LT | EN
 
Demis Roussos koncertas
Demis Roussos koncertas Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Demis Roussos koncertas Demis Roussos balandį Lietuvoje surengs net keturis koncertus
 
Kitų metų balandžio mėnesį Lietuvoje didžiules gastroles surengs garsusis dainininkas Demis Roussos. Estrados legenda koncertuos balandžio 9 d. „Cido arenoje“ Panevėžyje.
 
Muzikos mylėtojai jau keturis dešimtmečius žavisi unikaliu ir kerinčiu Demis Roussos balsu. Demis Roussos, kurio tikrasis vardas yra Artemios Venturi Roussos, gimė 1946m. birželio 15d. Egipte gyvenusių graikų šeimoje.
 
Jau ankstyvoje vaikystėje būsima estrados žvaigždė pradėjo domėtis muzika, dainavo bažnyčios chore, studijavo muzikos teoriją, išmoko groti gitara ir trimitu. Deja, 1961m. kilus Sueco krizei, Demis šeima prarado visą savo turtą ir buvo priversta grįžti į Graikiją, kur jaunuolis pradėjo profesionalią dainininko karjerą.
 
Didžiulį vaidmenį Demis Roussos gyvenime turėjo grupė „Aphrodite‘s Child“, kurią dainininkas sukūrė su pasaulinę šlovę pelniusiu multiinstrumentalistu Vangeliu. Šis kolektyvas žaibiškai išpopuliarėjo ne tik Graikijoje, bet ir Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, kur pirmieji du „Aphrodite‘s Child“ albumai sulaukė itin palankių vertinimų.
 
1970m. grupė „Aphrodite’s Child“ nutraukė egzistavimą, o jos lyderiai Demis Roussos ir Vangelis pradėjo sėkmingas solo karjeras. Jau pirmasis Demis solo singlas „We Shall Dance“ tapo didžiuliu hitu Italijoje, Ispanijoje, Portugalijoje ir Prancūzijoje. Netrukus dainininkas surengė didžiules gastroles, kurių kulminacija tapo Rio mieste vykęs pasirodymas, sutraukęs net 30.000 žiūrovų.
 
1973m. Demis Roussos išleido vieną sėkmingiausių savo albumų „Forever And Ever“. Dėka populiariais hitais tapusių dainų „Goodbye My Love Goodbye“ ir „Forever And Ever“ šis albumas yra išpirktas didesniu nei 12mln. kopijų tiražu. Siekdamas kuo plačiau pristatyti šį albumą, Demis Roussos milžiniškų gastrolių metu surengė net 380 koncertus.
 
Vėliau išleisti Demis Roussos albumai karaliavo daugelio Europos šalių topuose. Sėkmė lydėjo ir todėl, kad savo atliekamas dainas Demis Roussos įrašinėjo ne tik angliškai, bet ir vokiškai, itališkai, ispaniškai ir prancūziškai.
 
Balandžio mėnesį Lietuvoje vyksiančias Demis Roussos gastroles organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“. Daugiau informacijos www.makroconcert.com.
 
Demis Roussos „Good Bye My Love Good Bye“


 
Demis Roussos „Forever And Ever“Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
 
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 19:00 val. (manta@tiketa.lt , +370 685 05480).
 
Renginio vieta:
„Cido“ arena, Parko g. 12, Panevėžys. 
Renginio data: 2011 balandžio 9 diena, 20:00 val.
Durys atidaromos: 1 val. prieš renginį.
Renginio trukmė: 2 val.  
 
Bilietų kaina nuo: 60-160 Lt (paslaugos mokestis +3 Lt vienam bilietui, +5 Lt rezervacijos mokestis, rezervuojant bilietus internetu ar trumpuoju numeriu ir atsiimant juos kasose, +2 Lt arenos mokestis kiekvienam bilietui, +10 Lt BLOMBERG klubo mokestis).
 
Nuolaidos (taikomos kasose):
10 % nuolaida su Laisvalaikio kortele 1 bilietui. 
 
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (būtina pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą).
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE. 
Renginio organizatorius VšĮ „Kultūros vadybos projektai“
Daugiau informacijos: Nėra. 
 
BLOMBERG klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki balandžio 9 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida). 
  
Čia jūs galite rasti savo vietas arenos salėje ir pamatyti koks vaizdas matomas iš konkrečių vietų, taip pat sužinoti kaip geriausiai atvykti į areną ir patekti į konkrečias Jūsų vietas.
 
Į „Cido“ areną draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis