonstruoti pontoninį plaustą, ant jo – specialią sceną, garso, vaizdo ir šviesos techniką. „Spektaklis prasidės, kai ims temti. Įspūdinga Trakų pilies dekoracija ir apšvietimas sukurs nepakartojamą pasaką“, - įsitikinusi meno vadovė.

Turbūt nėra pasaulyje teatro, kuriame nebūtų buvęs pastatytas šis baletas. Tačiau senojoje Lietuvos sostinėje klasikinis baletas pakeis veidą ir persikels į netradicinę erdvę: taip mes iššūkį nusistovėjusiai nuostatai, kad baletą galima žiūrėti tik uždaroje salėje.

Ir tikrai nėra balerinos, kuri nesvajotų šokti žaviosios gulbės Odetos–Odilės. „Tai techniškai ir artistiškai sudėtinga partija, kurią geba atlikti tik talentingiausios balerinos. Tas vaidmuo puošia visą spektaklį“, - aiškina T.Sedunova ir priduria, kad pagrindinė partija patikėta vienai ryškiausių pasaulio baleto žvaigždžių.

Maskvos Didžiojo teatro primabalerina Jekaterina Krisanova jau seniai nebelyginama su jokia kita balerina, tai su ja lygina pačias talentingiausias baleto šokėjas. „Tai išskirtinis projektas, tik dėl to sutikau jame dalyvauti“, - paaiškina Maskvos Didžiojo teatro solistė – artistė, kurios laukia didžiosios scenos: nuo Paryžiaus iki Niujorko.

Į Lietuvą ji atvyksta su partneriu – kita pasaulinio lygio žvaigždes Dmitrijumi Gudanovu. „Jis itin meistriškas, tarsi Nikolajus Cickaridzė savo jaunystės metais“, - aiškino T.Sedunova.

Išskirtinė ir trupė – visame pasaulyje vertinami Baltarusijos Didžiojo tetaro artistai.

Baltarusijos Didžiojo teatro baleto repertuare – daugiausiai klasikiniai pastatymai, o P.Čaikovskio „Gulbių ežeras“ yra tarsi trupės vizitinė kortelė. „Tai visame pasaulyje labiausiai vertinamos rusiškos baleto mokyklos atstovai. Ir tai daug ką pasako“, - apie Baltarusijos baletą kalba T.Sedunova.

Specialios erdvės žiūrovams

Baleto gerbėjams bus sumontuotos specialios tribūnos apžvalgos aikštelėje prieš pilį.

Ketinama įrengti specialią išskirtinių svečių tribūną – tarsi prezidentinę ložę, kokios paprastai būna operos ir baleto teatruose. Šiems svečiams atsivers geriausias vaizdas į sceną.

Galvės ežere plaukiojančiuose laivuose bus įrengta VIP zona svečiams. „Gulbių ežerą“ jie stebės tiesiai nuo laivo denio. Svečiai galės vaišintis ir mėgautis išskirtiniu kultūriniu renginiu ant vandens.

Bilietus į unikalų baleto renginį „Gulbių ežeras Galvės ežere“ platins „Tiketa“.Prekyba jais prasideda jau šiandien, gegužės 8 d. Gegužės 8-9 dienomis „Daily Card“ ir „Tiketos klubo“ nariai bilietus į įspūdingą baleto žvaigždžių pasirodymą viename vaizdingiausių Lietuvos kraštovaizdžių galės įsigyti su 20 % nuolaida. Prekybos pradžioje bilietų kaina – vos nuo 35 litų.

Siužetas - tarsi specialiai Trakams

Pirmas veiksmas prasideda gamtos scenomis: ežeras miško glūdumoje. Išlipdamos į krantą, gulbės virsta merginomis. Zygfrydas, pakerėtas gulbių karalienės grožio, nuleidžia arbaletą. Odeta jam papasakoja, kad gulbėmis merginas pavertė piktasis burtininkas. Zygfrydas prisiekia jai amžiną meilę.

Antras veiksmas persikelia į pilį. Čia vykstančioje puotoje viena po kitos Zygfrydui pristatomos gražuolės, tačiau tokios, kuri jį sudomintų, nėra. Princo širdyje ir mintyse - vien Odeta. Vėliau veiksmas rutuliojasi naktį, ant ežero kranto. Kaip blogis nugalimas, Laimingus Odetą ir Zygfrydą nušviečia kylančios saulės spinduliai. Nuo šiol jų laukia gyvenimas, meilė ir laimė.

O žiūrovų nepaprastos, išskirtinės emocijos - ties tyvuliuojančiu Galvės ežeru.

Renginio globėjas – LR kultūros ministras Šarūnas Birutis ir Trakų rajono savivaldybė.

VIP sektorius - pakyla, geriausias matomumas, atskiras įėjimas, svečiai bus pasitinkami su taure vyno ar šampano.

Specialus VIP pasiūlymas poroms arba keturių asmenų kompanijai (vieno pirkimo metu galima įsigyti nuo dviejų bilietų) - Geriausia, prabangiausia ir elegantiškiausia vieta stebėti baletą - VIP terasa su skėčiais. Jūsų laukia keturių vietų staliukas ir gurmaniški užkandžiai: sūriai su naminiu apelsinų-morkų džemu; sluoksniuotos tešlos pynutės pagardintos rozmarinais; paukštienos kepenėlių paštetas su kriaušių pagardais, duonele ir braškėmis. Taip pat putojančio vyno „Freixenet Negro“ taurė.

Atlikėjai:

Maskvos Didžiojo teatro solistai

D.Gudanovas

J.Krisanova

ir Baltarusijos Didžiojo teatro trupė.

Renginio trukmė: 2 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: SE EVENT, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Skelbimai

Pramogaukit

„Trakų“ futbolo klubo varžybos A lygoje Trakų „Trakai“ - Klaipėdos „FK Atlantas“

„Trakų“ futbolo klubo varžybos A lygoje Trakų „Trakai“ - Klaipėdos „FK Atlantas“

  • Vilnius, SPORTIMA, dengtas futbolo maniežas
  • Vasario 24 d., 15:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 11 val. 27 min.
1,80 € 3,00 €
Pirkti
AAT | Artūro Areimos teatro spektaklis „ANTIKRISTAS“

AAT | Artūro Areimos teatro spektaklis „ANTIKRISTAS“

  • Vilnius, KABLYS + CLUB (Kauno g. 5, Vilnius)
  • Kovo 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 15 val. 52 min.
6,50 € 13,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-30 %
Antikv. Kašpirovskio dantys

Antikv. Kašpirovskio dantys

Galioja iki: 03-10

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje