LT | EN
 
Dama srutų duobėje. KINO PAVASARIS Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Dama srutų duobėje. KINO PAVASARIS

Filipinai / Philippines, 2011, BetaCam PAL, 88 min.

Režisierius / Director: Marlon Rivera

Scenarijaus autorius / Screenwriter: Chris Martinez

Pagrindiniai aktoriai / Principal Cast: JM de Guzman, Kean Cipriano, Cai Cortez, Eugene Domingo, Jonathan Tadioan, Cherry Pie Picache, Mercedes Cabral, Lani Tapia, Sonny Bautista

Operatorius / Cinematographer: Larry Manda

Montažas / Editor: Ike Veneracion

Kompozitorius / Music: Vincent de Jesus

Prodiuseris / Producer: Madonna Terrayo, Grace Quisias, Chris Martinez, Marlon N. Rivera, Josabeth Alonso, John Victor Tence

Pardavimo agentas / International Sales Agent: Martinez Rivera Films / Quantum Films

Kopijos tiekėjas / Print Source: Martinez Rivera Films / Quantum Films

Kalba / Language: tagalogų, anglų / Tagalog, English

Subtitrai / Subtitles: lietuvių, anglų / Lithuanian, English

Režisierius Raineris ir prodiuseris Bingbongas – idealistai jaunuoliai, sumanę sukurti nepriklausomą filmą, kurio tarptautinis pasisekimas nustebintų pasaulį. Jie jau svajoja apie kvietimus į tarptautinius kino festivalius. Duetas nusprendžia pastatyti filmą apie skurdą – esminę Filipinų problemą. Jaunuoliai suka galvas, kas galėtų suvaidinti motiną, pardavinėjančią savo vaiką pedofilui. Jauniems kūrėjams nusišypso laimė, kai jų filme sutinka filmuotis garsi Filipinų aktorė Eugene Domingo. Tačiau dirbti su narciziška žvaigžde sudėtinga. Bet su didžiausiais sunkumais kūrėjai susiduria lūšnyne. Vietiniai jo gyventojai visai nenori filmuotis kažkokiame filme. Ar Raineris ir Bingbongas tikrai kuria meną? Srutų duobė simbolizuoja, kokį siaubą turi patirti kūrėjai, kad įtiktų tarptautinių festivalių žiuri, kritikams ir pasiektų kuo platesnę auditoriją.

Marlonas Rivera (gim. Maniloje, Filipinuose) baigė „Anteneo de Manila“ universitetą Filipinuose. Iš pradžių dirbo produkcijos asistentu televizijoje. Dėstė vizualinę komunikaciją Filipinų universiteto menų koledže. Dabar jis yra prodiuseris, produkcijos dizaineris, dirba reklamos srityje. „Dama srutų duobėje“ – jo režisūrinis debiutas.

Rinktinė filmografija: "Dama srutų duobėje" (2011, "Kino pavasaris").

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 88 min.

Durys atidaromos: 15 min. prieš renginį.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Vaikai ileidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VšĮ „Kino pasaka“

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis