Chorai Bel Canto & Purdue Varsity Glee Club: UNBLOCK. Music that breaks barriers

Chorai Bel Canto & Purdue Varsity Glee Club: UNBLOCK. Music that breaks barriers

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Chorai Bel Canto ir Purdue Varsity Glee Club pristato: UNBLOCK. Music that breaks barriers

120 dainininkų Lietuvos nacionalinės filharmonijos scenoje. Ypatingas sekmadienio vakaras Vilniuje

Choras „Bel Canto“ (meno vadovas dr. Egidijus Kaveckas) ir Purdue universiteto (JAV) vyrų choras „Purdue Varsity Glee Club“ (meno vadovas William E. Griffel) pristato bendrą muzikinį projektą – „UNBLOCK. Music that breaks barriers”. Du skirtingi Lietuvos ir JAV chorai bendrame koncerte atliks gražiausią šiuolaikinę chorinę muziką ir gerai žinomų džiazo, miuziklų, barbershop, gospel kūrinių interpretacijas. Koncerte dalyvaus 60 mišraus choro „Bel Canto“ ir 60 vyrų choro „Purdue Varsity Glee Club“ dainininkų.

Moderni chorinė muzika vienoje scenoje su jazz, pop, barbershop klasika

Choras „Bel Canto“, diriguojant naujam meno vadovui Egidijui Kaveckui, atliks choro pamėgtus garsiausio pasaulyje JAV chorinės muzikos kompozitoriaus Eric Whitacre ir ryškiausių Lietuvos kompozitorių Vytauto Miškinio bei Vaclovo Augustino kūrinius.

„Purdue Varsity Glee Club“ choras, garsėjantis įspūdingais teatralizuotais pasirodymais, atliks specialiai chorui pritaikytų gerai žinomų miuziklų, barbershop, gospel, džiazo kūrinių interpretacijas. Amerikiečių repertuare tokie kūriniai kaip Simon & Garfunkel „Bridge Over Troubled Water“, Louis Armstrong išgarsintas „When You’re Smiling“, legendinio džiazo solisto Nat King Cole kūrinių rinkinys ir kt.

90 vyrų balsai drebins Filharmoniją – bendras Purdue Varsity Glee Club ir Bel Canto chorų pasirodymas

Lietuvos ir JAV chorai Vilniaus publikai ruošia ir ypatingą siurprizą. Lietuvių kompozitoriaus Vaclovo Augustino kūrinį „Pater Noster“ („Tėvyne mūsų“) ir JAV kompozitoriaus Eric Whitacre kūrinį „Lux Aurumque“ atliks 90 vyriškų balsų – „Purdue Varsity Glee Club“ ir „Bel Canto“ chorų dainininkai.

Choro „Bel Canto“ meno vadovas dr. Egidijus Kaveckas teigia, kad šiuo bendru lietuvių ir amerikiečių chorų projektu siekiama kurti šiuolaikinę kultūrinę aplinką, pabrėžti mūsų priklausymą Vakarų kultūrai ir skatinti Lietuvos chorų kūrybingumą ir inovacijas.

„Mums didelis džiaugsmas Vilniuje priimti ir koncertuoti kartu su šiuo puikiu jaunatviška energija spinduliuojančiu amerikiečių choru. Esame skirtingi chorai, todėl bus įdomu dalytis viena scena, mokytis vieniems iš kitų, keistis idėjomis, patirtimi ir pristatyti skirtingą požiūrį į chorinę muziką. Nors didžiąją mūsų repertuaro dalį sudaro nuostabi šiuolaikinė chorinė muzika, ją pateikiame jautriai ir elegantiškai, vis dėlto esame labiau klasikinis, „tradicinis“ choras. Tuo tarpu mūsų bičiuliai amerikiečiai klasikinę chorinę muziką drąsiai derina su kitais muzikos stiliais, savo pasirodymus paįvairina išraiškinga choreografija. Esu tikras, kad šis mūsų koncertas su Purdue universiteto vyrų choru įkvėps tiek mus, tiek amerikiečius, o publikai paliks neišdildomus įspūdžius“, – teigia dr. Egidijus Kaveckas.

115 metų tradicijos, Carnegie Hall ir šešių JAV prezidentų inauguracijos

1893 m. įkurtas „Purdue Varsity Glee Club“ choras vienija daugiau kaip 90 geriausių muzikai neabejingų Purdue universiteto studentų. Choras ne kartą pasirodė garsiausiose pasaulio scenose, tokiose kaip „Lincoln Center“ ir „Carnegie Hall“, koncertavo šešių JAV prezidentų inauguracijose, o jų gastrolių maršrutai driekiasi nuo Australijos, N. Zelandijos, Kinijos iki daugybės Europos šalių sostinių.

Choro „Bel Canto“ ir pirmą kartą į Lietuvą atvykstančio „Purdue Varsity Glee Club“ choro koncertas vyks 2017 m. gegužės 21 d. 19.00 val. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Vilniuje.

„Purdue Varsity Glee Club“ choro meno vadovas William E. Griffel. Choro „Bel Canto“ meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas dr. Egidijus Kaveckas, antroji dirigentė ir chormeisterė Milda Zapolskaitė, chormeisterė ir koncertmeisterė Raminta Gocentienė.

Atlikėjai:

Choras "Bel Canto" (Lietuva)

Choras "Purdue Varsity Glee Club" ir instrumentinė grupė (JAV)

pianistė Raminta Gocentienė

Choro "Bel Canto" meno vadovas dr. Egidijus Kaveckas

Choro "Purdue Varsity Glee Club" meno vadovas William E. Griffel.

Renginio trukmė: 2 val. 20 min., 1 pertrauka 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 45 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Choras Bel Canto.

Daugiau informacijos: http://chorasbelcanto.lt/ choras@chorasbelcanto.lt.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

  • Palanga, Palangos sporto centras
  • Birželio 23 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
23 d. 9 val. 38 min.
2,58 € 4,30 €
Pirkti
LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

  • Palanga, Palangos sporto centras
  • Birželio 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
23 d. 9 val. 34 min.
2,58 € 4,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Karklė 2018

Karklė 2018

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje