LT | EN
 
Apparat Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Apparat

Išparduota. Bilietai tik renginio vietoje.

Skolą už rugsėjį Apparat Kauno „Gargarui“ grąžins lapkričio 23-ąją

Pažadai yra tam, kad jų laikytumeisi. Rugsėjį sausakimšame kailių fabrike buvo paminėtas pirmasis „Gargaro“ gimtadienis, bet tuomet į šventę negalėjo atvykti bene didžiausia jos puošmena – elektroninės muzikos kūrėjas Apparat. Lapkričio 23-ąją, penktadienį bus grąžinta skola visiems jo gerbėjams – vokiečių atlikėjas jau ruošiasi skristi į Kauną.

Apparat dienotvarkė - itin įtempta, tad rugsėjį jis paprašė pasirodymą Kaune atidėti, nes norėjo pailsinti ligų išvargintas ausis, bene svarbiausią muzikanto kūno dalį. Taip pat dažnai pasirodantis ir su gyva grupe, ir vienas, atlikėjas, be koncertų, randa laiko ir naujiems įrašams.

Vienas leidyklos „Shitkatapult“ įkūrėjų debiutinį albumą joje pristatė prieš 11 metų. Per tik aukštyn kylančią Apparat karjerą iš viso studijinių darbų pasirodė 6. Pastarąjį albumą „The Devil’s Walk“ vokietis išleido praėjusiais metais.

Spalio pabaigoje Apparat internete paskleidė naują, rudeniškai melancholišką, savo kūrinį „Nong Kai“. Jis, parašytas kaip teatro spektaklio garso takelio dalis, dalinamas nemokamai ir yra įtrauktas į leidybinės kompanijos „!K7“ jubiliejinį rinkinį.

Iki rimtesnės prodiuserio karjeros pradžios Apparat dažnai didžėjaudavo Vokietijos klubuose, vėliau šį amatą buvo nustūmęs į šoną. Kaip pats prieš kelerius metus sakė viename iš interviu žurnalistams, gyvi pasirodymai jam buvo viskas. Pastaruoju metu, norėdamas paįvairinti nesibaigiančių koncertinių turų grafiką, Sascha prisiminė ir miksavimo įgūdžius – juos jau puikiai įvertino Anglijos, Italijos, Meksikos ir kitų šalių publika, itin didelio populiarumo susilaukė rugpjūtį svarbiausiame klubinės kultūros portale „Resident Advisor“ pasirodęs jo miksas.

Lapkričio viduryje Apparat gyvas koncertas bus surengtas legendiniame Berlyno „Berghain“, o po pasirodymo Kaune, kuriam Lietuvos vaizdo menininkai ruošia įspūdingą 3D projekciją, vokietis vyks didžėjauti į Anglijos miestą Mančesterį.

„Gargaro“ komanda primena, kad lapkričio 23-osios vakarą prie įėjimo galios visi į rugsėjį turėjusį vykti renginį įsigyti išankstiniai bilietai. Jais šiuo metu ir toliau prekiaujama sistemoje „Tiketa“. Tiesa, mėgstantiems atidėlioti pirkinius reikėtų suskubti, nes parduota jau daugiau nei pusė bilietų.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Puota, VsI.

Daugiau informacijos: Gargaras 8652 00370.

Draudžiama įsinešti: ginklus, gėrimus, stiklinę tarą, aštrius daiktus..


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

„Apparat”

TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis